Господи, які ж хворі на голову ті керівники і ті люди які їх підтримають стосовно війни((
Параша, ніколи "розумом і сообразітєльностью" не відмічалась. Але ж люди ви ствоюєте реально 3 світову!
Невже тим людям в кайф так жити...🤔
Самім же ж перешкоди при переїздах в житті. Ну чому не можна спокійно жити? Нащо це все.. і не пишіть про території, історію і тд..
Це все того не варте! Ніхто не житиме вічно, які б операції вони собі не робили, і на той світ ніхто нічого не забере!
Невже тим людям в кайф так жити...🤔