lilul990• 18 ноября в 02:43

Загроза всьому Лівобережжю. Зсу виснажені

Я не знаю, які зміни можуть поміняти ситуацію. Зсу при потребі відступить хоть до Києва. Немає вже бажаючих створювати вам комфортне життя в тилу. Проблема сзч капітальна. Люди виснажені.

Плюс українську легітимність доб´є корупційний скандал. Який винесли на розголос. У американців купа методів упливу на корупціонерів, але вони обрали розголос і розй´´´´б нашого іміджу шоб не надавати нам більше допомогу. Нуштож.

З іншої сторони трамп розй´´´бує путінську економіку санкціями. І хто після цього скаже шо трамп дурак? Геніальні ходи для примусу до миру обох сторін.

Тільки в ході цього примусу ми можемо втратити ще більше територій - можливо все лівобережжя. Може, так і задумувалось адміністрацією трампа
автор lilul990 • 18 ноября в 06:09
Ответ дляСолнышко-93c6
Ну да. Воруют наши, а виноваты американцы! Прикольно, однако.
Ворують в любій країні. Американцям це тіки і потрібно
Солнышко-93c6• 18 ноября в 06:09
Ответ дляlilul990
Они, наверное, заставляют воровать?😂
автор lilul990 • 18 ноября в 06:10
Ответ дляСолнышко-93c6
Они, наверное, заставляют воровать?😂
Ніхто нікого не заставляє
автор lilul990 • 18 ноября в 06:11
Ответ дляСолнышко-93c6
Они, наверное, заставляют воровать?😂
Але ці злочини не предотвращають, їм дають случитись
Falcon82• 18 ноября в 06:14
Ответ дляlilul990
Тобто якщо я захочу вам дати копняка, а інші совєтчіці це будуть бачити і не зупинять, то виноваті вони, а не я
Мені це подобається!
Falcon82• 18 ноября в 06:15
Ответ дляСолнышко-93c6
Они, наверное, заставляют воровать?😂
Соблазняють. Як ото змій яблуком.
Pax huic domui• 18 ноября в 06:54
Ответ дляAnasta25
В потере «нашего имиджа» виноваты не наши конечные ненасытные твари у кормушки , а американцы из-за розголосу ?
Прикольно …
Хотя да , странный метод. Лучше бы загнали всех свиней в главную кормушку и залили бетоном.
И главное памятную вывеску чтоб на украинском написали
Поддерживаю!
Особенно’ створювати вам комфортне життя в тилу’,что эта за манипуляция?
Кому это написано пенсионерам,старикам,женщинам с детьми?
Я понимаю что есть ещё мужики,давайте их всех отправим,продержимся ещё пару лет под ракетами (кому конечно ещё и повезет,если не убьют очередной шахед),а дальше что будем делать?
Выдавать оружие 18-летним детям и мобилизировать баб на защиту родины?
Главное чтобы никто не узнал как тут тырят ’військову допомогу’ и сьебывабтся за кордон за час до задержания в комфортную,сытую жизнь оставляя руины после себя ?
E-n-t-o-n-i• 18 ноября в 07:07
Ответ дляlilul990
Те саме і в Європі. Найдуться бажаючі, як найшлись і в Україні
Их там тоже тцкуны отлавливать как собак бешеных будут??
Атланта• 18 ноября в 07:14
Ответ дляlilul990
Извините, но не в воюющей стране и не под чистую все до последнего миллиона. Это даже хуже, чем мародерство. И американцы в начале второй каденции Трампа много раз акционировали внимание на масштабах коррупции в Украине. Если на словах не доходит, то как еще нужно было поступать?
Зеленая влада нагадила на головы не только всем украинцам, так надумали еще и уважаемых партнеров на х.ю вертеть. Вот их ненасытность их же и погубила, а заодно и всю державу.
Хеленка_Хм• 18 ноября в 07:36
Ответ дляlilul990
А почему они должны предотвращать преступления в другой стране?? У нас есть свои многочисленные правохранительные органы))) почему они не работают?
Vlada-Maria• 18 ноября в 07:54
Ответ дляFalcon82
Мені це подобається!
Це нова методичка від зелупні, бо ’неначасі’ вже навіть у найзеленосилосніших не проходить
Солнышко-93c6• 18 ноября в 07:56
Ответ дляFalcon82
Мені це подобається!
Це потужно!😂😂😂
Argesha• 18 ноября в 07:56
Ответ дляlilul990
Так в Україні не бажаючі, а виловлені й викрадені. Були б бажаючі - в принципі не було б необхідності зачиняти людей в концтаборі як скот.
Vika-N• 18 ноября в 07:57
Ответ дляlilul990
Це вже відбувається. Шо тут вірити чи не вірити?

Всього 37 відсотків - чоловіче населення в росії. Це найменший показник за весь період її існування

Це всі - пенсіонери, діти, юнаки, чоловіки
Навіть їх 37% - це вже, мабуть, вдвічі більше, ніж населення України
mymoly• 18 ноября в 07:58
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
Ждун где, в Европе . Ой слово приобрило новые грани.
Теперь все кто не опечален нападение на Евррпу ждуны. О как бывает
Дождливая• 18 ноября в 08:03
Ответ дляlilul990
Ага. Лес рук
LudaSHS• 18 ноября в 08:05
По Трамповєдєнію, сьогодні Трамп геній?
Завтра буде лайно
Такі вони качелі
А що там з любими друзями поляками, тай Ес? Йой
LudaSHS• 18 ноября в 08:06
Ответ дляlilul990
Американці як раз в ланцюгу і в нас
Владас• 18 ноября в 08:30
Ответ дляlilul990
Санкції персональні, арест рахунків, санкції проти родичів, арест майна купленого за кордоном. Де це все?

Але вибрали розголос. Ну таке. Розголос це ніколи не про боротьбу з корупцією. Це завжди про зміну фігур
Вы нам из какой-то параллельной вселенной пишите? Или у Вас своя вселенная, которая просто не вяжется с современными законами политики?
KrupinkaSs• 18 ноября в 08:44
Ответ дляAnasta25
Прикольно …
Нема на них Леона киллера,жаль(
KrupinkaSs• 18 ноября в 08:46
Ответ дляlilul990

У вас нет чувства,будто вас где-то на€бали?Что все уже давно шито-крыто?
kseniya123• 18 ноября в 08:47
Ответ дляFalcon82
Соблазняють. Як ото змій яблуком.
Може вона має на увазі’ не треба ніяких грошей нам давати, що не було соблазна їх вкрасти’
Феноменальна логіка
Алиса Куклачёва• 18 ноября в 09:51
А где остальные представители цеха? Маня и тд? Бросили товаришку саму-самісеньку?
Манула• 18 ноября в 09:58
І куди тепер Лівобережжю включно з мільйонниками Дніпро, Запоріжжя, Харків евакуюватись?
Mrs.Ochmonek• 18 ноября в 10:21
Ответ дляAnasta25
Прикольно …
НАБУ - це американська структура в Україні, якщо ви не знали.
Розголос по факту затримання підозрюваного, завершене розслідування і подана справа до суду - це те, що мали б зробити НАБУ. А де вони відпрацювали рівно так, як їм замовили.
Навіть в розшук досі міндича не подали, ні в міжнародний, ні в український.

А щодо української мови, яка вам муляє: змиріться, державна мова у нас українська. Але є інші держави, де її нема.
Annalise• 18 ноября в 10:39
Ответ дляlilul990

Пить надо меньше, чтобы такое придумывать
37% мужчин - вы недавно из рашки вернулись? Если нет, то грош цена вашим данным, они фейковые
Annalise• 18 ноября в 10:41
Ответ дляlilul990
Это для желающих закрыли границы, чтобы они в экстазе от своего желания пойти повоевать, не перепутали с какой стороны фронт, а то всякое бывает, да?