Муркошечка• 15 ноября 2025

А высокие светлые гольфы в сапоги "трубы" одевают

только в кожаные? С замшевыми такое не носят?
Кучерявочка• 15 ноября 2025
Носять кому як хочеться. Треба пробувати та дивитись як воно буде. Але замшеві ж так не «стоять» як шкіряні, не тримають форму

Якось так і живу• 15 ноября 2025
Автор ця мода на сапоги труби це такий закос під Олд Мані (типу в мене є вдома конюшня і я щойно звідти).
Але щоб елегантно носити сапоги труби треба щоб вони на вас шилися індивідуально, а не були куплені в магазині і тепер ви їх вигулювали в місті не знаючи що з чим поєднувати.
Кучерявочка• 15 ноября 2025
Покажіть які чоботи купили, обожнюю замшеве взуття
Кучерявочка• 15 ноября 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Ой, не ускладнюйте. Ніякого закону під олд, просто мода і все щоб був Олд потрібні не лише чоботи
Фима Собак• 15 ноября 2025
Еще как. Это ж и есть рустикальный стиль - деревня загород.
Непогодка• 15 ноября 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Потом эта Олд Мани возвращается в свое имение ( бабкин хрущ с ремонтом времен Брежнева)
Най хоч раз• 15 ноября 2025
Носять що попало і як попало. Вдягніть, подивіттся на себе в дзеркало. Подобається? Носіть на здоров´я