Цигарний шланг• 16 ноября в 23:40
Чому після занять на свіжому повітрі починає боліти голова?
Розовые одуванчики• 16 ноября в 23:43
У меня просто от спорта начинает болеть голова. Не знаю что делать с этим
Гага Газу• 17 ноября в 00:54
Змолоду помічала, що коли на пікнік чи в ліс ідемо, то потім болить голова. Це як отруєння киснем. Організм не звик до такої кількості свіжого повітря, тому такий ефект.
Але це тільки 1-2 дні так, якщо весь час на повітрі, то все проходить.
Гравіцапа• 17 ноября в 11:50
Ответ дляРозовые одуванчики
Это происходит из-за хронической гипоксии