Дуже дуже вумна• 15 ноября в 19:50
´Володарі´нижньої полиці
Періодично їжджу на потязі. Намагаюся брати нижні місця, бо боюся впасти. Але у будь якому випадку, усі пасажири вдень трусили внизу, вночі займали місця, згідно до куплених квитків.
Цей раз поїздка була спонтанна, полиця 18, зверзу. Заходжу у купе, 16:00 - вони лежать. Я постилилася, погуляла по поїзду- лежать. Почилила зверху - лежать. О 19 попросила поїсти внизу - грають у мерця. Сіла на ноги, наче прокинулися, гундять, але я не реагую - перекусила, піднялася до себе, включила світло, музику. Знову бурчать. От що це було?! Хіба важко залишатися людиною у будь якій ситуації?!
Замороженная селедка• 15 ноября в 21:28
Ответ дляАлина-eb61
пролежни будут
У вас фиксация на пролежнях. Вы к врачу не обращались?
Алина-eb61• 15 ноября в 21:29
Ответ дляДопоможіть знайти
А навіщо йому стрибати кожні півгодини?
чтоб пройтись по вагону - чтоб тромбов не было или в туалет
Допоможіть знайти• 15 ноября в 21:30
Ответ дляАлина-eb61
І? Ну хай стрибає, якщо йому треба. Я тут до чого?
Алина-eb61• 15 ноября в 21:30
Ответ дляЗамороженная селедка
у тех кто много лежит - пролежни и лишний вес .
Замороженная селедка• 15 ноября в 21:31
Ответ дляАлина-eb61
а если у вас кто-то умер или в аварию попал и поездку не планировал
Если у ВАС кто-то умер или в аварию попал, то ВАМ должно быть все равно, на какой полке срочно добраться до места назначения.
А не планировать сладкую месть с чаем и консервами, и тем более не шутить тупо про пролежни. Как вы.
Допоможіть знайти• 15 ноября в 21:31
Ответ дляАлина-eb61
А у тих, хто багато сидить - геморой
Алина-eb61• 15 ноября в 21:32
Ответ дляЗамороженная селедка
да все равно но знаете издевательство над таким человеком может выйти боком
Куратор дебошей• 15 ноября в 21:32
Ответ дляKhmelnichanka
Я раніше завжди брала верхню полицю.
Якраз для того, щоб мати змогу відпочивати без сусідів.
Пізніше моя спина попросила купувати лише нижню полицю.
Скажу чесно: фізичного комфорту стало більше, а психологічного - менше.
Бо далеко не всі люди мають повагу до особистих кордонів і т.п.
Теж на ноги сідають, як авторка, коли ви спите?
Допоможіть знайти• 15 ноября в 21:33
Ответ дляАлина-eb61
І хто над ним знущається? Укрзалізниця з її верхніми полицями?
Алина-eb61• 15 ноября в 21:33
Ответ дляДопоможіть знайти
А у тих, хто багато сидить - геморой
и лежит тоже - к тому же я писала что каждые пол часа нужно вставать и ходить
Допоможіть знайти• 15 ноября в 21:34
Ответ дляАлина-eb61
Мені не треба. Тому я лежу. Кому треба, хай ходить
Алина-eb61• 15 ноября в 21:34
Ответ дляДопоможіть знайти
верхние полки были с момента изобретения поездов но тогда люди были цивилизованнее
Замороженная селедка• 15 ноября в 21:34
Ответ дляАлина-eb61
Да, судя по вашим ответам в этой теме и вашим темам в целом, у вас уже боком вышло
Все і одразу• 15 ноября в 21:35
Я ехала с похорон на нижней полке. Перед этим, не спала двое суток, плюс нервы, успокоительное. Зашла, постелилась, легла. было три час дня. Проснулась в 7 утра на следующий день. Мне было все равно, как положено и как надо. Бывают всякие ситуации. А музыку в наушниках слушать надо, в общественных местах.
Допоможіть знайти• 15 ноября в 21:35
Ответ дляАлина-eb61
Дуже смішно. Наче ви там жили. Це як розповідають про давні прекрасні часи, коли народжували в полі і йшли зразу снопи в´язати. Така ляпота
Колгоспниця• 15 ноября в 21:36
Ответ дляОченьценная
Вы даже можете с ними поменяться полками:) Раз уж вы так любите лежать.
А где-то в правилах перевозок указано, что лежать можно только на верхних полках?
Дуже дуже вумна
• 15 ноября в 21:37
Ответ дляДопоможіть знайти
Не розумію, чого я повинна сидіти цілий день заради когось? Шоб шо?
Потяг для мене - місце відпочинку. Зайшла, розстелилась і лягла. Можу спати, можу читати. Хоч о 9 ранку. До речі так в мене і було недавно. Я була дуже втомлена, хоч поспала.
Не сидіть, звичайно. Почніть у потязі утомлена
Колгоспниця• 15 ноября в 21:37
Ответ дляОченьценная
Можно и прилечь. Но когда человек именно стелит постель -это как бы сигнал, что садиться никому туда нельзя. И все это прекрасно понимают.
А куда прилечь без постеленной постели? На грязный матрас?
Допоможіть знайти• 15 ноября в 21:38
Ответ дляДуже дуже вумна
Що мені почати, Восокочтимая дама?
Дуже дуже вумна
• 15 ноября в 21:40
Ответ дляИнтимная
А в чем проблема пожрать наверху?
Не бачу проблеми ´ пожрать´ зверху. Але жодного разу, коли моя полиця була знизу, не бачила бажаючих ´пожрати´ саме там.
Як ви вважаєте чому?
Губка Боб• 15 ноября в 21:41
Та дайте вже ссилку на ці таємничі правила з сайту УЗ. А то я знайти не можу хто де повинен сидіти.
Khmelnichanka• 15 ноября в 21:41
Ответ дляКуратор дебошей
Я, до речі, не проти, коли люди сидять. Якщо ім ок, щоб вони сиділи, а я - лежала (на голій полиці, без постелі). Але люди не задоволені таким станом речей і і фукають, що їм не зручно ))))
Оченьценная• 15 ноября в 21:42
Ответ дляДопоможіть знайти
А навіщо йому стрибати кожні півгодини?
А навіщо вам лежати саме в розстеленій постілі? Ви і вдома її кожного разу розстеляєте, коли серед дня хочете полежати?
Миллениалка• 15 ноября в 21:42
Ответ дляНепереможна
У вас в мозгах)))
Ей это не грозит, там вакуум
Дуже дуже вумна
• 15 ноября в 21:43
Ответ дляКуратор дебошей
Але в останню поїздку ви поводилися як бидло.
А відповісти на останнє питання? Нє?!
Алина-eb61• 15 ноября в 21:44
Ответ дляВсе і одразу
но может кто-то и присаживался рядом с вашими ногами - или вы блюли этот момент
Алина-eb61• 15 ноября в 21:46
Ответ дляКолгоспниця
я стелила и человек с верхней полки сел рядом с ногами на простынь - он выходил курить на каждой станции
никто не умер при этом
Дуже дуже вумна
• 15 ноября в 21:47
Ответ дляЗамороженная селедка
А якщо у когось мала дитина, чи важко наверх вилазити, а квитки в останню хвилину купили на верхні полиці, то чи потрібно поступитися місцем?
Khmelnichanka• 15 ноября в 21:48
Ответ дляДуже дуже вумна
Люди можуть попросити поступитись місцем.
Але повинні бути готовим до будь-якої відповіді.
Алина-eb61• 15 ноября в 21:49
Ответ дляМиллениалка
Ей это не грозит, там вакуум
полегчало ?
некоторые психбольные приходят в интернет только что кого-то типа оскорбить хотя сами выглядят очень жалко при этом