Не заздріть тьоті• 17 ноября 2025
❗️Это правда? Про новый закон?
❗️Тепер борг, в тому числі за комуналку, може зробити власника квартири бездомним: ВР прийняла скандальний законопроект
За проголосували 236 депутатів. Згідно з законопроектом №14005, громадянин який потрапив до Реєстру боржників: автоматично втрачає право розпоряджатися всім майном, в тому числі єдиним житлом, а виконавець при відкритті виконавчого провадження отримує широкі повноваження — самостійно вибирати спосіб погашення боргу і оцінювати вартість майна, що допускає вилучення навіть єдиного житла за незначну заборгованість.
ㅤ
Асталависта бэйби• 17 ноября 2025
Ответ дляЧарочка діда
Таким ’ветеранам’, як лисий і дикий
Поверьте, у всех нужных людей после войны окажутся необходимые документы, а реальные хлопцы будут годами выбивать себе пенсии и/или льготы!
Не заздріть тьоті
• 17 ноября 2025
Ответ дляКатастрофа
Работы реальной нет. Все эти действия и планы зеленых геноцидников. Как не войной так социальной нищетой выдавливают украинцев. И , да, кто недоволен, для них они любят петь про вокзал...
К стати эти слова сказал Жирик - чемодан, вокзал и на Х
Цитируют рашню и в ус не дуют
Закусенец• 17 ноября 2025
Тут другая тенденция пугает. Я исправно все оплачиваю, а в этом месяце в Приват 24 насчитали бешеные долги
Закусенец• 17 ноября 2025
Ответ дляПухнасті штани
Давай ,Вова, їх дужче!! (щоб назавжди запам’ятали.)
А вас не так, как ’их’?
Для вас отдельные законы?
Пухнасті штани• 17 ноября 2025
Ответ дляМюллерная
Пройдет , даже не сомневаюсь. Долги уже больше нескольких лярдов.
та да,сумки потрібно чимось наповнювати, привикли ж..
Вумна вутка• 17 ноября 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Вот только они хотят автоматизировать процесс судовых решений. Придумают какой-то ЄСуддя и эти решения будут автоматом клепаться.
цифровизация для вашего блага) пользователи дии первые на себе ощутят эти блага, особенно кто за тыщей побежал)
ЗабежАЛОЧКА• 17 ноября 2025
Ответ дляЦвіпканя
Може і правда, але мають бути в такому разі альтернативне житло від держави. Куди подінуть тих людей, що не можуть платити чи не хочуть? Є така прослойка населення, що не платить комунальну, живуть без світла.
Під міст
Папина дочка• 17 ноября 2025
Ответ дляЧарочка діда
Я то якраз читала. А ще знаю, що кінцевий варіант в останні роки виявляється набагато гіршим, аніж його початкова версія
так що Вас ще багато цікавого чекає в прийнятому і підписаному законі
Мене чекає?
Папина дочка• 17 ноября 2025
Ответ дляЗакусенец
То у вас в приват24 немає історії платежів?
Катастрофа• 17 ноября 2025
Ответ дляЧарочка діда
І не будуть платити, і ніхто їх не вчепить. А такі, як ви,будуть зі свистом вилітали, особливо з житлового фонду в центрі
А такі як ви? Я так розумію, голос вже подають ті, що на старті видерти у людей ті квартири?
Чарочка діда• 17 ноября 2025
Ответ дляКатастрофа
у Вас дислексія? погано з розумінням прочитаного? То скористайтесь кнопочкою ’Всі повідомлення’ і ще раз уважно прочитайте. Я у Вас вірю, Ви зможете
Катастрофа• 17 ноября 2025
Ответ дляЧарочка діда
Боже, до чого так агресувати? З цепу зірвалися? Я ж кажу, вже такі як ви на старті, ждуть команду ’Фас’
Чарочка діда• 17 ноября 2025
Ответ дляКатастрофа
хто агресує? Ще раз питаю, вас дислексія, погано з розумінням прочитаного? То поясню доступно: це я вам Ваше майбутнє намалювала. А мені ваші халупи 100 років не потрібні, вони потрібні вашому зеленому вироку. Вірніш, не халупи, а земля під ними. Для цього і приймаються подібні закони
Правильно_Валерчик• 17 ноября 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Выше пишут, что уже и за 5 тыс накладывают арест, то если примет и за 200 грн смогут
За 5000 заблокируют карты, потом арест движимого и мелкого имущества. Потом уже квартира
Катастрофа• 17 ноября 2025
Ответ дляЧарочка діда
Своє майбутнє малюй. А до мене не лізь. За своєю халупою дивися. Законотворча ти наша
Правильно_Валерчик• 17 ноября 2025
Ответ дляМюллерная
Так большинству их взять все равно негде. Сраная электронная 1000 как мертвому припарка.
Но также это означает, что можно электронно сгенерить эти лярды и закрыть долги. Или списать и простить. Представляете, как это поднимет лояльность электората?
Забула що?• 17 ноября 2025
Ответ дляЗакусенец
Вот и меня это пугает. Оплатила летом налог на недвижимость. Недавно пришло письмо с налоговой с требованием оплатить этот налог. Т е с таким бардаком конечно страшно. Т.к. человек ни в чем не уверен, хоть и исправно все оплачивает.
заварний look• 17 ноября 2025
Ответ дляЦвіпканя
Видадуть великий картонний ящик, а взагал все це дуже страшно, бо скільки аферистів, що жах і ситуації життєві різні.
заварний look• 17 ноября 2025
Ответ дляЛапка
Мне, кстати, наложили такой арест за долг в 5000 тысяч. Узнала благодаря дии. И то появилась информация спустя три месяца
В тому той проблема, що введуть той є-суд (він доречі вже є), а люди ні сном ні духом про це, бо Дія теж не у всіх стоїть, а потім прийдуть виселяти.
Незнакомлюся• 17 ноября 2025
Ответ дляБутерброд и я
Без суда ничего не будет
Не переживайте
Только и присутствие должника на суде необязательно . Без него помешают всё ,а потом сюрприз
Зроблено у 80-х• 17 ноября 2025
Конечно сколько повыехавщих, и не платят, думают что им всё спишут.
Дівка в намисті• 17 ноября 2025
Главная суть этого государства -оно не обеспечивает тебя в жилье светом,водой и интернетом,как положено,ибо война,но зато ты должен голодать ,извернуться и жить без долгов по коммуналке, особенно Впо,когда надо и тут,и еще дома оплатить..ненавижу..
КохайтесьЧорнобровi• 17 ноября 2025
Ответ дляЧарочка діда
Земля під панельками у спальних районах також їм потрібна? І що вони з нею робитимуть? Якщо що, я голосувала за Порошенко.
заварний look• 17 ноября 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Що на сьогодні 5 000,00 - копійки, щоб на зних накладати арешт, особливо на фоні розкрадений мільяойнів-мільярдів, про які вже все й заглохло.
Правильно_Валерчик• 17 ноября 2025
Ответ длязаварний look
Якщо для вас копійки, то платіть вчасно і не буде арештів. На арешт ще додасться 10% держ.виконавцю і відсоток за переказ банку.
Розкрадені мільярди не знімають відповідальності особисто з вас, як би вам цього не хотілося.
заварний look• 17 ноября 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Я плачу вчасно, за мене не хвилюйтеся, є купа пенсіонерів і людей, які під час війни постраждали, яким жити нігде, хати немає, а комунальні приїходять. Аби вас то ніколи не стосувалося.
заварний look• 17 ноября 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Он пані Гринчук вже зробила ручкою па-па українцям, а ви за мене переймаєтеся і 5000 грн, коли з країни мільярди камазами вивозять.
Правильно_Валерчик• 17 ноября 2025
Ответ длязаварний look
Можете висунути це на суді як аргумент не платити?