Дуже дуже вумна• 15 ноября 2025
´Володарі´нижньої полиці
Періодично їжджу на потязі. Намагаюся брати нижні місця, бо боюся впасти. Але у будь якому випадку, усі пасажири вдень трусили внизу, вночі займали місця, згідно до куплених квитків.
Цей раз поїздка була спонтанна, полиця 18, зверзу. Заходжу у купе, 16:00 - вони лежать. Я постилилася, погуляла по поїзду- лежать. Почилила зверху - лежать. О 19 попросила поїсти внизу - грають у мерця. Сіла на ноги, наче прокинулися, гундять, але я не реагую - перекусила, піднялася до себе, включила світло, музику. Знову бурчать. От що це було?! Хіба важко залишатися людиною у будь якій ситуації?!
Ло Шарик• 15 ноября 2025
Ответ дляАлина-eb61
ну наши повторяют в извращенном варианте
та норм все ,треба знаходитись на тому місці яке за квитком ваше і поважати спокій інших
Дуже дуже вумна
• 15 ноября 2025
Ответ дляПростоваля
Ну так пусть автор бы стала (не села) возле столика и ела
Зверху їсти можна. Сидіти половину дня - не комфортно
пАлАвинкА• 15 ноября 2025
Ответ дляЯ така бойова
Поэтому нужно, чтобы нижние полки стоили дороже. И вопросов не будет.
Однакова цвна
Чумацький Шлях• 15 ноября 2025
Ответ дляОченьценная
Авторе, вас тут не підтримають. Я переконана на 90%, що більшість людей, які лежать на нижній полиці задовго до вечора, роблять це навмисно. Вдома, думаю, вони б не лежали о16.00.
а что в поезде делать? посуду мыть или полы? мы из Черногории ехали сутки автобусом , ноги отекли,устали,потом ещё полдня на вокзале тусили. в 16.00 сели в поезд, в 16.15 уже лежали. и пофиг на всех голодных/страждущих. если бы попросили- поесть бы разрешила,но на одной полке. на второй бы сидела вдвоем с ребенком.
Настасья Пицун• 15 ноября 2025
Ответ дляНехай щастить
Там три полки, которые в разложенном виде предполагают только горизонтальное положение на них?
В одном было 3 полки мягких но спали на 2х и когда я зашла в вагон 2я опущена как спинка. И 7-00 объявляют дневное время 22- 00. Ещё ехала 3я полка пластик . Я вообще не за полки , а что у нормальных людей есть график в поезде.
60 метрів сметани• 15 ноября 2025
Ответ дляЯ така бойова
Хорошо. человек чай будет пить, поезд дернется и на нижнюю прольется. Будете довольны с обпеченой рожей?)))
Чисто фізично - для цього потрібно спеціально плеснути на обличчя
пАлАвинкА• 15 ноября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Я, чесно кажучи, трохи ´охрініваю´ від відповідей. Не розумію - навіщо бути свинею навмисно
Треба сісти і звірити ноги вниз
графиняВишенка• 15 ноября 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
А я нам с ребенком беру верхнюю и нижнюю, чтобы не возникало ни у кого желания посидеть на нашей полке.
60 метрів сметани• 15 ноября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Я тільки за. Не розумію УЗ у цьому питанні.
Якщо буде різниця в ціні, люди які купували нижні, так і купуватимуть. Тільки більш чітко будуть заявляти про свої права.
Алина-eb61• 15 ноября 2025
Ответ дляграфиняВишенка
гениально
Ло Шарик• 15 ноября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
ну мені сидіти і знизу некомфортно ,люблю лежати і читати в потягу або спати .Щоб мінімізувати наглих людей ,то обираю нічні потяги в 7-8 ліг і зранку вже в Одесі .Красота
Чумацький Шлях• 15 ноября 2025
Ответ дляграфиняВишенка
я не сплю на верхней, сын высокий- не помещается тоже на верхней.
Ло Шарик• 15 ноября 2025
Ответ дляграфиняВишенка
я не готова на такі геройства ,простіше дві нижні .Дитині стелю одразу ,а на своїй дозволяю трохи сидіти до сну
КараПузовна• 15 ноября 2025
Ответ дляОченьценная
А что в поезде ещё делать, особенно если ехать долго? Легла себе и читаю или в телефоне. Могу и уснуть сразу.
Дуже дуже вумна
• 15 ноября 2025
Ответ дляНехай щастить
Почитайте правила
І що?! Я правила читала. Мої сусіди по купе свої ´правила´ теж переглянули
Ло Шарик• 15 ноября 2025
Ответ для60 метрів сметани
і я про те ,тоді ніхто не дасть сидіти пів дня чи не буде мінятися з наглими
Свій варік• 15 ноября 2025
Ответ дляАлина-eb61
я могу поесть на второй полке без проблем - но лежать там днем не собираюсь
то виключно ваші проблеми. можете лежати на підлозі.
Кумедна• 15 ноября 2025
Якби хтось в купе включив свою музику, я б поприсила виключити. Для музики в купе є навушники.
Простоваля• 15 ноября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Можно пойти в купейный вагон и сидеть на сидушках в коридоре и не надо мне писать, что там неудобно, пассажирам нижних полок тоже неудобно, когда чужие сидят на их полках. В плацкарте не продается нижнее 53 место, там тоже можно сидеть, оно ничейное
Скіфська пектораль• 15 ноября 2025
А куда вы едете, что не успели в поезд зайти, сразу нужно есть? Что это за традиция дебильная
Ло Шарик• 15 ноября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
а могли і ногою гупнути випадково ,а на крик потім викликати провідника і конфліктних пасажирів знімають з потягу
Ло Шарик• 15 ноября 2025
Ответ дляКумедна
З цим ще простіше ,просто ніхто наглу авторку на місце не поставив в потязі .Бидло таке висаджують на найближчій станції .В Україні з 7 жовтня 2022 року діє заборона на прослуховування музики та фільмів у громадському транспорті, окрім як через навушники, згідно з так званою «забороною акустичного насильства». Це правило стосується як водіїв (окрім нерегулярних рейсів за згодою пасажирів), так і пасажирів, які можуть бути висаджені за порушення.
Свій варік• 15 ноября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
8 дизлайків
. Дикуни
Дикуни, бо не вважають за потрібне забезпечувати вам комфорт?
Дуже дуже вумна
• 15 ноября 2025
Ответ дляЛо Шарик
я б ніколи не вмостилась на ноги власнику полиці ,навіть якщо б було незручно мені .Не розумію такої принциповості ,що сплять а ви в наглу моститесь .Сама стелюсь після 20 ,але якщо буду втомлена і з іншого потяга чи транспорту то лягу спати відразу .Що ще робити в дорозі? Читати чи спати
Мені незручно лежати, коли я не сплю. Як і більшості людей. Коли я мандрую літаком або автобусом, то бачу, щр кількість бажаючих спити приблизно 5 процентів
Щедрик ведрик• 15 ноября 2025
Ну поесть бы я пустила. Свет - если нужно, то что делать. Ну а музыку включать, если рядом люди отдыхают - зачем?
Хотя вас понимаю - наверху очень неудобно
Ло Шарик• 15 ноября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
то ваші проблеми що вам незручно ,навушники вам теж незручні .Просто ви невихована і конфлікта людина і все
Дуже дуже вумна
• 15 ноября 2025
Ответ дляОченьценная
Ну це така людська сутність - відчути владу і свою перевагу над іншою людиною хоча б в такій спосіб. Чим більш гнила людина зсередини, тим швидше і з більшим задоволенням вона цією можливістю скористається.
У тій поїздці мені теж здалося так само
Колгоспниця• 15 ноября 2025
Ответ дляАлина-eb61
такие и у нас были
не езжу поездами с 2000 года - когда поменялось?
Никогда у нас такого не было
Угги в горошек• 15 ноября 2025
Вы купили верхнюю
Не нижнюю. Почитайте правила УЗ
Вы не можете занимать нижнюю
Не нижнюю. Почитайте правила УЗ
Вы не можете занимать нижнюю