Неваляшкина• 17 ноября в 15:12
Ви шопоголіки?
Я так. Я завжди купляю купу косметики доглядової, декоративної, за волоссям, одяг, різні аксесуари, сережки. В мене таке відчуття, що шопінг допомагає мені закрити якусь внутрішню порожнечу.
А Вас таке буває?
Непонятно• 17 ноября в 15:14
Вже, слава Богу, ні. З тих пір як познайомилася з ідеями мінімалізму. Почала з квартири, пізніше їз стосунками з шопінгом
Лорка-хлорка• 17 ноября в 15:15
Да. Сейчас себя усиленно контролирую. Потому что одежду покупаю и ношу раз 5-10. И всё. Косметику уходовую гребу и потом не использую)))
Злюка-закусюка• 17 ноября в 15:15
Ответ дляНепонятно
Я з такими ідеями не знайомилась. Дійшла інтуїтивно
Тепер навіть пкрекос. Хочеться максимально позбутись зайвого
Мишка-шалунишка• 17 ноября в 15:19
да, но только в направлении косметики/средств для ухода.
покупка одежды или обуви мне не приносят радости
Мишка-шалунишка• 17 ноября в 15:19
еще книжки, это вообще кошмар. я недавно переезжала и коробок с книгами у меня просто сто штук, наверное
Непонятно• 17 ноября в 15:21
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ну в сенсі моє знайомство було з серії подивитися тік-токи про розхламлення))) Почала з квартири, сподобалося. А після якось саме так вийшло - необхідний мінімум одягу та догляду. Після зняла гель-лак і вже роки два здорові ’голі’ нігті, ну і всі подібні процедури.
Пишу_граммотно!• 17 ноября в 15:22
Да, я страшный шопоголикк, в пятницу зарплата пришла, сегодня уже карта пустая
ПП-шница• 17 ноября в 15:23
Нет. Удовольствие от покупок получаю, не от всех подряд, а только от тех что по настоящему мне нужны, чем я буду пользоваться, что мне нравится и подходит. Могу вещь выбирать очень долго, и когда нахожу по всем пунктам то что нужно - радуюсь. До этого могу 5 раз обойти лавину и ничего не купить
БезПаспортаНеПродаю• 17 ноября в 15:27
Вроде и шопоголик (для других), но вроде и нет, так как я всем этим пользуюсь
Кукусик• 17 ноября в 15:30
Мені постійно щось треба і щось хочеться
Тільки купила дублянку, тепер хочу білий пуховик, хоч пуховиків 5 штук різних але ж білий мені припекло
Мейкап догляд декоративка кожен тиждень доставка і тд(((
Непонятно• 17 ноября в 15:35
Ответ дляКукусик
бездумне споживання
навіть не уявляю собі що можна замовляти на мейкапі щотижня. Ви відчуваєте себе щасливишою від 25 блиску для губ?
Кукусик• 17 ноября в 15:39
Ответ дляНепонятно
бездумне споживання
Зараз активно намагаюсь відновити волосся то підбираю засоби пробую різне
То те то інше закінчить то замовляю
25 блисків у мене в немає більше догляду замовляю
І так я відчуваю себе щасливою від того що гарно виглядаю і можу собі дозволити купувати те що хочу
То те то інше закінчить то замовляю
А що таке?• 17 ноября в 15:41
нет, доставляет удовольствие только когда куплено что-то действительно нужное и все в нем идеально
вот только что прошла ривер молл, перемеряла пуховики и решила, что лучше оставлю текущий
Підмітайло• 17 ноября в 15:43
нет, ненавижу шопинг, вечно оттягиваю покупки до того момента, когда носить нечего или оно уже в неприглядном виде. Ненавижу искать, мерять, покупать, Единственное что более менее меня не так напрягает, это 2 раза в год перед поездкой в отпуск, я обновляю отпускной гардероб, т.к. на морях люблю выглядеть ярко и красиво, но все равно ползу на шопинг через свое нежелание, Я абсолютно равнодушна к духам, украшениям и т.д. Даже подаренные парфюмы я всегда отдавала свекрови, она у меня любительница.
Из Виа-гры• 17 ноября в 16:14
Декоративка дуже рідко,одна туш і тональний на рік.А догляд,то вся сімʼя користується,по потребі поновлюю.В більшості вже складений догляд,закінчується-замовила.