тогдалия• 13 ноября 2025

В кого нема гарної білизни? Чому?

Мова йде про особисту білизну. В кого або дешеве, не дуже гарне чи коштовне, або взагалі дрантя. Яка причина того? В мене так:-( здається, не вмію за себе дбати, економлю на собі.
Мейк-ап форева• 13 ноября 2025
Потому что возрастные женщины, коими являются большинство советчиц, любят хэбэшные труселя!
графиняВишенка• 13 ноября 2025
Ответ дляСтефанія
Бо підссикаюся
прокладки Тена Леді. продаються скрізь.
Виправлялочка• 13 ноября 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Красивое белье не значит неудобное.
Ніщо не зрівняється з бавовною, ніяка краса. Раніше носила таке, не знаю як, тому знаю, що пишу!!!
Виправлялочка• 13 ноября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Але ж це не означає , що воно має бути дешеве/страшне/дрантя
Ні, звісно, але воно без отих жахливих кружавчиків та різної лобуди
Снежнакомка• 13 ноября 2025
Мені не треба дорого, мені треба зручно
Глубоководная селедка• 13 ноября 2025
У мене прості труси за 20 гривень, на фініші мені треба та білизна
Коржик• 13 ноября 2025
В детстве мама не покупала. В 16-25 у меня банально не было денег на victoria secret.
В какой момент я должна была начать носить афигенно дорогое и красивое белье?
Виправлялочка• 13 ноября 2025
Ответ дляКоржик
Вікторія сікрєт - такий відстій за неадекватні кошти. Тому немає за чим шкодувати
Коржик• 13 ноября 2025
Ответ дляВиправлялочка
Та согласна, но в мое время))) это был супер шик))
Это такой же вопрос как про дорогой уход, косметику, парикмахера.
У женщин банально нет денег если нет богатых родителей или красивой внешности которую можно продать если нет богатых родителей))
parele• 13 ноября 2025
Люблю бесшовное белье, без всяких рюшечек и кружавчиков. И тонкий хлопок.
Да будет так• 13 ноября 2025
Для меня главное не красота, а удобство.
Устраивает качество бюджетной фирмы Donella и Nicoletta.
Да будет так• 13 ноября 2025
Если вы просто часто стираете трусы и у вас их не много это норм. Но если вы ходите в грязном в целях экономии то вас к психологу
Аноним_1859• 13 ноября 2025
Не потрібне. Я люблю зручне, а чоловік любить без всього.
Дрантя теж немає
Дуже дуже вумна• 13 ноября 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Дешеве - це скільки?
В кожного свій своє уявлення про дороге . В мене, наприклад , трусів дорожче 1000 грн немає
Я не чарівниця вам• 13 ноября 2025
Ответ дляВиправлялочка
Вы не носили кружевное хлопковое или шелковое? Да, дорого, иногда очень дорого) Но это действительно удобно. Особенно летом.
Бла бла бла• 13 ноября 2025
В мене всі труси х/б по 100 грн, рік ношу, викидую, купую набір нових.
Сизоока бестія• 13 ноября 2025
Ответ дляСтебель березы
На мне даже ночнушка последняя вся в дырах.
Напишіть мені.Я вам відправлю гарну.prozuk11@ukr.net
Сизоока бестія• 13 ноября 2025
З віком люблю гарну,не важливий бренд.Вицвівшу,з катишками і втрачений вид викидаю.Все інше носиться.Це стосується і домашнього одягу.Зараз шукаю гарний комплект .((
Юлия Крамарева• 13 ноября 2025
Ответ дляСизоока бестія
У мене є піжама,або як домашній комплект можна використовувати, зайдіть подивіться,може сподобається.
Стебель березы• 13 ноября 2025
Ответ дляСизоока бестія
Дякую добра людина. Не треба. Мені соромно.
Кукарикуууууу• 13 ноября 2025
У мене інший варіант. Все стало великим. Схудла на 7 кг. Поїхала вчора і купила 4 бюстгальтера, бо не було, що одівати. Виявилось, що треба вже В ( а не С.
Люблю різну новеньку білизну, а ходила пару місяців в тому, що знайшла із старого, бо думала, що знов наберу вагу.