Бочка порохУ• 16 ноября в 10:15
Так гадко на душі.
Просто може хтось зрозуміє..
Працюю на керівній посаді , нас всіх зібрати на вихідні на виїзд. 52 людини, половину один одного в очі не бачили..
Я вперше тут, бо керівником працюю не так давно
І о боже яке бл… ть кодло 🤮
Що я тільки не почула за вихідні ці , один на одного обливають купу бруду ….
Таке враження що мене гімном обмастили.
Робота треба, гроші треба, але фу блін …
Я геть здемотивована працювати ..
І о боже яке бл… ть кодло 🤮
Таке враження що мене гімном обмастили.
Я геть здемотивована працювати ..
Дюагональ• 16 ноября в 10:17
Не уявляю.Якась маргінальна спільнота,або ви тролите.В нас дуже високоінтелектуальні і освідченні керівники.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 16 ноября в 10:17
ниче, отмоетесь, отгородитесь от них и будете работать
Бочка порохУ
• 16 ноября в 10:17
Ответ дляДюагональ
Ви з ними пили в компанії?
Я ж також так думала.
Бочка порохУ
• 16 ноября в 10:18
Ответ дляAllein74999
Будете работать эффективней, знаючи, что никому нельзя верить.
Оце ви дуже праві.
Бочка порохУ
• 16 ноября в 10:18
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Знаю. Дякую але геть немає мотивації
Пасти Ла• 16 ноября в 10:19
И чем вы лучше их? Они друг друга за спиной обгаживают. А вы всех и на форуме.
Околовита• 16 ноября в 10:19
Що за виїзд , типу всі на турбазі щось святкують? А відмовитися можна?
Бочка порохУ
• 16 ноября в 10:19
Ответ дляПасти Ла
Не краща. Яка вже є. Доводиться не відставати від них
Бочка порохУ
• 16 ноября в 10:20
Ответ дляОколовита
Так. Святкували річницю компанії.
Я дуже хотіла проїхати, не знала що так це все неприємно буде
Бочка порохУ
• 16 ноября в 10:20
Ответ дляМиловидна леді
А что это на выезде? Что вы там кучей делаете?
Відпочиваємо.
Дюагональ• 16 ноября в 10:23
Ответ дляБочка порохУ
Ви з ними пили в компанії?
Я ж також так думала.
Ну можемо зустрічатися,рідко,всі заняті.Недавно колега переходив на вищу посаду,ректором в один із вузів,отримав звання професора,запросив нас повечеряти.Повечеряли,поспілкувалися,2-3 год уважили,привітали.То навіть розумовий розвиток не дозволить того,що ви описали.
Бочка порохУ
• 16 ноября в 10:21
Ответ дляДюагональ
Нічого вам хю сказати не можу. Що є то є
Пані з калабані• 16 ноября в 10:22
Ответ дляДюагональ
На работе....
Дюагональ• 16 ноября в 10:23
Ответ дляБочка порохУ
Відпочиваємо.
Ну то може в вас там пʼянка,ну як ваша спільнота собі таке може дозволити,то може й буває.В нас приємне проходження часу,50-100 гр випити,всі бережуть своє здоровʼя дуже.
Бочка порохУ
• 16 ноября в 10:23
Ответ дляДюагональ
Вчора була пʼянка
Пані з калабані• 16 ноября в 10:23
Ответ дляДюагональ
Все в напряге ибо ктото но стуканет
Миловидна леді• 16 ноября в 10:24
Ответ дляБочка порохУ
Відпочиваємо.
О, сочувствую))
У нас тоже такое есть. Один раз была, мне хватило))
Никакой субординации, ещё и под алкоголем всё опошляется.
Дюагональ• 16 ноября в 10:25
Ответ дляБочка порохУ
Вчора була пʼянка
На наступний раз відмовляйтеся,моя вам порада.Але вирішувати вам.Головне робота і відповідати займаній посаді.А це все для мене то не потрібно.
Стриптизерка• 16 ноября в 10:28
Робота керівника і полягає в тому, щоб б оцей ’лебідь раком щуку’ організувати до праці. Неприємний процесс, але результат того вартий. Я собі читала мантру ’всякої людини треба’, щоб не прибити нікого, а просто вмовити працювати.
АнтиТанкист• 16 ноября в 10:30
Ответ дляБочка порохУ
Так. Святкували річницю компанії.
А как вы такая нежная стали руководителем?
Хи хи, ну ну• 16 ноября в 10:31
Ответ дляДюагональ
🤡 віримо-віримо. Люди однакові всюди. Що ви там, в шахи-монополію граєте на виїзних?
Примарочка• 16 ноября в 10:37
Автор, сколько Вам лет? 20? Если Вы руководитель, то больше 30, я думаю. И Вы до сих пор не поняли, что так везде? И в среде интеллигенции, и в рабочей среде, в бизнесе. Люди по одному все прекрасные, а толпой лицемерное кодло.
У нас тоже каждый год было по 2 корпоратива, коллектив больше 600 человек. Зато потом все вся и всех обсуждали.
Умные люди на работу ходят деньги зарабатывать и пох на этот коллектив и кто там что говорит.
На пів ставки• 16 ноября в 12:10
Ответ дляДюагональ
Кому вони всі освідчилися?
Бочка порохУ
• 16 ноября в 13:46
Ответ дляПримарочка
О ви помиляєтеся. Близько не всюди так токсично
Малявка ще та• 16 ноября в 15:52
Тю, якщо більше 7 людей, вони діляться на групи. Якщо групи жіночі, це дружба проти когось, тай взагалі, люди на роботу не товаришувати і любити одне одного ходять, а за грошима.
Примарочка• 16 ноября в 16:07
Ответ дляБочка порохУ
Поверьте, везде) Просто где-то лучше скрывают. Особенно в разновозрастных коллективах.