Дуже дуже вумна• 15 ноября в 19:50
´Володарі´нижньої полиці
Періодично їжджу на потязі. Намагаюся брати нижні місця, бо боюся впасти. Але у будь якому випадку, усі пасажири вдень трусили внизу, вночі займали місця, згідно до куплених квитків.
Цей раз поїздка була спонтанна, полиця 18, зверзу. Заходжу у купе, 16:00 - вони лежать. Я постилилася, погуляла по поїзду- лежать. Почилила зверху - лежать. О 19 попросила поїсти внизу - грають у мерця. Сіла на ноги, наче прокинулися, гундять, але я не реагую - перекусила, піднялася до себе, включила світло, музику. Знову бурчать. От що це було?! Хіба важко залишатися людиною у будь якій ситуації?!
Дуже дуже вумна
• 15 ноября в 20:56
Ответ дляЛо Шарик
то ваші проблеми що вам незручно ,навушники вам теж незручні .Просто ви невихована і конфлікта людина і все
Тихо сповзаю за плінтус. Дуже вже ви мене застидали
Анонім Перший• 15 ноября в 20:59
Ответ дляДуже дуже вумна
Я, чесно кажучи, трохи ´охрініваю´ від відповідей. Не розумію - навіщо бути свинею навмисно
Слушайте, а вам реально так приспичило поесть, и обязательно внизу? Ну вы ж не борщ ели. Все что берется в поезд вполне можно перекусить и на верху. Сама люблю ездить на верхней полке - никто при этом меня не трогает.
Бачу_майбутнє• 15 ноября в 21:02
Ответ дляДуже дуже вумна
Зверху їсти можна. Сидіти половину дня - не комфортно
Лежіть. Для чого сидіти
Оченьценная• 15 ноября в 21:03
Ответ дляКолгоспниця
Конечно, не понять. А можно я к ним на верхнюю полку приду полежать?
Вы даже можете с ними поменяться полками:) Раз уж вы так любите лежать.
Оченьценная• 15 ноября в 21:04
Ответ дляДевальвация
Так если ехать весь день, как можно высидеть?
Можно и прилечь. Но когда человек именно стелит постель -это как бы сигнал, что садиться никому туда нельзя. И все это прекрасно понимают.
Бачу_майбутнє• 15 ноября в 21:04
Ответ дляСкіфська пектораль
А куда вы едете, что не успели в поезд зайти, сразу нужно есть? Что это за традиция дебильная
Ситуації в людей бувають різні.
Оченьценная• 15 ноября в 21:05
Ответ дляБачу_майбутнє
А Ви не думали, що люди могли бути втомлені, погано спати вночі, або взагалі не спати вночі? Нещодавно їхала потягом. Поїздка була вдень. Але, в той день я встала о 3 год ночі, а лягла об 23. Тобто, я спала 4 години. Так, і в поїзді я спала на нижній полиці цілу поїздку.
Це не так вже й часто буває. В основному люди лягають саме для того, щоб ніхто не сів.
Дуже дуже вумна
• 15 ноября в 21:07
Ответ дляАнонім Перший
Я коли у коридорі стояла, думала, що тепер ніні - коли вже я Велика володарка нижньої полиці - то смерди будуть шукати місця у поїзді, щоб поїсти, відпочити
Але вже, коли їхала додому (знизу), то все купе ми спокійно вдень сиділо на нижніх
Бачу_майбутнє• 15 ноября в 21:10
Ответ дляОченьценная
В мене такого не траплялося.
Куратор дебошей• 15 ноября в 21:13
Ответ дляОченьценная
Авторе, вас тут не підтримають. Я переконана на 90%, що більшість людей, які лежать на нижній полиці задовго до вечора, роблять це навмисно. Вдома, думаю, вони б не лежали о16.00.
А чому вдома не лежати в 16?
Вдома коли хочу, тоді і лежу.
Алина-eb61• 15 ноября в 21:15
Ответ дляАнонім Перший
главное подождать когда нижняя сядет есть за свой столик и нечаянно уронить на нее кипяточек и рыбную конесерву - она ж сама хотела чтоб над ее головой кто-то ел - пусть наслаждается монополией на столик
какое же новое поколение мерзкое
с 70 - до нулевых ездила в поездах и никогда тех кто на верхних полках не дискриминировали - все договаривались как-то
какое же новое поколение мерзкое
Анонім Перший• 15 ноября в 21:16
Ответ дляДуже дуже вумна
Смерды... Велика Володорка... - вам бы голову проверить. Все начинается с нас самих. Ну реально не понимаю острой потребности есть внизу.
Куратор дебошей• 15 ноября в 21:16
Ответ для60 метрів сметани
Ні
Помиляєтеся, столик спільний. А от рундук для речей пасажирів нижньої полиці.
Алина-eb61• 15 ноября в 21:16
Ответ дляАнонім Перший
а если борщ - вы и тут будете свои правила устанавливать для верхних полок
Алина-eb61• 15 ноября в 21:17
Ответ дляБачу_майбутнє
Ситуації в людей бувають різні.
а куда вы едите что не успели поспать и хропите на нижней полке весь день
Дуже дуже вумна
• 15 ноября в 21:19
Ответ дляАнонім Перший
Ого, все так сумно?! ´Сарказм´ не чули?
І те що все з нас починається, згодна з вами на всі 100
Анонім Перший• 15 ноября в 21:19
Ответ дляАлина-eb61
Вопрос не в правилах, вопрос в том что каждому нужно доказывать свою значимость и важность. Что верхней полке, что нижней. Мы тут критикуем страну, правительство и не замечаем что многие готовы напортачить соседу только чтоб ему лучше не было.
Алина-eb61• 15 ноября в 21:19
Ответ дляДуже дуже вумна
потому что вы человек - а велики володарки - типове бидло
Khmelnichanka• 15 ноября в 21:20
Я раніше завжди брала верхню полицю.
Якраз для того, щоб мати змогу відпочивати без сусідів.
Пізніше моя спина попросила купувати лише нижню полицю.
Скажу чесно: фізичного комфорту стало більше, а психологічного - менше.
Бо далеко не всі люди мають повагу до особистих кордонів і т.п.
Замороженная селедка• 15 ноября в 21:22
Ответ дляНенька наша
Кстати, скотские условия, ибо женщина физически не сможет туда поднять чемодан
Но, урвавшие бога за бороду (в их голове) с нижней полки будут радостно плясать
Ибо думают что с ними такого не произойдёт- верхняя полка
Так. Я за 20 днів до поїздки, о 8 ранку відкриваю застосунок, і купую собі саме нижню полицю. І я радісно займаю її, стелюся тоді, коли хочу, і п´ю чай з кавою тоді, коли мені заманеться
А якщо я не можу в потрібний мені день купити потрібне мені місце, то я їду або в інший день, або іншим видом транспорту.
Допоможіть знайти• 15 ноября в 21:23
Не розумію, чого я повинна сидіти цілий день заради когось? Шоб шо?
Потяг для мене - місце відпочинку. Зайшла, розстелилась і лягла. Можу спати, можу читати. Хоч о 9 ранку. До речі так в мене і було недавно. Я була дуже втомлена, хоч поспала.
Алина-eb61• 15 ноября в 21:23
Ответ дляАнонім Перший
я не думаю что тот кто хочет посидеть на нижней полке днем что не скакать на верхнюю каждый раз когда хочет размять ноги - это рекомедуют делать каждые пол часа или в туалет сходить - кому то хочет докучать специально
Интимная• 15 ноября в 21:24
Ответ дляПростоваля
А в поезде обязательно надо есть?
А в чем проблема пожрать наверху?
Алина-eb61• 15 ноября в 21:24
Ответ дляЗамороженная селедка
а если у вас кто-то умер или в аварию попал и поездку не планировал
Алина-eb61• 15 ноября в 21:27
Ответ дляДопоможіть знайти
вы можете лежать но не пускать верхних посидеть рядом с ногами например - в чем смысл этого - неужели приятнее когда он будет прыгать на верхнюю и весь мусор с его носков - лететь вам на голову каждые пол часа
Дуже дуже вумна
• 15 ноября в 21:27
Ответ дляАнонім Перший
Коли, люди з верхньої полиці, сиділи на моїй полиці знизу, я жодного разу не вважала це благодійністю. Вважала, що це звичайна поведінка нормотипової людини
Куратор дебошей• 15 ноября в 21:28
Ответ дляДуже дуже вумна
Я ні магу
. Бидлоавторка поступається місцем більше враженим верствам населення. Поїсти і комфортно переміщатися взагалі питання не стоїть ( я навіть не думала, що таке питання у когось стоїть).
А як, по вашому, поводиться НЕ Бидло?
Але в останню поїздку ви поводилися як бидло.
Алина-eb61• 15 ноября в 21:28
Ответ дляИнтимная
А в чем проблема пожрать наверху?
в том что эта еда может оказаться на лице нижележащего
Допоможіть знайти• 15 ноября в 21:29
Ответ дляАлина-eb61
А навіщо йому стрибати кожні півгодини?