Я не знаю, які зміни можуть поміняти ситуацію. Зсу при потребі відступить хоть до Києва. Немає вже бажаючих створювати вам комфортне життя в тилу. Проблема сзч капітальна. Люди виснажені.
Плюс українську легітимність доб´є корупційний скандал. Який винесли на розголос. У американців купа методів упливу на корупціонерів, але вони обрали розголос і розй´´´´б нашого іміджу шоб не надавати нам більше допомогу. Нуштож.
З іншої сторони трамп розй´´´бує путінську економіку санкціями. І хто після цього скаже шо трамп дурак? Геніальні ходи для примусу до миру обох сторін.
Тільки в ході цього примусу ми можемо втратити ще більше територій - можливо все лівобережжя. Може, так і задумувалось адміністрацією трампа
Солнышко-93c6• 18 ноября в 06:09
Ответ дляlilul990
Ворують в любій країні. Американцям це тіки і потрібно
Они, наверное, заставляют воровать?😂
Pax huic domui• 18 ноября в 06:54
Ответ дляAnasta25
В потере «нашего имиджа» виноваты не наши конечные ненасытные твари у кормушки , а американцы из-за розголосу ?
Прикольно …
Хотя да , странный метод. Лучше бы загнали всех свиней в главную кормушку и залили бетоном.
И главное памятную вывеску чтоб на украинском написали
Прикольно …
Поддерживаю!
Особенно’ створювати вам комфортне життя в тилу’,что эта за манипуляция?
Кому это написано пенсионерам,старикам,женщинам с детьми?
Я понимаю что есть ещё мужики,давайте их всех отправим,продержимся ещё пару лет под ракетами (кому конечно ещё и повезет,если не убьют очередной шахед),а дальше что будем делать?
Выдавать оружие 18-летним детям и мобилизировать баб на защиту родины?
Главное чтобы никто не узнал как тут тырят ’військову допомогу’ и сьебывабтся за кордон за час до задержания в комфортную,сытую жизнь оставляя руины после себя ?
E-n-t-o-n-i• 18 ноября в 07:07
Ответ дляlilul990
Те саме і в Європі. Найдуться бажаючі, як найшлись і в Україні
Их там тоже тцкуны отлавливать как собак бешеных будут??
Ответ дляlilul990
Извините, но не в воюющей стране и не под чистую все до последнего миллиона. Это даже хуже, чем мародерство. И американцы в начале второй каденции Трампа много раз акционировали внимание на масштабах коррупции в Украине. Если на словах не доходит, то как еще нужно было поступать?
Зеленая влада нагадила на головы не только всем украинцам, так надумали еще и уважаемых партнеров на х.ю вертеть. Вот их ненасытность их же и погубила, а заодно и всю державу.
Хеленка_Хм• 18 ноября в 07:36
Ответ дляlilul990
Але ці злочини не предотвращають, їм дають случитись
А почему они должны предотвращать преступления в другой стране?? У нас есть свои многочисленные правохранительные органы))) почему они не работают?
Vlada-Maria• 18 ноября в 07:54
Ответ дляFalcon82
Тобто якщо я захочу вам дати копняка, а інші совєтчіці це будуть бачити і не зупинять, то виноваті вони, а не я
Мені це подобається!
Це нова методичка від зелупні, бо ’неначасі’ вже навіть у найзеленосилосніших не проходить
Солнышко-93c6• 18 ноября в 07:56
Ответ дляFalcon82
Мені це подобається!
Це потужно!😂😂😂
Ответ дляlilul990
Це вже відбувається. Шо тут вірити чи не вірити?
Всього 37 відсотків - чоловіче населення в росії. Це найменший показник за весь період її існування
Це всі - пенсіонери, діти, юнаки, чоловіки
Навіть їх 37% - це вже, мабуть, вдвічі більше, ніж населення України
Ответ дляlilul990
Санкції персональні, арест рахунків, санкції проти родичів, арест майна купленого за кордоном. Де це все?
Але вибрали розголос. Ну таке. Розголос це ніколи не про боротьбу з корупцією. Це завжди про зміну фігур
Вы нам из какой-то параллельной вселенной пишите? Или у Вас своя вселенная, которая просто не вяжется с современными законами политики?
KrupinkaSs• 18 ноября в 08:44
Ответ дляAnasta25
Прикольно …
Нема на них Леона киллера,жаль(
KrupinkaSs• 18 ноября в 08:46
Ответ дляlilul990
У вас нет чувства,будто вас где-то на€бали?Что все уже давно шито-крыто?
kseniya123• 18 ноября в 08:47
Ответ дляFalcon82
Соблазняють. Як ото змій яблуком.
Може вона має на увазі’ не треба ніяких грошей нам давати, що не було соблазна їх вкрасти’
Феноменальна логіка
Алиса Куклачёва• 18 ноября в 09:51
А где остальные представители цеха? Маня и тд? Бросили товаришку саму-самісеньку?
Mrs.Ochmonek• 18 ноября в 10:21
Ответ дляAnasta25
Прикольно …
НАБУ - це американська структура в Україні, якщо ви не знали.
Розголос по факту затримання підозрюваного, завершене розслідування і подана справа до суду - це те, що мали б зробити НАБУ. А де вони відпрацювали рівно так, як їм замовили.
Навіть в розшук досі міндича не подали, ні в міжнародний, ні в український.
А щодо української мови, яка вам муляє: змиріться, державна мова у нас українська. Але є інші держави, де її нема.
Ответ дляlilul990
Пить надо меньше, чтобы такое придумывать
37% мужчин - вы недавно из рашки вернулись? Если нет, то грош цена вашим данным, они фейковые