Сонячний зайчик• 16 ноября 2025
Чоловік гонить на роботу
Каже ,що мої десять тисяч сильно змінять ситуацію,хоча це не так далеко (сам робить в країні ,де війна ремонт за тисячі доларів ,питання нащо?)
Виїхати закордон він не хоче ,щоб я там на роботу влаштувалась та отримувала більше аніж в Україні типу там і жити дорожче і в нього менша зп буде ,бо податків більше платити доведеться (типу там немає ФОП),щоб я пішла на службу теж не хоче типу так само буду отримувати по грошам мало і не буде мене вдома взагалі
Ну вибачте ,а віддавати свої 90 відсотків часу за 200 доларів на місяць це нормально?
Каже мені ,а чим твій час такий цінний ,що ти переживаєш за такі гроші працювати?
Про безпеку дитини взагалі не думає,хоча йому вже навіть і мій тато казав,що закордоном є українські школи
Каже тоді займайся весь час вдома чимось ,щоб це конвертувати в гроші ,я йому кажу ну це тоді переписки із іноземцями на сз,каже це не підходить фігня якась
Каже,що життя мене все одно заставить коли із ним щось станеться чи він помре ,а в мене типу ані досвіду ,ані навичок типу піду дворником ,ну тут в мене вималювується питання ,а як робота за 200 доларів роками допоможе мені в майбутньому претендувати на щось краще?
Логічно,що будуть таке саме і потім пропонувати і за такі ж гроші ,раз вже працювали
Звинувачення ,що не побудувала карʼєру ,типу всі жінки побудували ,а я ні от далеко не всі жінки побудували карʼєру собі,каже деякі побудували і от я не входжу в їх коло то що тепер маю за це дупу рвати?
Освічую темряву• 16 ноября 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Ніким ,чоловік так і хотів коли познайомився зі мною,а потім звинуватив,що я не айтішниця
Ви перебільшуєте.
Просто йому хочеться бачити поруч з собою реалізовану людину.
А так він бачить людину яка потроху деградує
Освічую темряву• 16 ноября 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Київ
Та ви прям майстер в умінні не знайти роботу.
Сонячний зайчик
• 16 ноября 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Чому ж не змінить.
Ви ж після школи вчились десь, отримали освіту, у вас має бути якась база від якої можна відштовхуватись
Ніхто зараз влаштовується по освіті,там потрібен досвід від року і більше ,і так само за маленькі гроші
Вишиванка• 16 ноября 2025
Вот и показательная тема для тех, кто рассказывает,как они дома создают уют и не работают годами. Кто это оценил?
Сонячний зайчик
• 16 ноября 2025
Ответ дляЧервона калина
А що таке ’піти на службу’? Ви хочете піти в ЗСУ? Чи мова про держслужбу? Бо якщо друге, тому не зрозуміло, чому, раптом, вас не буде вдома взагалі? Всюди бувають понаднормові роботи. Як у приватному секторі, так і у державному.Наскільки я зрозуміла у вас же немає ніякої кваліфікації та професійних навичок? Тому у будь який сфері старт буде однаковий
Ну я мала на увазі в ЗСУ або в прикордонники ,але чи візьмуть теж питання
Освічую темряву• 16 ноября 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Уявіть собі! В любій професії так.
Спочатку ти вкладаєш в вміння та навички, потім ці вміння та навички працюють на тебе.
Але у вас є великий бонус. Чоловік який прикриє вас поки ви набираєте досвід
Червона калина• 16 ноября 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Ну так йдіть касиром в АТБ/Сільпо/Фору. І зарплата явно не 10к, і поряд з домом, і досвід не треба, і нормований графік. І чоловік задоволений. Що тут не так?
Сонячний зайчик
• 16 ноября 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
А жити в коробці будете? Бо навіть на оренду не завжди вистачить. Чи ви про хостели в Польщі?
Житло буває надають
Сонячний зайчик
• 16 ноября 2025
Ответ дляЖертва интернета
Ага, там как раз ждут не дождутся такого ценного специалиста
Ну не знаю чи чекають ,але вакансій купа таких на такі місцеві не підуть точно
Освічую темряву• 16 ноября 2025
Ответ дляВишиванка
Та насправді чоловіки цінять і затишок, і атмосферу.
Але життя швидко змінюється. Змінюються погляди на життя та пріоритети.
Зараз вже нікого не здивуєш ні борщем ні новими шторами.
Вишиванка• 16 ноября 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Автор не хочет на работу
Вишиванка• 16 ноября 2025
Ответ дляРадість моя
За счёт чего вы живёте ? Откуда деньги на еду для себя и ребенка ?
Муж же ж есть
Сонячний зайчик
• 16 ноября 2025
Ответ дляВишиванка
Она может стать главным бухгалтером, брать ФОПы, подработки,без копеек не останется. Я в 35 лет переучилась на бухгалтера и не жалею
Знайомі моєї мами на її роботі все життя сидять за копійки ,а головним бухгалтером стала молода дівчина ,яка навіть рахувати толком не вміє
Червона калина• 16 ноября 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Прикордонники? Ріали? І ким в ЗСУ?
Автор, якщо ви не троль, то у мене немає слів, щоб вас не образити.
Освічую темряву• 16 ноября 2025
Ответ дляВишиванка
Автор не хочет на работу
Та я вже зрозуміла. Десяток відповідей чому НІ.
І жодної чому ТАК.
Саме цікаве що їй самій не хочеться розвитку.
Навіть єдина рожева мрія - некваліфікована пораду, закордоном
І жодної чому ТАК.
Сонячний зайчик
• 16 ноября 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Зо таке тисяча євро для Європи?
Там все одно немає на що витрачати кошти окрім житла ,якщо не нададуть по роботі
Освічую темряву• 16 ноября 2025
Ответ дляСонячний зайчик
О! А ви ж казали без досвіду не беруть.
А тут молода дівчина що рахувати не вміє.
Значить і у вас є шанс
Червона калина• 16 ноября 2025
Ответ дляОсвічую темряву
І жодної чому ТАК.
Не не не. Автор хоче в прикордонники! Чи в ЗСУ! О як
Освічую темряву• 16 ноября 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Давайте ви скажете що ви троль і ми підемо гуртувати недільний пиріг
Сонячний зайчик
• 16 ноября 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Ну по-перше зараз бухгалтери не погано заробляють.
І кожен бухгалтер може стати головним бухгалтером або аудитором і там вже цінник від тисячі євро починається.
А керівником можна стати в в двадцять років якщо у вас є певні навички і вміння
Людей багато не всі стануть ,місць не вистачить
Сонячний зайчик
• 16 ноября 2025
Ответ дляОсвічую темряву
О.
А в Польщі заводи з 5-6 ранку до 5-6 вечора. І плюс той же час добиратись на ррботу
Я не хочу в польщу
Не пириживай• 16 ноября 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Тому я кажу ,що закордон треба
Там більше платять
Как овца, вы сами решить не можете что для вас лучше ?
И ваши деньги где ?
Сонячний зайчик
• 16 ноября 2025
Ответ дляLizavel
Так а что вы умеете? Есть образование, навыки? Вам сколько лет?
Мы ж ничего не можем посоветовать по делу,вы ничего не пишете ,на вопросы не отвечаете. Вас сейчас здесь затроллят и будут правы
Є одна освіта,вмію мити підлогу та смоктати в проститутки іти не хочу
Освічую темряву• 16 ноября 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Роботи, особливо в Києві вистачить на всіх