Весотехник• 14 ноября в 21:53
Боюсь втратити чоловіка дуже, щоб ви робили на моєму місці?
Це буквально панічно
Я не розумію як буду жити без нього я вже так звикла ( мені кажеться в мене буде нервовий зрив а це або спитися або у всі тяжкі))
Весотехник
• 14 ноября в 22:02
Ответ дляМоська-слон
Из-за чего ? Есть что то конкретное ?
Я не чувствую в нем уверенности
ЭтаваНиМожетБыть• 14 ноября в 22:03
Ответ дляВесотехник
Да
Учитесь не растворяться в другом человеке. Вы не для этого родились
Весотехник
• 14 ноября в 22:03
Ответ дляБадабум
Это на ровном месте или есть какие-то предпосылки?
Есть предпосылки
Мы ссорились недавно плюс от него были фразы мол ничто не бывает вечным поэтому надо наслаждаться и когда мы расстанемся ..
Весотехник
• 14 ноября в 22:04
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Такого другого мне будет сложно встретить .
ЭтаваНиМожетБыть• 14 ноября в 22:04
Ответ дляВесотехник
Это вы сами себе придумали
Котя_люлю• 14 ноября в 22:04
Ответ дляВесотехник
Нет
Шансів померти раптово не так багато. Якщо зрадить, то нафіга такий треба?
Сегодня сержусь• 14 ноября в 22:08
Ответ дляВесотехник
Есть предпосылки
То докладіть зусиль щоб він вср..ся. Я дуже люблю свого, так сильно, що при стресовій ситуації тяжко захворіла(
Але щоб прямо боялась... Нехай він боїться!
Забрала і не сказала• 14 ноября в 22:09
Ответ дляВесотехник
Есть предпосылки
нарц і арбузер, спецом виводить вас на емоційні качелі. Скажіть ну ок розстанемося знайду інший член, благо членонсців багато
Забрала і не сказала• 14 ноября в 22:10
Ответ дляВесотехник
нееее умельцев тріпати нерви жінкам купа, то знайдете 100%%%%
Козяка-маляка• 14 ноября в 22:42
Ответ дляВесотехник
Та да, вільних аб´юзерів та нарцисів не так багато...
А вам просто по кайфу роль придатку до ’його досконалості’, да?