Дівчата не можу зрозуміти, замість будь ласка, як відповідь на дякую, кажуть «прошу»
Natal_ka91• 17 ноября в 12:12
Ответ дляUzer77
Удалено администрацией...
І пишете ви це російською)
Natal_ka91• 17 ноября в 12:15
Авторе, на заході країни це всього лиш варіант діалекту, регіональний варіант. Впевнена, у кожній частині країни є свої ’фішки’
Natal_ka91• 17 ноября в 12:16
Ответ дляFighter05
Перепрошую вот тут то все и понятно
Мне это как аналгг Английского «пардон ми»?
Прошу = немає за що
Невже в інших мовах немає такого, що одне слово має декілька значень? І немає місцевих діалектів?
Natal_ka91• 17 ноября в 12:20
Ответ дляFighter05
А все зрозуміла
Ні так, трохи дивно
Авторе, така тема, що певна частина користувачів скористається можливістю, та обіс*е жителів західної частини країни
Natal_ka91• 17 ноября в 12:27
Ответ дляsky-labs
Польский суржик выдают за украинский язык ...
В інших мовах немає запозичень з інших мов? А якщо є якісь слова схожі, то це нормально для мов однієї мовної групи
’Будь ласка’ і ’прошу’ є синонімічними етикетними формулами, які використовуються у ввічливому спілкуванні, але мають різні нюанси вжитку. ’Будь ласка’ — це загальний варіант, який використовується як прохання, так і у відповідь на подяку. ’Прошу’ (з наголосом на перший склад) частіше вживається саме як відповідь на ’дякую’, оскільки звучить скромніше та витонченіше.
Natal_ka91• 17 ноября в 12:25
Ответ дляFighter05
Пока еще никто не обосрал вроде все норм?
Уважно почитайте, особливо перші сторінки
Natal_ka91• 17 ноября в 12:30
Ответ дляsky-labs
В теме пока что всего ДВЕ страницы...
Ще не вечір, ще буде
Natal_ka91• 17 ноября в 12:34
Ответ дляsky-labs
Удалено администрацией...
Можете всі і неодноразово, якщо вам тяжко сприйняти все з першого разу