Малая Налегке• 13 ноября 2025
Є українські книги, які можна поставити поруч із світовою класикою за глибиною?
Летала_НаМетле• 13 ноября 2025
А взагалі, багатьом українцям і світова, і українська класика не дуже і знайома. Нам все забивали кацапською, типу ’Оце РІВЕНЬ!’, а все решта так собі. Хоча деякі твори українські сприйняти не можу, ’Місто’ вже згадували. Тичину не любила завжди. А от ’Сестри Річинські’ Вільде, може й не вічна класика, але читаю із задоволенням
Карапулька• 13 ноября 2025
Ответ дляЗапасная спина
Я не хочу вас расстоаивать, но для многих это неактуально
Да и вообще отвратительное произведение
Хуже только Мiсто
Да и вообще отвратительное произведение
Хуже только Мiсто
Цікаво, що для вас актуально?
Ідіот? Мастер і Маргарита? А! Ще ж є шинель 🤮
О! Матрьохи підтягнулись з фіолетовими рожами. Розпереживались за свою срану ’класику’
Карапулька• 13 ноября 2025
Які книги ви відносите до світової класики?
Щоб розуміти, з чим порівнювати
Запасная спина• 13 ноября 2025
Ответ дляКарапулька
Цікаво, що для вас актуально?
Очень красноречивый выбор эмодзи для фаната данного произведения
Дуняша• 13 ноября 2025
Ответ дляКарапулька
Цікаво, що для вас актуально?
А что не так с этими книгами?
вентиляторная• 13 ноября 2025
Лісова пісня Лесі Українки, як форма, так і зміст блискучі
Поезія Шевченка і Ліни Костенко
Тіні забутих предків
Вир Тютюнника, шкода, що не дописаний
Поезія Шевченка і Ліни Костенко
Тіні забутих предків
Вир Тютюнника, шкода, що не дописаний
Я не тону• 13 ноября 2025
Кроме Роксоланы ничего не помню
Но мне лично всегда Уткин нравился
Это детский пистель, вероятно не подойдет
Но мне лично всегда Уткин нравился
вентиляторная• 13 ноября 2025
О, з дитячих ще ж Нестайко, просто геніальні твори для різного віку
Карапулька• 13 ноября 2025
Ответ дляДуняша
А что не так с этими книгами?
Для таких, як ви все так, вєлікая русская классіка.
Пояснювати нічого не збираюсь. Скажу одне - більшого дєрміща не читала, ніж оце рашиське лайно, херой нашого времєні і война і мір сюди ж.
Я ненавиджу все рашиське лайно такою ненавистю, на яку навіть не думала, що здатна.
Дуняша• 13 ноября 2025
Ответ дляКарапулька
Ну унижая чью-то культуру вы культурней не станете. В любой литературе есть книги, которые кто-то посчитает дермищем. Объяснять ничего не нужно, все очевидно, к счастью таких как вы , единицы на тысячу.
Карапулька• 13 ноября 2025
Ответ дляДуняша
Ка ая такая культура у фашистів-рашистів? Знищувати все навколо, де б не сткпали їх вонючі лапті?
Питання чисто риторичне. Не маю бажання вести з вами діалог. Можете не відповідати - не читатиму
Я супер-пупер• 13 ноября 2025
Ответ дляЗапасная спина
Ну да, рассказ про двлдло и семейные разборки это очень глубоко
Король Лир тоже семейные разборки.Гамлет тоже.
Хтомолодець? Я!• 13 ноября 2025
У меня огромная библиотека и я читала всегда, сколько себя помню.
Но как то не сложилось у меня поставить в один ряд мировых классиков и классиков укрлита.
Кто то имеет другое мнение, и ему созвучно.И это тоже нормально.
Снідаю авокадо• 09 декабря 2025
Ответ дляПочекуха
Для мене стоїть Сомерсет Моем
Господи, як ви ту нудятіну дочитали?))
Снідаю авокадо• 09 декабря 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Це комплекси меншовартості, що Вам з дитинства прищепили, заважають це зробити. Або якась певна суб’єктивна упередженість
Хтомолодець? Я!• 09 декабря 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Уважаемая,я и комплексы-понятия несовместные.Все,что я делаю,результат моего собственного выбора. Осознанного..Детство давно закончилось.
И предубеждений у меня нет.
с чего им быть.
И предубеждений у меня нет.
с чего им быть.