Бодіпозітівна• 18 ноября 2025
Бісить, що скиглять про відсутність світла такі люди
от вже задовбало! В родині 3!!! авто на трьох людей!
автівки хороші, іномарки джипи, типу Тойоти і тп. і вони скиглять: " нема що робити, коли світла нема" - бо в їх новій квартирі на 20 якомусь поверсі нічого не працює.
Ви серйозно? не можете дозволити собі генератор? Еко фло?
або інша ситуація, щоденно дозволяють собі витрачати по 200-300 грн "на каву" в кавярні по сусідству. на роботу їздять на власних авто, але знову таки скиглять, що без світла погано.
я, самостійно утримуючи дитину, маючи не таку велику ЗП (бо працюємо разом і я знаю хто скільки заробляє) купила екофло, перехідник до роутера для павербанка, пару ламп. і все ми повністю зі світлом і інтернетом.
логічне судження : людям подобається скиглити
Безпорадна Кроко• 18 ноября 2025
Ответ дляБанан-барабан
Человек, который закрывает рты и предлагает терпеть, тем у кого нет сил уже терпеть все выходки нашей власти и нет возможности реализовать все так, чтобы не чувствовать эти «неудобства» (мягко сказано, не хочу выражаться), он априори не может быть адекватным.
А хуйло и сраная раша я так понимаю опять не причём?!
Люди которые не видят первоисточник наших бед не могут рассуждать об адекватности
Магиня• 18 ноября 2025
Люди жалуются не безпочвенно и не важно какой там у кого доход, сидеть в 21 веке без света сутками не иметь адекватной жизнедеятельности это уже давно не страна а её развалина, и войной все это дерьмо сложновато оправдать в век современных недорогих технологий, чиновники больше проедают в месяц чем стоит современное еврооборудование и его защита, уже за период скандала можно было 100 раз все отремонтировать и навести порядок ещё и успеть этим похвастаться и набить политические очки свои скудные блин ((. Все нормальные люди и даже политики страны это понимают но готовы терпеть и подставлять себя и своих детей под такую жалкую и короткую жизнь, а ради чего спрашивается ??
В рот не ложи• 18 ноября 2025
Ответ дляБодіпозітівна
є спеціальні генератори, типу гелієві. з інверторами,
в мене такий стоїть на дачі. працює котел, холодильник. вартість питання 30 000 грн.
а вам що подобається робити?
Безпорадна Кроко• 18 ноября 2025
Ответ дляБанан-барабан
Никому нахрен не впало воевать чтобы сохранить это издевательство над людьми. Пусть шуруют и сами воюют те, кого это устраивает. А если при таких вводных, никто не хочет, то не хрен и дальше потужничать, пора адекватно оценивать соотношения своих сил и желания.
Шо опять? Путин прийди порядок наведи ?
любименькая• 18 ноября 2025
Ответ дляосень харашо
Цангові циліндричні 200г часто буває, що підтравлюють. Тому їх туристи не люблять. То хіба якщо більше немає нічого, можуть купити.
Туристичні такого плану, як на фото. Вони теж продаються вже з газом.
цангові якраз і сконструйовані таким чином, що коли утворюється надлишковий тиск, то вони стравлюють, що б не вибухнути.
але їх перевага - можна вийняти після користування з плитки і зберігати.
пробивні, як на вашому фото вже не закрити.
пожежі найчастіше чому? тому що балончик зализшають після використання у плитці, а в плитці десь травлять з’єднання.
З вишневого садка• 18 ноября 2025
У нас теж машини, кава і все що ви перелічили, і так, в нас інвертор, ми забезпечені електрикою, але на 15 поверсі немає ні опалення, ні вони, ні ліфт не працює під час відключень. А донести це сусідам, що живуть нижче 10 поверху я намагалася, але там теж позиція як у вас, автор-не скигліть. І ніхто, крім наших поверхів цього не розуміє, а скидуватися на генератори, це дуже для нас велика сума, на верхніх поверхах залишилися переважно або пусті квартири, або квартиранти
Безпорадна Кроко• 18 ноября 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Я подруге говорила в сентябре,что будут отключения света и мы будем все покупать.
Она сказала ,что не фиг ее пугать ,она живёт в моменте, а я тревожная. Ее муж тоже сказал ,что ничего покупать он не будет. Более того ,они сняли квартиру полностью на электрике на 18 этаже.
Перед этим, я ей говорила ,что поищите лучше с газом.
Сейчас жалуется ,что не может ни приготовить ,ни подогреть и едят всухомятку либо хотят в кафе. Плиту тоже не планируют покупать с баллончиками.
Я в ноябре 21 года знала что будет война. Накупила продуктов к декабрю 21го. Всем с кем не разговаривала было пофиг был один ответ Что ты нагоняешь панику. Люди думают жопой
Diamond_777• 18 ноября 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Генератор в багатоквартирному будинку на 20 пов? Ви зараз серйозно?
Екофлоу добре, але плиту, духовку, опалення не підключиш. Вірніше підключиш, але не довго.
Ліфт, вода??
а мультипіч, кавоварка, фен?
осень харашо• 18 ноября 2025
Ответ длялюбименькая
Балон на моєму фото теж знімається спокійно.
Пробивних, на щастя, вже давно у продажу не бачила.
Так, найчастіше пожежі або через залишений балон у плитці, або хтось поставив плитку на ввімкнену електроплиту, і коли електрика з´явилася, балон нагрівся і вибухнув.
Дивне створіння• 18 ноября 2025
Не замечала. Живу в частной секторе. Вокруг все багачи с генераторами, бедные как я с фонариками и свечами сидят
Домашка• 18 ноября 2025
Та 100%
Ми літній відпочинок поміняли на інвертор. Да, не рриємно, але без світла ще не приємніше.
Вибрали жити там де війна, то не скигліть
БеллаДонна• 18 ноября 2025
Ответ дляМагиня
Как минимум сделать свет в школаx.. но подготовка пошла по другим карманам.
БеллаДонна• 18 ноября 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Шо опять? Путин прийди порядок наведи ?
не пусть зеля с кумами продолжает жиреть
Трахтибидох• 18 ноября 2025
самоутвердились хоть так
потмоу что во всех других аспектах вам до них далеко
ВсеЧетко• 18 ноября 2025
Ответ дляБодіпозітівна
А что там выходит по ежемесячной оплате за использование генератора, не подскажите?
ВсеЧетко• 18 ноября 2025
Ответ дляосень харашо
Без свіжого домашнього тортика можна обійтися.
А просту їжу можна зварити на туристичній газовій плиті.
У мене у квартирі електроплита, то така плитка і декілька балонів вже давно куплені.
А можно еще на теплотрассе с бомжами погреться. Рассмотрите этот вариант.
ВсеЧетко• 18 ноября 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Балони в багатоквартирному будинку .? Ну я не хотіла б з вами поруч жити.
А шо по ліфту на 20пов?
Будем надеяться, что еб*ый автор или такой же волшебный товарищ не живет с нами по соседству.
ВсеЧетко• 18 ноября 2025
Ответ дляБодіпозітівна
акумулятор і інвертор. чудово впораються. можна купити плитку на одну комфорку - її чудово тягне.
Можно еще мозги себе купить, чтобы не строчить на форуме портянки.
Педиатор_я• 18 ноября 2025
Ответ дляБодіпозітівна
ага, ну да. краще обурюватись і скиглити що всьо плохо. чим це допоможе???
ми всі в одному човні. ті хто лишився тут жити.
не подобається - то вперед. тут ніхто нікого не тримає.
бідося, це іде нірвана чи ще істерика?
Банан-барабан• 18 ноября 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Шо опять? Путин прийди порядок наведи ?
Это ж насколько надо узко мыслить, чтобы сделать такой вывод.
Тут не путин прийди, а зеленый и шайка уйдите, хватит делать бизнес на крови и прикрываться патриотизмом, хватит потужничать и тянуть всю эту жесть, хватит страданий, хватит разрушений, хватит смертей. Пусть садятся и думают, как это остановить, пусть адекватно оценивают нашу ситуацию, пусть сохранят то, что осталось, чем потеряют все, при этом и дальше обогащаются, делая из людей дураков.
Педиатор_я• 18 ноября 2025
Ответ дляЛама_мама
Акумулятор та інвертор впораються з ліфтами та опаленням? Я більш тупішої теми ще не бачила🤦♀️
Це від безвиході так ковбасить. Бо підгорає від розуміння, що а разі тривалого блекауту до сраки будуть оті бздурки, що вона накупила за останні
Педиатор_я• 18 ноября 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
То не люди, акакаяразнічна біомаса. І навіть кацапські бомби на голови не вилікували
Педиатор_я• 18 ноября 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Шо опять? Путин прийди порядок наведи ?
Та знову відчуняли і вишкіряються.... ото недарма путін це в тій клоаці тлумив після їх путєнввєді. Шкода лиш, що українці через отаких постраждали там
Не цілуюсь з бодуна• 18 ноября 2025
Ответ дляБанан-барабан
От як раз це і є метою обстрілів рашистів. Отакі ’мислячі’, як ви. І при цьому ви серйозно вважаєте себе розумною...
ДелайКак_Я• 18 ноября 2025
Ответ дляДомашка
Та 100%
Який в нас гарний, терпеливий нарід! 100 мільйонів на енергетике спи...вони все одно викрутяться, відпочивати, жерти не будуть, а виживуть
Банан-барабан• 18 ноября 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Любители марафона, которые все что угодно войной прикроют. Своими мозгами давно разучились пользоваться, только повторяют удобные лозунги. Я так понимаю вы все проглотите, раз война?
Наверняка• 18 ноября 2025
Ответ дляДивне створіння
Генератор (побутовий ) коштує 10-50 тисяч, обирайте до смаку і системи. Заправляти дорого, це правда.
Наверняка• 18 ноября 2025
Ответ дляВсеЧетко
Те, що ви перелякані, не робить автора еб*тим. Автор при повному адекваті і при гарячій їжі. А ви сидіть, раз не вмієте користуватись технікою. Вам дійсно краще не мати потенційно небезпечних речей
Наверняка• 18 ноября 2025
Ответ дляПедиатор_я
Але тривалого досі немає, а відключення є. У неї хоч бздурки (хоч я і не підтримую позицію автора щодо засудження людей). А як викручуватися взагалі без нічого?