Все питаю зарання• 16 ноября в 11:28
Корм кішці після року
Ми годуємо сейворі для кошенят. З року хочемо теж сейворі, але який давати? Вони різні, купувати різні? Кішка стерилізована. Як правильно переходити, по трохи давати?
Пиу!Пиу!• 16 ноября в 12:44
Не надо покупать разные. Один выбираете и постепенно ним заменяете детский. В первый день 5% нового и 95% старого, в течении 2х недель постепенно заменяете полностью.