Ну що ви, мамо!• 16 ноября в 16:04

В що вірите ви?

Ви вірите в Бога ?
Чи в долю ?
Чи в карму ?
Чи те , що душа перероджується , проходячи свої уроки . І так далі , які там ще версії є .
Або на вашу думку як взагалі відбувається це життя ?
Незламна• 16 ноября в 16:06
Не знаю что это и как облечь в слова, но что-то точно есть и меня оберегает. Если кто-то меня сильно обидит, вот прям до боли, то обязательно поплатится так или иначе. Я всегда только прошу справедливости.
Ms. Сама прямота• 16 ноября в 16:07
Верю во вселенский разум, вселенскую энергию
Море Щастя• 16 ноября в 16:08
В себе.
І в те,що робити зло не можна.
Kittaa• 16 ноября в 16:08
В науку і здоровий глузд
автор Ну що ви, мамо! • 16 ноября в 16:10
Ответ дляНезламна
В мене сильна сила думки .
Теж не знаю як пояснити , але якшо прям всю енергію направлю на щось , що хочу , так воно і станеться.
Одне що лякає зараз , це те , що часи такі , що тільки погані думки в голові .
Кукусики• 16 ноября в 16:11
В справедливость вселенной
Играю_на_кларнете• 16 ноября в 16:12
В себе, в гуманізм, в науку, в здоровий глузд.
автор Ну що ви, мамо! • 16 ноября в 16:12
Ответ дляKittaa
В науку і здоровий глузд
В мене є знайома , яка захоплюється астрологією ,вірить в гороскопи , прогнози , нотальні карти . от вона каже , що це істинна , бо це хоч наука .
А я з нею не до кінця згодна .
Кукусики• 16 ноября в 16:12
Бога нет
Не гоню• 16 ноября в 16:13
Я верю в Богов т.к не приверженец монотеизма
Кукусики• 16 ноября в 16:13
Ответ дляНе гоню
А горящие котлы
Kittaa• 16 ноября в 16:13
Ответ дляНу що ви, мамо!
А я з нею не до кінця згодна .
Нє нє гороскопи це не наука 😂
Кукусики• 16 ноября в 16:14
Ответ дляМоре Щастя
В себе.
І в те,що робити зло не можна.
Вы есть само зло
автор Ну що ви, мамо! • 16 ноября в 16:14
Ответ дляKittaa
Нє нє гороскопи це не наука 😂
Ну вона має на увазі , що це ближче до науки ніж придумані людьми історії, які на сьогоднішній день нічим не підтверджені
Капитошечка• 16 ноября в 16:16
Ні в що
Хіба в гроші
автор Ну що ви, мамо! • 16 ноября в 16:18
В когось можливо в житті були ситуації , після яких ви щось для себе зрозуміли ? ( по питанню з теми)
Кусман Сиру• 16 ноября в 16:20
Верю в Бога, но не в конкретного, а в то, что есть Создатель. Верю в существование души, в реинкарнацию, в жизнь после смерти. Наша душа бессмертна
Мати тріля• 16 ноября в 16:26
Вірю, що не всі люди втратили здоровий глузд, щоб вірити тій чухні, про яку ви пишете
автор Ну що ви, мамо! • 16 ноября в 16:27
Ответ дляМати тріля
В якій чухні ? Там задане питання . А не ствердження чогось як істини
Мати тріля• 16 ноября в 16:28
Ответ дляНу що ви, мамо!
Оте все : бог, доля, карма. Нічого цього не існує.
Не гоню• 16 ноября в 16:30
Ответ дляКукусики
А горящие котлы
Это у христиан)
автор Ну що ви, мамо! • 16 ноября в 16:30
Ответ дляМати тріля
Могли б написати свою думку , нікого при цьому не принижуючи )
Seehund• 16 ноября в 16:33
Каждый человек сам ответственен за свою жизнь.
Люблю джаз• 16 ноября в 16:38
У що я раніше тільки не вірила. Ходила по церквам.монастирям. потім їздила га енергетичні ритрити. Багато чого було. . Довгих 15 років. Життя не складалося абсолютно. Особистого життя не було. Всі тільки дивувалася-така квюрасуня і одна. На роботі одні неприємності. Удачі не було ні грам.. Одні втрати+ хвороби. Друзі відвернулись. Ніяких ніде знайрмств і просто приятелів. Тоталтна самотність. . Банально не вистачало ніде фортуни. Роботу змінити було неможливо. Ніхто не бере, або беруть на ще нижчу зп. Тотальне невезіння+ купа хвороб вилізло через 3р після розлучення. І так 15 років.

Але перед війною доля звела мене з практиком, у потягу. Прмчому так було треба - було 2 квитки на одне місце і мене перевеои в інше купе. Розговорилися. Згодом вона зробила діагностику і побачила чітко все. Сказала хто зробив,описала. Багато чого сказала про материн рід. Цього знати ніхто не міг. Подробиць не буду писати. Знімала довго, до 3 міс. В цей час я 3 р хворіла.мені було так погано...важкі сни снилися.. та людина хто зробла- з´явилася сама.рфвно через 3міс мені так і сказали -хто робив ( замовляв) -прмйде. . Після довгих 15 р мовчання ця людина з´явиоася. Обривала телефони, кричала під вікнами...шукала зустрічі. Переказувала мені прохання через інших людей. Просила за щось пробачення. Я на зв´язок не вийшла. А потім там інсульт.і подальша доля мене не цікавить.

А в мене круто змінилося життя. Я вийшла заміж , я нарешті кохаю і це взаємно, я змінила роботу на гарнооплачувану. Я нарешті купила житло. В мене з´явилося купа друзів.знайомств і зв´язків. Навіть у маленькому мені щастить. Тому я вірю в магію. В те, що якесь падло може повністю перекреслити тобі життя через злість , зазрість і навіть знати не будеш звідки ці біди.хвороби і невдачі. Гарних практиків мало, але вони є.
Р.с. нікого не рекламую. Все це було зроблено до війни ще. Та людина, що знімала, виїхала.
автор Ну що ви, мамо! • 16 ноября в 16:39
Ответ дляЛюблю джаз

Я з вами згодна . В мене теж одна особа вкрала декілька років життя . Я нікому ніколи про це не розповідаю . Бо мало хто вірить . А мені і доказувати не потрібно . Головне що я для себе знаю ,як я жила під час тих жахів і як стала жити після того як позбувалась .
Але все ж таки вона трохи вплинула на мою долю . Подробиць теж писати не буду .
Люблю джаз• 16 ноября в 16:41
Ответ дляНу що ви, мамо!
Саме так. Я жила як у домовині. Закрита від усього. І тепер це життя яскраве, повне приємностей.друзів.зустрічей і т.д. тільки в мене вкрали 15 років життя.
Скокмоно - стокнуно• 16 ноября в 16:43
Ответ дляНу що ви, мамо!
В мене сильна сила думки .
Можете приклад навести з життя?
автор Ну що ви, мамо! • 16 ноября в 16:47
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Можете приклад навести з життя?
Можу , їх багато )
Один з них , мене не брали на роботу , на яку я дуже хотіла , мені прямим текстом сказали , що я не підходжу . І я памʼятаю як я сама собі сказала «я все одно буду там працювати»
Кожен день я уявляла як я вже там . І ще й самим цінним працівником 😂
Через три місяці мені подзвонили , перепитали чи ще актуально . І зараз , через 8 років мене дійсно там найбільше цінують . Я навіть звільнювалась , директор тиждень просив повернутись
База_птеродактилей• 16 ноября в 17:33
Верю в Бога. Больше ни во что не верю.
Карма - это просто закономерная череда событий которые мы сами допустили и которые справедливо возвращаются нам.
Доля - это просто выбор. Кто-то не хочет брать ответственность за свой выбор и называет это долей.
Лично мое мнение.
Белоснежко• 16 ноября в 17:43
Ответ дляKittaa
В науку і здоровий глузд
все відносно