Губной рояль• 17 ноября 2025
Вы бы могли быть в таких отношениях
Если сестра вашего мужчины ваш враг. Вы давно с ней ругались, терпеть не не можете, но так случилось, что мужчина ее брат, а она старшая сестра и вырастила его. Он признает ее недостатки, но принимает ее такой и любит.
Ответ длятянитолкайка
Так хай і живе з рідною сестрою, в чому проблема?
На двох стільцях не вийде всидіти. Якщо хоче стосунків із жінкою, то має вже до неї ліпитися, а не до сестри чи мами.
Так вони і так живуть окремо
Які стосунки ?
Чи епізодичний секс це тепер ’стосунки’ ?
Які стосунки ?
тянитолкайка• 17 ноября 2025
Ответ дляviter33
Так вони і так живуть окремо
Які стосунки ?
Так,стосунки. Якщо не стосунки, то хай реалізує це з сестрою,яка йому важливіша.