руки_Крюги• 15 ноября в 11:36
У кого діти з маленькою різницею?!
У вас немає відчуття, що ви не насолодилимь сповна материнством?
Поясню що маю на увазі.
Я завжли знала, шо буде 2 дітей. Так вийшло, що різниця у них 2 роки.
Зрозуміло, що було складно і після народження меншого я вранці тільки й думала скоріше б закінчився день і впасти спати.
Тобто побутова і психологічна втома затьмарили радощі. І в мене 1.5 роки наче випали з життя і я не пам´ятаю той період. Навіть майже не фоткала дітей, про що тепер дуже жалію.
І ось діти підросли, їм вже 9 і 11. Втома забулася. Але лишилось відчуття, ніби я не 2 рази мама, а десь 1.5.
Дав би мені зараз хто дитинку я би насолоджувалась нею щодня, зовсім все по іншому було б. Це мене трохи всередині мучить. Мені 38, чоловіку 45. Вважаю, трохи запізно нам в третій раз іти в пологовий. І здоров´я вже не те, і обставини навколо
Поясню що маю на увазі.
сладкий_ноябрь• 15 ноября в 11:39
Приклад несвідомого батьківства.
Де був чоловік коли вам було погано і коли були в такому стані?
Аннуитет• 15 ноября в 11:40
5 років різниця. Теж деякі вважають що мала, але я точно знаю що я 2 рази мама.
Дама с собачкой• 15 ноября в 11:40
Автор, не переживайте, насолоджуйтесь тим, що є зараз. В мене така ж різниця між донечками. Так теж мало фото з того періоду і не пам´ятаю всіх деталей, бо чоловік зрадив, коли дітям було 3 і 1 роки. Розлучилися. Радійте, тому, що є. У вас є сім´я, дітки і це чудово :)
руки_Крюги
• 15 ноября в 11:40
Ответ дляпані Солоха
Рожайте третьего
Банальну річ скажу. Але через цю кляту війну не наважилась досі.
Взагалі не ясно як далі буде. Вже втратили надію на щомь нормальне
пані Солоха• 15 ноября в 11:41
Я так второго родила, 10 лет разницы. С первым бабушки жизни не давали. Со вторым оттянулась
руки_Крюги
• 15 ноября в 11:41
Ответ длясладкий_ноябрь
Приклад несвідомого батьківства.
На роботу ходив
руки_Крюги
• 15 ноября в 11:42
Ответ дляпані Солоха
Я би зараз тоже відтягнулась.
Все було б по іншому. І відношення до багатьох речей інше було б
пані Солоха• 15 ноября в 11:42
Ответ дляруки_Крюги
А что в вашем случае меняется? Ваш доход исчезнет?
Админко• 15 ноября в 11:43
У сестры двое с разницей в 3 года. Она просто вечно уставшая и невыспавшаяся. Сейчас это единственные её эмоции. Тем более помощников нет. Муж её старается домой прийти толькро чтобы поспать. Мне кажется она жалеет что родила второго и ещё с такой маленькой разницей в возрасте.
Василина Семеніч• 15 ноября в 11:45
У моїх різниця 1,11 , мені з ними раніше було легше ніж зараз, коли друга народилася , перша вже була в садочку, чоловік брав активну участь і була няня . Ніяких безсонних ночей і втоми не памʼятаю , я швидко переключалася на роботу, здається тоді у мене було більше вільного часу ніж зараз . У дітей різні школи, гуртки, вподобання . Няні вже немає і я як та білка цілий день.
руки_Крюги
• 15 ноября в 11:50
Ответ дляпані Солоха
Не знаю. Це не передбачувано з доходом.
Ці обстріли і з малою дитиною схвачуватись
Я не впевнена взагалі що окупації не буде. Нічого в кращу сторрну не змінюється, тільки в гіршу все.
Тоже варіанти можливі і найгірші
руки_Крюги
• 15 ноября в 11:48
Ответ дляАдминко
Мій не те, щоб тільки поспать приходив. Але був втомленим, приходив і спав на ходу. Купав ствршого і вони в 21 вже спали. В будні це вся була допомога
сладкий_ноябрь• 15 ноября в 11:48
Ответ дляруки_Крюги
На роботу ходив
Ну це його прямий обовʼязок,
А я запитувала про його підтримку і допомогу.
руки_Крюги
• 15 ноября в 11:50
Ответ дляВасилина Семеніч
Мої в садочок майже не ходили. Боліли страшно.
3-5 дні в садочку і 2 тижні хворі вдома ВДВОХ. І так аж до школи.
Тож мені садочок не допомагав, а тільки ускладнював життя і зараз думаю краще було їх взагалі туди не водити
руки_Крюги
• 15 ноября в 11:53
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну це його прямий обовʼязок,
Коли йрму було підтримувать і допомагать, як він 6 днів на тиждень працював?!
В один вихідний рпзом все робили, але і йому відпочинок треба був, бо він не аитягнув би роботу. Жити за щось треба було.
І в відрядження тоді часто їздив
кураГАЛЯ• 15 ноября в 11:52
У мене різниця між старшими 1,10. Я навіть в один декрет з обома вклалася. Але це різні діти і мама я для кожного різна.
сладкий_ноябрь• 15 ноября в 11:54
Ответ дляруки_Крюги
І в відрядження тоді часто їздив
Ну от я й кажу, що це не свідоме батьківство,
руки_Крюги
• 15 ноября в 11:55
Ответ длясладкий_ноябрь
А свідоме тільки в тих, де тато може дозволити собі не працювати і бути вдома помагать?! Щось я не розумію ваших термінів
сладкий_ноябрь• 15 ноября в 12:07
Ответ дляруки_Крюги
Свідоме, це коли батьки планують дітей з врахуванням нагрузки в майбутньому. А не тоді, коли чоловік постійно на роботі, а жінка залишається без підтримки сама з дітьми.
Бешене сарі• 15 ноября в 12:39
Да, отсутствие тонны фоток младенцев это повод для расстройства.
Радоваться, жить сейчас с 2мя детьми и наслаждаться их обществом - никак?