Освічую темряву• 14 ноября 2025
Вот такие новости…
❗️Трамп готується до масштабної депортації українців назад до України, — The Washington Post
Посол України в США Стефанішина повідомила, що рішення про висилку ухвалили через порушення американського законодавства.
За даними видання, частині українців уже заявили, що їх можуть відправити військовими рейсами до України або Польщі.
Не гавкаю- но охраняю• 14 ноября 2025
Чудово! Мама Нікітки вже хай придивляється до воєнторга, вона ж дуже топила за продовження війни. Тому її синок матиме шанс не дати країну до капітуляції.
А лав-лав буде готувати свої судочки з пп-харчуванням в перервах між обстрілами і відключеннями світла
Відморожена• 14 ноября 2025
Ответ дляOl-a
Туда же ньюнимкени, борисфенка и ко которые 3-й год на пособиях топят за зекокоманду здесь.
Ви ніколи не задумувалися звідки у вас стільки ненависті і заздрості до абсолютно не знайомої людини?
Великий сатирик• 14 ноября 2025
Ответ дляШопингмонстр
военными рейсами...
В Україну. З нетерпінням чекаємо військові літаки США в Борисполі
Не гавкаю- но охраняю• 14 ноября 2025
Ответ дляВідморожена
Яка заздрість?)
То ж шанс для людей не тільки з-за бугра Батьківщину любити, а захлинутися в цій любові)))
Пасти Ла• 14 ноября 2025
Ответ дляМороженная курица
Маманикитки уже тут, сама писала.
А кенгурёнок ее с ней или там остался?
Відморожена• 14 ноября 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Яка заздрість?)
Як ви в своєму яді?))
Пасти Ла• 14 ноября 2025
Ответ дляOl-a
4 года почти , а не 3
Мороженная курица• 14 ноября 2025
Ответ дляПасти Ла
А кенгурёнок ее с ней или там остался?
Не знаю)
Тень льва• 14 ноября 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Я понимаю как вас это забавляет - но это Washington Post.
Вы из своего аула вчера вылезли, не знаете что нарушителей закона депортировали все и всегда? В чем новость
Не гавкаю- но охраняю• 14 ноября 2025
Ответ дляВідморожена
Як ви в своєму яді?))
Чудово, бумеранг він такий. Ті,хто найбільше топили за продовження цього м´ясокомбінату, тепер мають шанс наблизитися до цієї участі.А Ви мабуть в США зараз, так? Бо щось відповіді якісь унилі....
Пасти Ла• 14 ноября 2025
Ответ дляВідморожена
Маманикитки тут умничала бесконечно про Америку и варианты остаться, сама ими не воспользовалась почему-то
Відморожена• 14 ноября 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ні, я не в США, просто цікаво з чого ви взяли що хтось повернеться в Україну?
Відморожена• 14 ноября 2025
Ответ дляПасти Ла
А з чого ви взяли що всі люди хочуть залишитися в Америці?
Дивне створіння• 14 ноября 2025
Ответ длявентиляторная
80 нарушителей закона в Украину? Капец! Как полигон для отходов
Умные, с образованием, работающие и законопослушные им и самим нужны)
БолеИменее• 14 ноября 2025
Ответ дляДуб береза
На США конечно ! )))
Но сначала его попросят у США 😂
Не гавкаю- но охраняю• 14 ноября 2025
WP:
Адміністрація Трампа готується депортувати українців, попри занепокоєння щодо мобілізації.
Служба імміграційного та митного контролю (ICE) може намагатися вислати «значну кількість» українців, а іншим затриманим повідомили, що їх видворять «військовими рейсами до України або Польщі у понеділок».
Один із радників Зеленського відреагував так: «США можуть депортувати стільки українців, скільки забажають. Ми знайдемо для них хороше застосування».
Не гавкаю- но охраняю• 14 ноября 2025
Ответ дляВідморожена
До аеропорту Ужгорода привезуть , а там вже співгромадяни у бусах зустрінуть. Читайте статтю
Психологічка• 14 ноября 2025
А чего новость не целиком? Речь идет не о всех украинцах, а всего лишь о 80 человеках, нарушивших что-то
Лишь бы кликбейт получить
Освічую темряву
• 14 ноября 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Левацкое издание. Это ж они писали, что голодомора не было?
Когда в начале года они писали о заморозке смены статуса для украинцев - людям, которые выиграли гринкарту, массово отменили собеседования и эта заморозка продолжалась много месяцев. Когда они писали, что будут задерживать разрешения на работу для украинцев - начали задерживать разрешение на работу для украинцев - почитайте, сколько их сейчас без разрешения на работу сидит. Среди моих знакомых только 5 человек. Я бы так не горячилась перед тем как смеяться.
Так что не веселитесь раньше времени.
Освічую темряву
• 14 ноября 2025
Ответ дляПасти Ла
Гав-гав тоже вроде как уже на финальных стадиях получения гринкарты по ее словам. При администрации Трампа 😄😆 смешно ее читать 😁
Белая и пушистая• 14 ноября 2025
Ответ дляВідморожена
Жінки собі живуть своє прекрасне життя в Америці, а ви все жовчью сходите від думки про це
А это и есть мама никитки
Простецкая• 14 ноября 2025
Ответ дляДивне створіння
Але серед українських соціальщиць таких немає. І на форумі успішні, освічені, не працюють шестигодинними. Бо це найнижча каста в ієрархії зекоманди.
Простецкая• 14 ноября 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
WP:
’Хороше застосування’- це сильно, наче не про людей мова, а про розходний матеріал(
Гага Газу• 14 ноября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Около 80 чел, это масштабно?
Ta не ріжте їх без ножа, дайте порадіти))) тож одна радість, четвертий рік нею гріються і світять
Задолбулька• 14 ноября 2025
Ответ дляВідморожена
І що? Вирішила поїхати додому і поїхала, в Лов взагалі грінка, чого її кудись мають відправити? Тим більше в статті мова про нелегалів
Лове по u4uв США, спрнсори - родичі чоловіка, вона неодноразово це сама писала. І то, що вони там намагаються зачепитись, нічого не значить. Вони подали документи на воз´єднання з родиною, але вони родичі другої черги, такі справи по 10 років розглядають.
Так що немає там ніякої грінки.
ИграйМойГормон• 14 ноября 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Так что не веселитесь раньше времени.
Только они писали?
И можно вопрос? Вы что то приняли? Иначе откуда эта уверенность, что я смеюсь и веселюсь?
из желе я• 14 ноября 2025
Ответ дляБелая и пушистая
Воно прыдурошнэ.
Обозлятся украинцы на запад и развернут оружие в другую сторону.
Такого ніколи не буде.
Освічую темряву
• 14 ноября 2025
Ответ дляГага Газу
Ха-ха-ха, ну у вас же все так класно, почти все с гринками уже 😆