бювет_в_обед• 15 ноября в 12:23
Нічна пітливість
Нічна пітливість. Це завжди симптом чогось не хорошого?
Почну з того, що дуже погано сплю. Дитина хворіє часто. А зараз обструктивний бронхіт. 4 ночі підрят температура, кашель і поганий сон відносно. Я не сплю, бо контролюю температуру, іншалятор по годинах і просто нервую і переживаю. В такому стані я вже знаходжуся останні пів року. А останнім часом ще і кошмари сняться. Вже декілька разів я прокидаюся мокра в області грудей і шиї. Або просто прокидаюся і тіло дрожить ніби тремор. Мене лякає пітливість вночі, адже я Щ тих людей хто взагалі рідко потіє навіть при фізичних навантаженнях. Гормони недавно здавала, були в нормі.
Мушу зауважити, що в квартирі тепло, ходимо у футболках
бювет_в_обед
• 15 ноября в 15:04
Ответ дляnatlili
Автор,додаю скрін
Потрібен потужний
Підвищена вологість в приміщенні-це захворювання бронхо-легеневі,алергії та зниження імунітету
Про цей осушувач багато інфо
Ставлю його по черзі в квартирі всюди
Потрібен потужний
Про цей осушувач багато інфо
Ставлю його по черзі в квартирі всюди
Ми лише недавно купили такий зволожувач потужний, а це виявляється потрібно навпаки
Ответ длябювет_в_обед
Так ви ж зволожувачем підвищуєте вологість в квартирі тільки,тому і пліснява ще більше росте+хвороби
Потрібен гігрометр
Яка у вас вологість?
Вологість повинна бути 40-50,не вище
Потрібен гігрометр
Яка у вас вологість?
Вологість повинна бути 40-50,не вище
Анонимушка• 15 ноября в 15:07
Ответ длябювет_в_обед
У нас плісінь від якої ми не можемо позбутися
Це не страшно, вона не є причиною частих бронхітів та взагалі ГРВІ. Це проблема імунітети та загального стану організму
Масяня Я• 15 ноября в 15:08
Ответ дляАнонимушка
Як це не страшно???!!!!
Ви хоч поцікавтесь на цю тему
Анонимушка• 15 ноября в 15:09
Ответ дляМасяня Я
Як це не страшно???!!!!
Ви хоч поцікавтесь на цю тему
Спори плісняви завжди поруч з нами, віками, поколіннями ми живемо з ними. Це нормально.
Масяня Я• 15 ноября в 15:14
Ответ дляАнонимушка
Не потрібно не нормальне-називати нормальним
бювет_в_обед
• 15 ноября в 15:19
Ответ дляМасяня Я
Якщо ви лікар, чи можу у вас спитати?
Цьоі ночі у дитини вже дихання нормалізувалося, температура ще була вночі до 37,2. Але дитина дуже погано спала, всю ніч крутилася і подьоргувался. Ногами робила рух ніби копає. Потім тілом, а від того будила себе і плакала. Коли прокидалася вона реагувала на мої запитання і давала відповіді, але все рівно була якась збентежена і як тільки знов засипала знову робила ці рухи (посмикувала тілом). Таке у нас було і раніше тільки приОРВИ. Це може бути нормою? Чи варто переживати?
КараПузовна• 15 ноября в 16:36
Ответ длябювет_в_обед
Були, вже пропила залізо, В12
І що, повторний аналіз був? Там мінімум двократно треба. Просто пропила це ж не значить, що воно тримається на потрібному рівні
бювет_в_обед
• 15 ноября в 17:35
Ответ дляКараПузовна
Якраз буду робити повторно аналізи