Ушла и Пришла• 15 ноября в 17:32
А вам не здається, що через війну ми тупішаємо? Окрім депресії апатії і тд
Бензопирен• 15 ноября в 18:01
я точно ні. за останні два роки отримала другу вищу освіту, причому частково присвячену вивченню анатомії, зараз проходжу практику в лікарні. у мене навпаки стрибок вперед.
Mrs.Sexuality• 15 ноября в 18:02
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ну так якщо вважати це за здобуток, так і я тут пройшла курси необхідні для роботи та майже кожного дня навчаюсь чомусь новому в своїй сфері.
Ви просто обесцінили працю людини. Овочі чистити і мити посуд це важка праця.
Тримаю свічку• 15 ноября в 18:03
конечно, тупеет народ. Уже в соседней теме Фицо поют дифирамбы...
ПоЗиТиВнАя• 15 ноября в 18:07
Ну то что злее становятся это точно,на своих кидаться начинаем по любому поводу.. Все самые ( добровольцы) лучшие на фронте в первые годы выбили и уехали молодежь за границу.
ПоЗиТиВнАя• 15 ноября в 18:08
Ответ дляТримаю свічку
Ой то вообще сброд троляк и тупых, я зашла и вышла
печально там всё
Кундалина• 15 ноября в 18:09
Ответ дляУшла и Пришла
І я про це, що поки ми виживаємо, вони розвиваються
Переважна більшість розвивається де? На пособіях коло Тафелю? І чомусь з українського форуму не вилазять, вмовляючи себе тут, що правильно зробили що виїхали.
Для адекватної людини десь блукати понаїхом - то страшний сон.
Бамбарбия! Кергуду.• 15 ноября в 18:09
Ответ дляMrs.Sexuality
Важка, але це не про розвиток. Мова йшла про те, що люди які виїхали апріорі розвиваються на відміну від тих хто залишився. Так ось, не факт.
Я не кажу, що мити посуд це погана робота чи якась позорна. Робота як робота, але розвиток це інше, на мою думку.
Готова до другої• 15 ноября в 18:11
Ответ дляПацелуйнитуда
Сегодня вышло 100 человек из 3,5млн, значит всех всё устраивает, воюем, воруем дальше.
Це той майдан, на який кликав царьов? Так, а скільки ви очікували вийдуть на нього, цікаво?)
Рожки-да-ножки• 15 ноября в 18:12
Ответ дляУшла и Пришла
От тепер ясно чому тема створена
Рожки-да-ножки• 15 ноября в 18:13
Ответ дляУшла и Пришла
Це не для сварки тема, а для того, щоб подумати, що з цим робити
Можете почати книжки читати
Губи з філером• 15 ноября в 18:14
Хронічний стрес руйнує клітини гіпокампу , префронтальної кори
Рожки-да-ножки• 15 ноября в 18:15
Ответ дляТримаю свічку
Та тема взагалі дно - не хочеться вірити шо то українці пишуть
Кукусикиииииии• 15 ноября в 18:16
Ответ дляКундалина
Хіба то більшість лізе на укр форуми скаржитись? То переважно невеликий відсоток дурних утриманок, які і без війни сиділи б тут і жалілися б на щось. Адекватна людина себе усюди знайде. Майже 4 роки жити в іншій країні то вже можна було б і призвичаїтись. Блукати ніхто не змушує.
Пацелуйнитуда• 15 ноября в 18:16
Ответ дляГотова до другої
Мария Барабаш, и другие адекватные люди.
Рожки-да-ножки• 15 ноября в 18:17
Ответ дляКундалина
Тобто люди з окупації , зі зруйнованим житлом неадекватні ?
Таки автор права
Готова до другої• 15 ноября в 18:19
Ответ дляПацелуйнитуда
Ху із марія барабаш? І особливо цікаво, ху із другіє?))
Ви ходили сьогодні до них?
Кукусикиииииии• 15 ноября в 18:25
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Та якби, в тієї жінки хоч вибір якийсь є - можна виспатись і у вільний час по музеям походити, мову повчити, з людьми познайомитись. Є ж у неї вихідні? А якщо людина своїм розвитком просто не цікавиться то це інше, це вже її вибір.
А у тих, хто залишився, вибору немає чи переживати довбані атаки чи ні. Я вже на них нібито не реагую - просто вирубаюсь як тільки голова торкається подушки, сил немає, але на ранок все одно прокидаюсь з важкою головою і відчуттям невиспанності - якість сну дуже низька коли десь щось гучно вибухає і родичі пишуть в 3 ночі ’що у тебе там? У на тут те-то. Ти де? Відпишись. В тебе все нормально? Балістика, не спи!!!’.
БезВзяток• 15 ноября в 19:16
Ответ дляКусачая Я
Ну вот так смотрю на тех, кто верит марафону- действительно люди отупели вкрай
Ну так ваш марафон смотрят только на дныре, а вы там умом и не отличались, кто ещё будет верить маньякам. Ну и остался там тоже самый цвет болотности
Кусачая Я• 15 ноября в 19:17
Ответ дляБезВзяток
Не понимаю ваш глубокий текст
Кундалина• 15 ноября в 21:18
Ответ дляРожки-да-ножки
Таки автор права
а ви з тих, хто виїхав за подачками і відразу порозумнішав? Годі вже маніпулювати окупацією і зруйнованим житлом. Багато ВПО в Україні і залишились, а більшість виїхавших здали свої цілі і неушкоджені будинки і квартири, а тепер Тафель обносять давлячі на жалість.
Рожки-да-ножки• 15 ноября в 21:29
Ответ дляКундалина
А ви типовий приклад таки впливу війни на когнітивні функції
Кундалина• 15 ноября в 21:35
Ответ дляРожки-да-ножки
І одразу перехід на особистості через відсутність контраргументів) так передбачувано)
Обожнюю діагнози від дивних примітивів
бо тож діагнози з їх власної історією хвороби)
Обожнюю діагнози від дивних примітивів
Рожки-да-ножки• 15 ноября в 21:34
Ответ дляКундалина
Обожнюю діагнози від дивних примітивів
Я - ні
Тому вам , примітиву , раджу свою тупість тут більше не писати
Рожки-да-ножки• 15 ноября в 21:35
Ответ дляКундалина
Обожнюю діагнози від дивних примітивів
Шановна , з переходом на особистості ви почала перша , але настільки тупа що не помітили -
Кундалина• 15 ноября в 21:36
Ответ дляРожки-да-ножки
Я - ні
Свою тупість і командний тон покажете у себе на кухні)
Ти диви як казяться через неудобну правду)
Чао!
Рожки-да-ножки• 15 ноября в 21:36
Ответ дляКундалина
Чао!
Данінг крюгер в дії
Кундалина• 15 ноября в 21:37
Ответ дляРожки-да-ножки
Перечитай свої коментарі , якщо не тільки тупа , а ще й забудькувата, і побачиш хто з чого почав.
Кундалина• 15 ноября в 21:38
Ответ дляРожки-да-ножки
Данінг крюгер в дії
Удалено администрацией...
Рожки-да-ножки• 15 ноября в 21:38
Ответ дляКундалина
Удалено администрацией...
Рожки-да-ножки• 15 ноября в 21:39
Ответ дляКундалина
Удалено администрацией...