Кумедна• 14 ноября в 21:15

Кто в Польше, как вы выучили язык?

Не болтать в каждом предложении по две ошибки. А грамотный устный и письменный до В1 хоть... Учу второй месяц, ну такое. До этого думала, что у меня уверенный А2, почти б1. А фигушки.
автор Кумедна • 15 ноября в 08:39
Ответ дляпу_пугренчик
На курсах викладач, яка є екзаменатором на цих екзаменах, давала нам завдання на В1. В мене було 93% правильних відповідей
І ви писали по темі ессе чи щось? Нам показали теж варіанти. Там на Б1 по задній темі потрібно придумати і написати розповідь.
пу_пугренчик• 15 ноября в 08:40
Ответ дляКумедна
Писала про своє місто
Ms. Android• 15 ноября в 15:32
Ответ дляБабо-лебідка
Не насилуйте себя. Возвращайтесь. Вчить українську!
Українську знаю ідеально. Втім, як і російську.
Польську ніколи не вчила, але, трохи працювала з полячками в Нідерландах. Розуміти їх було не важко. А от нідерландська- то треш
автор Кумедна • 15 ноября в 16:35
Ответ дляMs. Android
1. З польками. З полячками то образа для них.
2. Мова не про зрозуміти, з цим не було проблем, в щоб вивчити. Ставити правильне закінчення, відміняти, правильно писати та інше. Це зовсім інший рівень
Ms. Android• 15 ноября в 16:40
Ответ дляКумедна
Все правильно Ви пишете. Але, я вивчаю нідерландську, і іноді не можу зрозуміти ані слова в реченні. Польська з тієї ж мовноі сімʼї , що і українська, тому, легше розуміти. Я мала це на увазі
автор Кумедна • 15 ноября в 17:43
Ответ дляMs. Android
Так, це очевидно. Розмовна польська не дуже складна для українців. Але тільки розмовна. Щось скажу, щось дотанцюю, але як тільки вчиш граматику - купа правил, купа виключень. Хрєн зрозумієш чому в них скрипка це множина а контрабас це однина. І тп.
Жена_КотораяСтена• 15 ноября в 23:01
Ответ дляКумедна
Я живу три года тут. Что значит выучил) Я прилично говорю и понимаю абсолютно все. Но это грамматически не выученный А 1 даже, как оказалось.
Прилично говорить вряд-ли,
Жена_КотораяСтена• 15 ноября в 23:04
Ответ дляMs. Android
Вы шутите?