МамОмужа• 16 ноября 2025

Зачем африканцы рожают детей?

В неблагополучных странах Африки где царит голод ? Где умирают люди от голода? Ну нет у тебя средства предохранения , хоть вытаскай во время . А не умеешь вытаскивать так лучше секом вообще не заниматься чем наблюдать как твой ребёнок умирает от голода ? У них есть мозги наверное чтобы проследить связь секса с беременностью, а потом мучения ребёнка от голода . Или там от животных недалеко ушли ?
Сяду на шию, дорого!• 16 ноября 2025
Ответ дляНалогообложу
Величезна різниця з Україною. Українці як мінімум мають доступ до освіти, медицини, контрацепції, роботи. Якщо в Африці проблема з робочими місцями і багато людей, займається сільським господарством, то в нас інша ситуація.
Прямо таки величезна
Налогообложу• 16 ноября 2025
Ответ дляХвець-тець
Сини будуть годувати старих, коли виростуть. Чим більше синів, тіи більш сита старість.
Там не всі до повноліття доживають. Чисельність збільшує шанси
Налогообложу• 16 ноября 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Прямо таки величезна
Прямо. В нас ще був доступ і до європейської освіти. Але війна багато чого змінила.
автор МамОмужа • 16 ноября 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
А , то ви расистка що власне свідчить про ваш мозок не дуже як і тема
А вы ещё поспорьте какая расса человечеству дала все блага цивилизации и где там будут афро. Это не расизм, это Суть . Афро могут только попрошайничать и плодиться и считать что их детей должны кормить но не они
автор МамОмужа • 16 ноября 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Потому что это приятно.
Так люди не животные , они могут контролировать свои желания зная о последствиях
автор МамОмужа • 16 ноября 2025
Ответ дляДідова баба
Потому, что у них дети кормят родителей.
Пашут на полях, что-то делают.
Чем больше детей - тем больше работников.
То есть формально там ребенок первые -5-7 лет покормил, а потом это бесплатная рабочая сила.
До этих 5-7 лет нужно ещё умудриться дожить
Налогообложу• 16 ноября 2025
Ответ дляЗабагаловка
Удалено администрацией...
Серйозно які ваші особисті досягнення? В яких сферах? Скиньте скріни ваших наукових робіт, можна без власних думок.
Teonaa• 16 ноября 2025
Я розумію ваше обурення, авторе. Але невже ви не відчуваєте, що це огидне запитання? Свідомість свідомістю. А материнство материнством. Звісно 70% вагітностей , думаю, там саме того що чоловік прискає і прискає куди треба і куди не треба, ще й в усі боки (тобто не одній жінці). Але завляти що цілий народ не має розмножуватися бо землі нерочі, клімат несприятливий і рівень розвитку низький - це все ж не вашого ума справа (ну, і не мого, якщо образливо прозвучало).
Насправді утримування дитини не дорівнює шалені гроші. Мені не подобаються батьки які купляють в перший клас неодмінно айфон. Потім дітки діляться на класси (не шкільні. А соціальні). Бо купити гаджет - багато ума не треба. А от пояснити дитині, що вона не стала кращою через це, а дитина із моторолою - не є гіршою. І з кнопочним - теж не є гіршою. Це пояснити спроможні не всі батьки. Я маю доньку. І я от ще не вирішила що краще зараз, в нашому конченому світі - купляти все дороге (бо все виглядає так, що краще дитині рости нахабою), чи все ж таки прививати традиційні цінності - (які , виглядає так, що нині нікому не треба😢). І мені від цього сумно і страшно. Яка б дитина красива, добра, розумна не була - оцінюють і ставляться по дороговизні одягу, гаджетів, брендів. І бидловате опудало в брендах - користується більшою популярністю, ніж нормальна вихована дитина в..ну ви думку зрозуміли.
Не туди мене трохи понесло, но ладно вже, відправлю як є
Дідова баба• 16 ноября 2025
Ответ дляМамОмужа
Ну как видите - доживают раз население у них растет. То есть схема рабочая.
Барабан для дорослих• 16 ноября 2025
Ответ дляЗабагаловка
Вы же понимаете, что я вам не буду расписывать тут буклет. Если вы не в состоянии воспользоваться гпт, чтоб получить развернутую информацию, я могу сделать это для вас и выслать скрины. На это уйдет не много времени.
Очень странная и нелогичная позиция. На вопрос о том, зачем африканцы рожают детей вы ответили, а на вопрос о системной пропаганде - спрашиваете у гпт. У вас есть какие-то критерии по отбору вопросов, которые нужно оставит без ответа? Абсолютно нормальный вопрос, предполагаю, что человек не имеет информации и его удивило подобное положение вещей.
очки_ннадо• 16 ноября 2025
Ответ дляНалогообложу
Яка в Африці пропаганда народжуваності? Яким чином вона працює?
Нема там пропаганди. Там низький рівень інтелекту і відсутність освіченості. Люди живуть виключно інстинктами, про контрацепцію немають поняття, або нема доступу/грошей.
Цукрові вишні• 16 ноября 2025
Ответ дляМамОмужа
Голодомор был исключение аномальное, потому что это нонсенс с украинскими черноземами голодать .в Африке же голод норма , хотя раньше я этого не понимала , какой голод если на дереве бананы весят 🤭
На карту посмотрите сначала, чтобы сравнить территории с бананами и без.
Цвіпканя• 16 ноября 2025
Ответ дляУгги в горошек
Ислам почти во всех странах Африки
Очень много католиков
Цвіпканя• 16 ноября 2025
Автор, а ну расскажите, в какой стране Африке кто-то голодает?
Teonaa• 16 ноября 2025
Ответ дляНалогообложу
Україна могла б їм прорекламувати презервативи, і завести. Найдешевші. Або європа. Якось пояснити.
Ви уявіть як жінкам. Постійні вагітності, токсикози на жарі, пологи за пологами, і купа діток на шиї, недоглянутих і голодних часто. Мені навіть писати це боляче. 😢
Заела_пластинка• 16 ноября 2025
Ответ дляЦвіпканя
Очень много католиков
Да,но это больше в южной части.И аборты на севере и западе запрещены,в центральной и южной по мед показаниям.Так что выбор невелик при отсутствии средств(
ГонУрова дівка• 16 ноября 2025
Ответ дляTeonaa
Щось на нас це не впливає
Потому что у нас не настолько низкий уровень. Мы шикарно живём по сравнению с ними
Я вся ваша• 16 ноября 2025
Потому что дети это продолжение рода, помощь в старости, защита государства, рабочая сила , и лично для меня дети это будущее.
Салт• 16 ноября 2025
Тому що жінки з бідних верств населення не мають доступу до засобів планування вагітності. Мається на увазі саме гормональні контрацептиви, спіралі або на крайняк жіночі бар´єрні методи. Якщо чоловік не хоче використовувати презерватив або ППА, ніхто його не примусить. І цікавитися бажанням жінки займатися сексом чоловік може не заморочуватися. Вагітність - проблема жінки в такому випадку
Хомо_сапиенс• 16 ноября 2025
Уже до африканцев добрались. С собой разберитесь.
Чупокабра• 16 ноября 2025
Ответ дляМамОмужа
Так лучше вообще сексом не заниматься тогда
А где им радость жизни то брать?
Одна радость секс и дети.
Домовенок Кузя• 16 ноября 2025
Ответ дляочки_ннадо
До одного методу, ще й найефективнішого ще й абсолютно безкоштовного доступ є завжди у всіх - не їб....сь. Ми ж не примітивні тварини що не можемо опанувати себе.
очки_ннадо• 16 ноября 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Вони живуть на примітивному рівні, керуючись в основному інстинктами. Цивілізації і знань там немає
Домовенок Кузя• 16 ноября 2025
Ответ дляЧупокабра
А где им радость жизни то брать?
Одна радость секс и дети.
Радость в жизни и не предусмотрена.
автор МамОмужа • 16 ноября 2025
Ответ дляЧупокабра
А где им радость жизни то брать?
Одна радость секс и дети.
От много радости если ребенку есть нечего
автор МамОмужа • 16 ноября 2025
Ответ дляTeonaa
Я согласна с вами . Только я про другое немного
Чупокабра• 16 ноября 2025
Ответ дляМамОмужа
Знаете, к сожалению у женщин там не всегда есть права. Мягко говоря они вынуждены подчиняться мужчинам. А где нет права выбора там всегда такое.