Маю сечі• 29 октября в 22:48

А ви не помітили, що після ковід стали менше хворіти?

У мене хронічний тонзиліт, гайморит.
Я все життя страждаю по сто разів на рік, то горло, то ангіна, то затяжні синусити такі, що набряк жахливий, не спати не жити...
Після того, як я перехворіла на ковід я стала хворіти 1 раз на рік, з температурою не вище 37,3. І малий в мене так само, і чоловік. І подружка і її сім´я
Накладні мюслі• 29 октября в 22:49
Нет, такого не замечаю
автор Маю сечі • 29 октября в 22:50
Нежиті ні в цьому, ні в минулому році взагалі не було. Це для мене нонсенс просто. Ковід був з втратою смаків і нюху
Перемелица• 29 октября в 22:50
Помітила, що стала просто розвалюхою. Все болить і постійно! Голова кружиться, болить, спина і серце дуже сіло.
автор Маю сечі • 29 октября в 22:51
Ответ дляПеремелица
Ну це да, я про нежить, горло, грип
Перемелица• 29 октября в 22:52
Ответ дляМаю сечі
Ну це да, я про нежить, горло, грип
Нежить у мене зараз, горло боліло вже. Тиск весь час, пульс. Ні, стало набагато гірше, років 15 до віку додав.
Перемелица• 29 октября в 22:53
Ответ дляМаю сечі
Ну це да, я про нежить, горло, грип
Може вас щеплення тримає, якщо Ви робили.
автор Маю сечі • 29 октября в 22:53
Ответ дляПеремелица
Не робила
Перемелица• 29 октября в 22:53
Ответ дляМаю сечі
Не робила
А я робила, і думаю, що ще гірше зробила ними.
Непогодка• 29 октября в 22:54
Хворіти менше не стали. Просто розділилися на 2 групи
1 херня все це, саме пройде
2 все пропало, терміново треба бігти за тестом на ковід
Радує те, що друга група з кожним роком все менша і менша
автор Маю сечі • 29 октября в 22:54
Ответ дляПеремелица
Я знаю, що в мене слабий імунітет, я не ризикую вакцинами гратися, я б злягла на тижні 2-3
Ленивица-красавица• 29 октября в 22:55
Я помітила чим менше в громадських місцях буваю тим менше хворію
Непогодка• 29 октября в 22:56
Ответ дляМаю сечі
Ну це да, я про нежить, горло, грип
Я що до ковіду майже не хворіла, що після нього нічого не змінилось. Чи хворіла ковідом? Напевно так, один раз точно, але я не робила ці вср@ті тести, все одно користі від них ніякої
Перемелица• 29 октября в 22:57
Ответ дляМаю сечі
Я просто ковідом хворіла 6 разів, і кожен раз по 4 тижні і ніяк не могла вичухатись потім з побочок ( Не було вибору просто. Але! Із щепленнями хворіти на ковід не перестала, просто легше переносила. Та після ковіду він теж легше переноситься, бо є вже імунітет. Дура, сама собі гірше зробила. Тоді ще на роботі звільняли без щеплення і т.д.
Мама фіфті цента• 29 октября в 22:59
Не помітила, так само хворіємо.
автор Маю сечі • 29 октября в 23:00
Ответ дляПеремелица
Я на всі хвороби тест на ковід не робила. Але так, як проходив саме ковід - я так в житті ніколи не хворіла. В мене була пневмонія двостороння 35% ураження, температура при цьому 35,2. Сильна слабкість і втрата нюху, смаків. Я місяць не вставала з ліжка, спала на животі, важко дихати було. Антибіотики кололи.
Мені 40 років, це була перша пневмонія за все життя
Сама собі лікар• 29 октября в 23:03
Да, конечно, после него заболела гриппом с осложнениями. Впервые так((
Паспортний стіл• 29 октября в 23:12
Не помітила. Стабільно раз в рік важко хворію, або отитом, або гайморитом, або ангіною. З температурою під 40, антибіотиками. В цьому році був грип б, тижні 2 прожила як в тумані, ледь ноги волочила
Тішуся неперетішуся• 29 октября в 23:25
Ответ дляЛенивица-красавица
аналогично
Намакушка• 29 октября в 23:41
Я вот в Германии вообще не болею
Весела бджілка• 30 октября в 01:12
Болею больше увы
Обстановщица• 30 октября в 08:09
От в мене зараз так не проходить місяцями, всякі риніти-тонзиліти. Лікар вже не лікує каже екологія така
Все буде• 30 октября в 09:04
Я навпаки частіше, ще на психіку дало ускладнення ((
Все буде• 30 октября в 09:04
Ответ дляВесела бджілка
Болею больше увы
Так(((