Сегодня сержусь• 14 ноября в 22:53

Чому порадниці кожен день клюють на вкиди кацаботів-фсб?

При чому формула таких тем однакова й та сама кожного разу:

1. "усе пропало", "навіщо нам це?" "хіба за таку країну чоловіки гинуть?"
2. у кожній темі жодного слова про кацапію, кацапуських та їхнє вторгнення в Україну, як головних винуватців війни
3. тексти написані виключно кацапуським наріччям

ну і ще додатково їх видає лексика, новояз, і тональність викладу самої теми.

Топовий всеукраїнський чат і звісно що він на олівці у якомусь відділі фсб, до ворожки не ходи, їхнє завдання війна у інфо полі, працювання з укр. суспільною думкою, нагнітання, накидування, розгойдування і дивує чому такі теми на закидуються скаргами у бан, а навпаки під ними срач на 200-300 повідомлень?!
автор Сегодня сержусь • 14 ноября в 22:53
Ось для прикладу декілька тем раніше про бангладешців, мігрантів та мусульман, а прямо зараз топова тема: ’Украина обречена?’
Та легко!• 14 ноября в 22:56
Абидна, да? Все не по официальной версии и соцопросам.
Моторошні троянди• 14 ноября в 22:55
Потому что мы как были дебилами, так и остались(((
Вилами по воде• 14 ноября в 22:55
У вас же хорошо вкидывать получается кастрюли людям одели на головы и пилят все что можно
Кудесница_с_пургеном• 14 ноября в 22:56
Потому что эти «вкиды» есть нашей реальностью
А вы как жертва, сидите дальше и думаете что такие обстоятельства, нужно немного потерпеть, враг же снаружи, моя страна обо мне позаботится, защитит меня Главное сохранить свое, а то что все дохнут - ну ничего, «небольшое» вложение в победу, которая обязательно будет
Инстагра_мерша• 14 ноября в 22:55
Так если темы правдивые... из песни слов не выкинешь
Чемодан-Вокзал-Майами• 14 ноября в 22:56
Потому что они правы
А на такие, как ваш, ОПшные антикризы люди уже не ведутся)))
Инстагра_мерша• 14 ноября в 22:56
Щас автор напишет что все отписавшиеся в теме - боты из фсб
ЖонДуан• 14 ноября в 22:57
Ответ дляИнстагра_мерша
Кацапками ща обязываться будет)
В шоколаде• 14 ноября в 22:57
Они уже и сюда набежала, фубли отрабатывают а завтра пойдут за них на майдан, а потом будут на коленках с цветами проросийскую власть встречать
Вилами по воде• 14 ноября в 22:58
Ответ дляЖонДуан
Кацапками ща обязываться будет)
Да и искусственный интеллект все придумал
Чемодан-Вокзал-Майами• 14 ноября в 22:58
Ответ дляИнстагра_мерша
Их выдаёт лексика и новояз, - прям взоржала
Дівчина Гілмор• 14 ноября в 22:58
Ответ дляМоторошні троянди
Точніше і не скажеш
автор Сегодня сержусь • 14 ноября в 23:00
Ответ дляМоторошні троянди
Ну чому ж.... майже в усіх темах, є коментарі що викривають і темуі автора, пишуть про рашистський вкид з москви, але кого то бентежить? більшість дописувачок, сліпо та несвідомо ведуться і підтримують вогнище срачу вкинутої теми ..
Инстагра_мерша• 14 ноября в 23:00
Ответ дляЖонДуан
Кацапками ща обязываться будет)
Точна
ЖонДуан• 14 ноября в 23:02
Сейчас вообще хорошо линию партии обеспечивать. Всех несогласных кацапами назвали и все проблемы на кацапское ипсо списали, особо одаренные подхватили, рты неугодным позатыкали

И ... потужна перемога))) пидписздесь, другими словами)
автор Сегодня сержусь • 14 ноября в 23:04
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Потому что они правы
а ну конкретику розпишіть їхньої правоти .. по пунктам
Чемодан-Вокзал-Майами• 14 ноября в 23:05
Ответ дляСегодня сержусь
Щас, подождите, сукню з лелитками натяну, волосы назад откину и побегу писать
автор Сегодня сержусь • 14 ноября в 23:06
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Це такі як ви українізують ваш кацапський діалект?) в усі віки були вбросы, вбрасывания, сбросы и тд а тепер диви овва! вкідивать, вкід, викідивайтє... хоча ’кидать’ в кацапському діалекті - має зовсім інше значення
Кудесница_с_пургеном• 14 ноября в 23:06
Ответ дляСегодня сержусь
Я можу написати що ви вкид раші
Хочете щоб всіх чоловіків вбили і заселилась тут остаточно раша, а всю націю знищили
Сама не знаю• 14 ноября в 23:07
Ответ дляСегодня сержусь
Що ти мелеш? Жалюгідне видовище, коли дурні вдають розумних.
автор Сегодня сержусь • 14 ноября в 23:08
Ответ дляЖонДуан

ПОВТОРЮЮ: коли українці по кацапськи пишуть тему і коли кацапи по кацапськи пишуть тему - цве дві полярні різниці. Розумієте?
Чемодан-Вокзал-Майами• 14 ноября в 23:08
Ответ дляСегодня сержусь
Я хз что там за вкиды, глубокий семантический анализ не провожу)) у меня это вброс
автор Сегодня сержусь • 14 ноября в 23:09
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
ага, сукня.... відкину...... а не платье, отброшу.

кацапський єзик - це не місцевий діалект української мови кажете?! ну-ну)) ну-ну)).......
автор Сегодня сержусь • 14 ноября в 23:11
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Я можу написати що ви вкид раші
так це буде і пр и продовженні війни і при капітуляції, що ви пропонуєте?
зміна президента країни не допоможе,боне вони війну починали та ведуть, доведено весною-літом 2019 року
Чемодан-Вокзал-Майами• 14 ноября в 23:12
Ответ дляСегодня сержусь

Ля, вы шо, радиодиктант не писали?!
Девочки, у нас тут шпион 🕵
Сама не знаю• 14 ноября в 23:12
Ответ дляСегодня сержусь
Ви хворий на голову троль!
автор Сегодня сержусь • 14 ноября в 23:13
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ля, вы шо, радиодиктант не писали?!
Девочки, у нас тут шпион 🕵
Удалено администрацией...
Чемодан-Вокзал-Майами• 14 ноября в 23:14
Ответ дляСегодня сержусь
Удалено администрацией...
Берёзовый сок уважаю, не надо тут паясничать
ЖонДуан• 14 ноября в 23:16
Ответ дляСегодня сержусь
Удалено администрацией...
Одного не пойму, вы из одаренных или на зарплате, или и то и другое?)