На границе• 13 ноября в 13:46
Может ли трясти с тревогой при повышенном давлении?
Такое было состояние, померяла 150/100
Чарочка діда• 13 ноября в 13:52
Трясти да. Про повышенное не скажу, у меня оно низкое, но именно трясти может, от внутренней дрожи (будто каждый орган вибрирует и ты вся целиком) до сильного состояния, что и руки и вся ты ходуном. У меня тревожное расстройство
На границе
• 13 ноября в 14:08
Ответ дляЧарочка діда
У меня тоже гтр (
На границе
• 13 ноября в 14:09
Ответ дляПупуговка
Цукор поміряйте.
Именно когда выхожу на улицу, гликированный гемоглобин натощак 5.65
Пупуговка• 13 ноября в 14:16
Ответ дляНа границе
У мене HbA1c -5,2. Зранку може бути 4,8. А іноді цукор після стресу до 8 стрибає, і тіпає.
Так. При підвищенні тиску звужуються судини, внаслідок чого вивільняється кортизол (гормон стресу) та прискорюється серцебиття. У тривожників і так високий кортизол. Тому виникає замкнене коло: тривожність-високий тиск-тривожність.
Лікування: препарати стабілізатори тиску та антидепресанти
На границе
• 13 ноября в 14:54
Ответ дляMilkis
Дякую) от кардіолог мені відмовив у щоденних препаратах від тиску, сказав лікуйте тривогу, а мене поки ад не беруть (
Ответ дляНа границе
Можливо, що саме тривожність - це основна причина підвищення тиску. Неправильний підбір АД. Не завжди виходить відразу підібрати АД, який саме Вам підійде.
Які саме АД ви вживали? і як довго?
Да, я блондинка!• 26 ноября в 11:57
Ответ дляБогЛюбитьТебе
У меня и при пониженном такое бывало. Помогал корвалол
Корвалол же еще снижает.