Сонячний зайчик• 16 ноября в 10:26

Чоловік гонить на роботу

Каже ,що мої десять тисяч сильно змінять ситуацію,хоча це не так далеко (сам робить в країні ,де війна ремонт за тисячі доларів ,питання нащо?)
Виїхати закордон він не хоче ,щоб я там на роботу влаштувалась та отримувала більше аніж в Україні типу там і жити дорожче і в нього менша зп буде ,бо податків більше платити доведеться (типу там немає ФОП),щоб я пішла на службу теж не хоче типу так само буду отримувати по грошам мало і не буде мене вдома взагалі
Ну вибачте ,а віддавати свої 90 відсотків часу за 200 доларів на місяць це нормально?
Каже мені ,а чим твій час такий цінний ,що ти переживаєш за такі гроші працювати?
Про безпеку дитини взагалі не думає,хоча йому вже навіть і мій тато казав,що закордоном є українські школи
Каже тоді займайся весь час вдома чимось ,щоб це конвертувати в гроші ,я йому кажу ну це тоді переписки із іноземцями на сз,каже це не підходить фігня якась
Каже,що життя мене все одно заставить коли із ним щось станеться чи він помре ,а в мене типу ані досвіду ,ані навичок типу піду дворником ,ну тут в мене вималювується питання ,а як робота за 200 доларів роками допоможе мені в майбутньому претендувати на щось краще?
Логічно,що будуть таке саме і потім пропонувати і за такі ж гроші ,раз вже працювали
Звинувачення ,що не побудувала карʼєру ,типу всі жінки побудували ,а я ні от далеко не всі жінки побудували карʼєру собі,каже деякі побудували і от я не входжу в їх коло то що тепер маю за це дупу рвати?
Маю рацію• 16 ноября в 10:37
Ответ дляСонячний зайчик
В кого?
В мене і дитини є
Так в чем проблема?
Вишиванка• 16 ноября в 10:37
Ответ дляСонячний зайчик
В кого?
В мене і дитини є
А кем вы раньше работали, сколько вам лет?
автор Сонячний зайчик • 16 ноября в 10:38
Ответ дляУх яка ж Я
Не вірю. На які посади ви претендували?
Діловодство в тцк
Продавець в квіткову крамницю
І ще купа всього подібного за ніщенські гроші
Освічую темряву• 16 ноября в 10:38
Ответ дляСонячний зайчик
А в Україні я зароблю тисячу євро ?
Тобто ні
Ви рахуйте що вам залишиться в Європі з тієї тисячі
Вишиванка• 16 ноября в 10:38
Ответ дляСонячний зайчик
Діловодство в тцк
Продавець в квіткову крамницю
Какой город?
Я такая - жду трамвая• 16 ноября в 10:38
Ответ дляСонячний зайчик
Тому я кажу ,що закордон треба
Там більше платять
Чим ви така цінна за кордоном, а тут нуль?
Ответ дляОсвічую темряву
Ну ви ж сюди прийшли за порадою а не я.
Ця інформація нічого не змінить
НетЕщеНаверное• 16 ноября в 10:38
Оце у жіночки проблеми, і у всьому чоловік винуватий, що тільки не вигадують, коли не хочуть йти працювати
Можу брикнути• 16 ноября в 10:38
Ответ дляСонячний зайчик
А в Україні я зароблю тисячу євро ?
Тобто ні

А супер вигідний закордон це не тільки доходи а і витрати
Освічую темряву• 16 ноября в 10:39
Ответ дляСонячний зайчик
Ця інформація нічого не змінить
Чому ж не змінить.
Ви ж після школи вчились десь, отримали освіту, у вас має бути якась база від якої можна відштовхуватись
Можу брикнути• 16 ноября в 10:40
Ответ дляСонячний зайчик
Діловодство в тцк
Продавець в квіткову крамницю
А , то ви майстер на всі руки
автор Сонячний зайчик • 16 ноября в 10:41
Ответ дляУх яка ж Я
Аналогічну якій? Ви взагалі працювали?
Ні ,як приклад ,якщо людина працювала все життя бухгалтером то її потім візьмуть на керівника?
Ви хоч самі в це вірите?
Тим паче в нашій країні
Червона калина• 16 ноября в 10:41
А що таке ’піти на службу’? Ви хочете піти в ЗСУ? Чи мова про держслужбу? Бо якщо друге, тому не зрозуміло, чому, раптом, вас не буде вдома взагалі? Всюди бувають понаднормові роботи. Як у приватному секторі, так і у державному.Наскільки я зрозуміла у вас же немає ніякої кваліфікації та професійних навичок? Тому у будь який сфері старт буде однаковий
Я такая - жду трамвая• 16 ноября в 10:41
Ответ дляСонячний зайчик
На некваліфіковані роботи візьмуть думаю,а там більше платять аніж в нас на кваліфікованих
А жити в коробці будете? Бо навіть на оренду не завжди вистачить. Чи ви про хостели в Польщі?
Жертва интернета• 16 ноября в 10:42
Ответ дляСонячний зайчик
Тому я кажу ,що закордон треба
Там більше платять
Ага, там как раз ждут не дождутся такого ценного специалиста
Вишиванка• 16 ноября в 10:42
Ответ дляСонячний зайчик
Ви хоч самі в це вірите?
Тим паче в нашій країні
Она может стать главным бухгалтером, брать ФОПы, подработки,без копеек не останется. Я в 35 лет переучилась на бухгалтера и не жалею
автор Сонячний зайчик • 16 ноября в 10:43
Ответ дляКу-кусик
90 відсотків часу - це майже 22 години на добу без вихідних?
Шо за робота?
5 днів на тиждень плюс час вранці та вечері добратися додому і два вихідних субота та неділя ,багато вільного часу буде в людини?
Я такая - жду трамвая• 16 ноября в 10:43
Ответ дляСонячний зайчик
А в Україні я зароблю тисячу євро ?
Тобто ні
Зо таке тисяча євро для Європи?
автор Сонячний зайчик • 16 ноября в 10:44
Ответ дляСовбез
Їдьте за кордон, шукайте там іншого чоловіка, тоді цього макніть носом і скажіть шо хай шукає собі працьовиту.
Я все життя працюю, заробляю часом більше чоловіка, але мій вважає це своїм позором, що жінка в сім´ї працює. Якби мій вважав це нормою, то я б з ним не жила.
Ніхто мене не захоче із іноземців ,а з дідом я не хочу бути
Освічую темряву• 16 ноября в 10:44
Ответ дляСонячний зайчик
Ви хоч самі в це вірите?
Тим паче в нашій країні
Ну по-перше зараз бухгалтери не погано заробляють.
І кожен бухгалтер може стати головним бухгалтером або аудитором і там вже цінник від тисячі євро починається.
А керівником можна стати в в двадцять років якщо у вас є певні навички і вміння
автор Сонячний зайчик • 16 ноября в 10:45
Ответ дляМаю рацію
Так в чем проблема?
Та багато в чому якби
Освічую темряву• 16 ноября в 10:45
Ответ дляСонячний зайчик
О.
А в Польщі заводи з 5-6 ранку до 5-6 вечора. І плюс той же час добиратись на ррботу
Маю рацію• 16 ноября в 10:47
Ответ дляСонячний зайчик
Та багато в чому якби
Одно из двух: или тема трольная или Вы человек, который перекладывает ответственность на других.
автор Сонячний зайчик • 16 ноября в 10:46
Ответ дляВишиванка
Ніким ,чоловік так і хотів коли познайомився зі мною,а потім звинуватив,що я не айтішниця
Lizavel• 16 ноября в 10:46
Ответ дляСонячний зайчик
Та багато в чому якби
Так а что вы умеете? Есть образование, навыки? Вам сколько лет?
Мы ж ничего не можем посоветовать по делу,вы ничего не пишете ,на вопросы не отвечаете. Вас сейчас здесь затроллят и будут правы
Lizavel• 16 ноября в 10:47
Ответ дляСонячний зайчик
И вы никогда не работали? Сколько вам лет? 27 или 40?
автор Сонячний зайчик • 16 ноября в 10:47
Ответ дляОсвічую темряву
Нічого мабуть ,але в Україні гірше все одно
Ответ дляВишиванка
Какой город?
Київ
Большой секретик• 16 ноября в 10:48
Ответ дляСонячний зайчик
Більше того скажу,ходила на співбесіди мене і на таку зп не хочуть брати ,просто сказали,що я їм не підходжу
А ща кордоном візмуть? Без диплому, без мови?
Маю рацію• 16 ноября в 10:49
Ответ дляСонячний зайчик
Вам было удобно воспользоваться таким предложением.