А я нівроку• Изменено 15 ноября в 23:20
Що вам дають ваші стосунки?
У вас є чоловік, з яким ви зустрічаєтесь. Рік чи 2роки. Разом ви не живете. Чому ви з ним? Що вам дають ці стосунки? Відчуття,що ти не одна? Інтим? Допомога у вірішенні життєвих питань? Чи просто кохання? Що як чоловік він вам дає?
ЛижТолько• 15 ноября в 23:21
18 лет. Целуешь в складку между носом и щекой и внутри такое ’уииии’...уютное, родное, спокойное
Тюрюнь_Тюнь• 15 ноября в 23:22
Разом проводимо вільний час (після роботи та вихідні) та відпустки, неймовірний секс.
Сиренькая• 15 ноября в 23:33
Живем вместе. Хочу просыпаться с ним и обнимать его. Больше всего дает спокойствие, что я не одна, что я кому-то нужна и это взаимно. Хотя львиная доля отношений это нервотрепка.
А я нівроку
• 15 ноября в 23:43
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
А ви не втомлюєтесь постійно кудись їхати на вихідних?чи після роботи...у вас є діти?
А я нівроку
• 15 ноября в 23:44
Цікаво почути відповіді жінок,яким під 40 р.вже діти є, можливо
Тюрюнь_Тюнь• 16 ноября в 00:09
Ответ дляА я нівроку
Ні, дітей немає і не планую. Не втомилася. А що краще сидіти на дивані і дивитися серіали весь час?
А я нівроку
• 16 ноября в 00:18
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Аа. Ну то у вас нема чим зайнятися. В мене наприклад є підліток. Дівчина. То в настема вступу актуальна. Щось приготувати..і т.д. я після роботи чи у неділю вже нікуди ее зочу їзати .ні до кого. А як щотижня.то це кара господня.
ТАЗератти• 16 ноября в 00:48
Ответ дляА я нівроку
Это я. Но у меня нет 2 лет. Потому что те, с кем я хотела встречаться, в результате уходили,выбирали не меня. Поэтому я сейчас с тем, кто выбрал меня. Мне нужен секс и я не хочу быть одна. В смысле не хочу быть постоянно одна. Вроде кто-то есть ,и с другой стороны не мешает в повседневной жизни
А я нівроку
• 16 ноября в 00:54
Ответ дляТАЗератти
Ясно. Но это не отногения. Абы кто-то был. Любви нет. Раз не взаимно.
ТАЗератти• 16 ноября в 00:58
Ответ дляА я нівроку
Конечно это не отношения. И конечно нет любви. Потому что все в первую очередь думают про свой комфорт. В меня вообще никто никогда не влюблялся и настоящих отношений не было
Налогообложу• 16 ноября в 03:26
Ми допомагаємо один одному по життю, партнерські, зручні, довірливі стосунки, регулярний інтим.