Проня_Прокоповна• 13 ноября 2025
Як очистити каструлю після підгорілого рису?
чи вже все, тільки викинути?
Борщичок• 13 ноября 2025
наможити, засипати сіллю, дати постояти декілька годин, очистити металевою губкою
Яжбоматусяблін• 13 ноября 2025
Сначала металлической губкой, а потом можно дочистить заполировать мелкой шкуркой.
Тріль підпільний• 13 ноября 2025
Присипати содою, додати оцет, залишити на деякий час. Повторити при потребі. Далі жорсткою губкою
Перловая Кашка• 13 ноября 2025
Чоловіка мого попросити
Золото моє ненаглядне і після рису і от після згорених буряків, думала вже все - хана, шо хочеш і після чого хочеш очищає на кухні і в санвузлах. Кастрюлі і сковорідки напуцовані до дір
приходиться частіше змінювати, але міняю і мовчу щоб щастя своє не наврочити
Ответ дляПерловая Кашка
Чоловіка мого попросити
Прям клад
ДолькиКабана• 13 ноября 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Чоловіка мого попросити
Ви так розрекламували чоловіка наче на виданні😂
Перловая Кашка• 13 ноября 2025
Ответ дляArctic777
Прям клад
І ще каже: залиш, ти нічого не вмієш мити А я шо, я така: ну та не вмію, ну шо я ж не як ти талановита і залишаю
Сладкий лимончик• 13 ноября 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Кинуть пару таблеток для посудомойки и прокипятить пол часа
Хтось вже вам поставив фіолетову бабу)
Одної таблетки вистачить з головою. Я однією таблеткою для посудомийки в розчині на 4 літри весь фасад кухні мию.
Я так само завжди пригорівше спочатку кипячу, а потім вже відчищаю, так набагато легше. Замість теблеток ще можна використати кисневий порошок, теж дуже допомагає
Добрая свекровь• 13 ноября 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Хтось вже вам поставив фіолетову бабу)
Дон Пэдро• 13 ноября 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Я кислородным порошком очищала
теж його використала - залила на ніч кастрюлю і зранку отримала як нову
ША! я прийшла!• 13 ноября 2025
Ответ дляДон Пэдро
Какой у Вас порошок?
ГейТуда• 13 ноября 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Чоловіка мого попросити
Шліфмашинкою?
Дон Пэдро• 13 ноября 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Какой у Вас порошок?
та хз, десь на вагу замовляла сто років тому) звичайний кисневий - додала у воду в кастрюлю, нагріла до піни та залишила на ніч. зранку навіть терти не пришлось, а у мене там буряк варився без води)))