Дуже дуже вумна• 15 ноября 2025
´Володарі´нижньої полиці
Періодично їжджу на потязі. Намагаюся брати нижні місця, бо боюся впасти. Але у будь якому випадку, усі пасажири вдень трусили внизу, вночі займали місця, згідно до куплених квитків.
Цей раз поїздка була спонтанна, полиця 18, зверзу. Заходжу у купе, 16:00 - вони лежать. Я постилилася, погуляла по поїзду- лежать. Почилила зверху - лежать. О 19 попросила поїсти внизу - грають у мерця. Сіла на ноги, наче прокинулися, гундять, але я не реагую - перекусила, піднялася до себе, включила світло, музику. Знову бурчать. От що це було?! Хіба важко залишатися людиною у будь якій ситуації?!
БеллаДонна• 15 ноября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
А спати вдень обов´язково?
Меня укачивает в транспорте ,я выпиваю две таблетки Драмины и потом каждые 4-6 часов еще по 1.
Побочка этих таблеток -сонливость ,поэтому я могу всю дорогу спать
Угги в горошек• 15 ноября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
А спати вдень обов´язково?
Лично мне обязательно
Я еду потом на Фликсбас заграницу и мне нужно поспать горизонтально
Колгоспниця• 15 ноября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Я, чесно кажучи, трохи ´охрініваю´ від відповідей. Не розумію - навіщо бути свинею навмисно
Вы прикалываетесь? Какого лешего я должна сидеть, если я могу лежать? Я и дома лежу, если есть время и возможность отдохнуть. Это моё место. Я ж к вам наверх не лезу - рядом с вами полежать. Потому что мне так хочется.
Нехай щастить• 15 ноября 2025
Ответ дляНастасья Пицун
В одном было 3 полки мягких но спали на 2х и когда я зашла в вагон 2я опущена как спинка. И 7-00 объявляют дневное время 22- 00. Ещё ехала 3я полка пластик . Я вообще не за полки , а что у нормальных людей есть график в поезде.
А я о том, что эти три полки не предполагают , что они могут днём разложены, то изначально там другие правила
Весняний Марафон• 15 ноября 2025
Ответ дляАлина-eb61
всегда нижняя полка была сидячими местами для нижней и верхней днем
я б села на ноги сразу и нигде не гуляла
А ваша нижня полка -це ваша опочивальня чи можна там вдень склад для усіх полиць робити?
Нехай щастить• 15 ноября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
І що?! Я правила читала. Мої сусіди по купе свої ´правила´ теж переглянули
Так по правилам вы должны находиться весь путь на своей верхней полке, или прочитали и так и не поняли
Оченьценная• 15 ноября 2025
Ответ дляКараПузовна
А что в поезде ещё делать, особенно если ехать долго? Легла себе и читаю или в телефоне. Могу и уснуть сразу.
Можно сидеть, например.
Ненька наша• 15 ноября 2025
Ответ дляОченьценная
Ну це така людська сутність - відчути владу і свою перевагу над іншою людиною хоча б в такій спосіб. Чим більш гнила людина зсередини, тим швидше і з більшим задоволенням вона цією можливістю скористається.
Я б сказала: чем больше морально стоит на коленях человек в жизни
Я така бойова• 15 ноября 2025
Ответ дляНепереможна
Мой чай полетит в рожу ему)
Так нечаянно же))) Нихрена не сделаете. Вы в это время будете с воплями бегать.
ЛюбимаЯНЬ• 15 ноября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Комфортно вони не лежали точно
Люди вели себе згідно правил УЗ, Ви вели себе як бидло.
Непереможна• 15 ноября 2025
Ответ дляЯ така бойова
Та я тоже нечаянно, пару раз
КараПузовна• 15 ноября 2025
Ответ дляАлина-eb61
я могу поесть на второй полке без проблем - но лежать там днем не собираюсь
Наоборот, вы можете поесть спустившись на нижнюю полку, но сидеть вы там всю дорогу не будете. Она оплачена другим пассажиром и это его место.
Оченьценная• 15 ноября 2025
Ответ дляКолгоспниця
Зачем?
Чтобы дать возможность посидеть и другим людям. Но вам это не понять.
Я така бойова• 15 ноября 2025
Ответ для60 метрів сметани
Чисто фізично - для цього потрібно спеціально плеснути на обличчя
Я буду тренироваться, спасибо!) Как раз скоро ехать 3000 бесплатных км.
Дуже дуже вумна
• 15 ноября 2025
Ответ дляграфиняВишенка
А я нам с ребенком беру верхнюю и нижнюю, чтобы не возникало ни у кого желания посидеть на нашей полке.
Згадала, коли останній раз купувала полиці зверху - у 2013. Дві верхні, дитині було 7. То нам ´насильно´ поступилися одною нижньою полицею. І вже більше 10 років їздила на нижній. Ніхто не поспішає спати вдень зверху.
Колгоспниця• 15 ноября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Мені незручно лежати, коли я не сплю. Як і більшості людей. Коли я мандрую літаком або автобусом, то бачу, щр кількість бажаючих спити приблизно 5 процентів
Откуда вы знаете, что удобно большинству людей? Мне удобно лежать. И вообще- это не ваше дело, кому и что удобно.
Ненька наша• 15 ноября 2025
Ответ для60 метрів сметани
Очень удобно, когда стоя возле столика пьёшь)
Дуже дуже вумна
• 15 ноября 2025
Ответ дляЛо Шарик
ну мені сидіти і знизу некомфортно ,люблю лежати і читати в потягу або спати .Щоб мінімізувати наглих людей ,то обираю нічні потяги в 7-8 ліг і зранку вже в Одесі .Красота
Нічні потяги, то велика дяка УЗ
Колгоспниця• 15 ноября 2025
Ответ дляОченьценная
Конечно, не понять. А можно я к ним на верхнюю полку приду полежать?
Дуже дуже вумна
• 15 ноября 2025
Ответ дляЛо Шарик
я не готова на такі геройства ,простіше дві нижні .Дитині стелю одразу ,а на своїй дозволяю трохи сидіти до сну
Це означає, що переміщатися на верхній полиці, то геройство?!
Ненька наша• 15 ноября 2025
Ответ дляЯ така бойова
Главное искренне извиниться
Замороженная селедка• 15 ноября 2025
О, давно не було купейного срачу
Сподіваюсь, автору вже написали, що володарі нижніх полиць не зобов´язані тусити там з автором аж до моменту, поки автор захоче спати?
А шокова інформація про те, що рундуки під першими полицями цілком і повністю належать, теж була?
Ненька наша• 15 ноября 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
О, давно не було купейного срачу
Кстати, скотские условия, ибо женщина физически не сможет туда поднять чемодан
Но, урвавшие бога за бороду (в их голове) с нижней полки будут радостно плясать
Ибо думают что с ними такого не произойдёт- верхняя полка
Ло Шарик• 15 ноября 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
О, давно не було купейного срачу
Останіним ще Аліну не добивали ,гадаю автор це все ж знає
Девальвация• 15 ноября 2025
Ответ дляОченьценная
Авторе, вас тут не підтримають. Я переконана на 90%, що більшість людей, які лежать на нижній полиці задовго до вечора, роблять це навмисно. Вдома, думаю, вони б не лежали о16.00.
Так если ехать весь день, как можно высидеть?
Бачу_майбутнє• 15 ноября 2025
Ответ дляОченьценная
А Ви не думали, що люди могли бути втомлені, погано спати вночі, або взагалі не спати вночі? Нещодавно їхала потягом. Поїздка була вдень. Але, в той день я встала о 3 год ночі, а лягла об 23. Тобто, я спала 4 години. Так, і в поїзді я спала на нижній полиці цілу поїздку.
Дуже дуже вумна
• 15 ноября 2025
Ответ дляЛо Шарик
З цим ще простіше ,просто ніхто наглу авторку на місце не поставив в потязі .Бидло таке висаджують на найближчій станції .В Україні з 7 жовтня 2022 року діє заборона на прослуховування музики та фільмів у громадському транспорті, окрім як через навушники, згідно з так званою «забороною акустичного насильства». Це правило стосується як водіїв (окрім нерегулярних рейсів за згодою пасажирів), так і пасажирів, які можуть бути висаджені за порушення.
Я ні магу
. Бидлоавторка поступається місцем більше враженим верствам населення. Поїсти і комфортно переміщатися взагалі питання не стоїть ( я навіть не думала, що таке питання у когось стоїть).
А як, по вашому, поводиться НЕ Бидло?
Ло Шарик• 15 ноября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Я ні магу
А як, по вашому, поводиться НЕ Бидло?
займає місце згідно квитка ,без дозволу не вмощується на чуже місце і не вмикає музику в громадському транспорті щоб не дати спати іншим (бо це взагалі заборонено )
а чим таким вражені верстви населення ?