Бодіпозітівна• 18 ноября 2025
Бісить, що скиглять про відсутність світла такі люди
от вже задовбало! В родині 3!!! авто на трьох людей!
автівки хороші, іномарки джипи, типу Тойоти і тп. і вони скиглять: " нема що робити, коли світла нема" - бо в їх новій квартирі на 20 якомусь поверсі нічого не працює.
Ви серйозно? не можете дозволити собі генератор? Еко фло?
або інша ситуація, щоденно дозволяють собі витрачати по 200-300 грн "на каву" в кавярні по сусідству. на роботу їздять на власних авто, але знову таки скиглять, що без світла погано.
я, самостійно утримуючи дитину, маючи не таку велику ЗП (бо працюємо разом і я знаю хто скільки заробляє) купила екофло, перехідник до роутера для павербанка, пару ламп. і все ми повністю зі світлом і інтернетом.
логічне судження : людям подобається скиглити
Бодіпозітівна
• 18 ноября 2025
Ответ дляСкорая помощь
Мене більше вибішують люди, які живуть на 2-3 поверсі, є постійно газ, вода, опалення від газової колонки, але верещать: ти нє панімаєш, как грусна, кагда нє работаєт тєлєк. Ще й не працюють. А тут бігаєш кожного дня на роботу - з роботи на 20-й поверх з сумками, а вдома ні електрики, ні газу, ні води, ні тепла, тільки туристична плитка на газових балончиках. Але не скиглиш, а тільки огризаєшся на їхнє: а нє нада било на 20-м покупать. А нічого, що квартира куплена задовго до війни??
мене теж вибішують. але подбати про свій комфорт можемо лише ми самі
Бодіпозітівна
• 18 ноября 2025
Ответ дляОколовита
А чому вони мають витрачати свої кошти на оце все? Вважаю, що хм має щабезпечити то все держава, ьовона їх не питала чи хотять вони воювать і оці всі знущання чи ні.
вони і не воюють. воюють наші чоловіки ,іхні сидять вдома. і скиглять.
Бодіпозітівна
• 18 ноября 2025
Ответ дляБанан-барабан
Вы глупости пишете. У меня 13 этаж, газа естественно нет, все на электрике. Станция есть. И что? Как мне приготовить к примеру еду? Что за вброс? Или вы глупая, или вы из ЗЕзомбированных
я з адекватних ,які ще 2022 році зрозуміли що буде непереливки і потурбувалась про комфорт власний
Околовита• 18 ноября 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Тобто це через вас люди мають мучитись без світла, діти хворіть в холодіні? А ви ще й хочте, щоб вони воювали?
Бодіпозітівна
• 18 ноября 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Автор, я чудово розумію вас. І саме для тих верст, які ви описуєте, автономність не проблема, як і гроші. Я не маю зараз 30 тисяч на інвертор і акумулятори. Це сумма якою я можу оплатити газ за всю зиму, для мене це багато. Подивіться відео, як наш потужний сміється над економією світла. Вони всі нас тримають за ідіотів.
мене ця влада не колише. я хочу жити нормально.
в комфорті, навіть в таких нелюдських умовах, які нам створює влада.
Пез Году Неделя• 18 ноября 2025
ідіть на хрєн. люди не хочуть спонсорувати бариг,які завозять всі ці екофлоу і т.д. -мають право. а то зимову тисячу кинули,як собакам - могли б і по 10000 виділити на них. але державі краще вкрасти.
Доктор Хаос• 18 ноября 2025
ЭКО флоу мой сдох . Был в использовании 2 мес. Лучше бы сумку за 1000 евро купила . Хорошо есть инвертор . Не осуждаю , у меня много людей на дорогих машинах, даже паверов нет . Есть семья . Вот недавно купили туристическую плиту ))) при этом в семье 2 нормальные машины и жена на косметос тратит огромные деньги ) так что каждому свое . Это как была тут одна с картье .и мальдивами , но со сьемной однушкой и без машины .
Пез Году Неделя• 18 ноября 2025
Ответ дляSo_so
Потому что нет связи между этим, на самом деле. Я знаю людей с очень скромным достатком, которые супер как самоорганизовались и наоборот, деньги есть, но им все должны, поэтому сами они только ноют
прекрасная позиция. все покупаем за свои. так почему тогда встаёт вопрос о донатах, о мобилизации простых людей- давайте, государство, все сами,сами,сами...
Банан-барабан• 18 ноября 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Человек, который закрывает рты и предлагает терпеть, тем у кого нет сил уже терпеть все выходки нашей власти и нет возможности реализовать все так, чтобы не чувствовать эти «неудобства» (мягко сказано, не хочу выражаться), он априори не может быть адекватным.
Бодіпозітівна
• 18 ноября 2025
Ответ дляБанан-барабан
ага, ну да. краще обурюватись і скиглити що всьо плохо. чим це допоможе???
ми всі в одному човні. ті хто лишився тут жити.
не подобається - то вперед. тут ніхто нікого не тримає.
мадамГрицацуева• 18 ноября 2025
Ответ дляНалитое яблочко
У нас в селе только в этом году начали устанавливать панели, инверторы, генераторы. Дома и земля очень дорогие
В чатах с 22 года ныли и ноют про отключение света, машины меняют , а инвертор нет денег
И всё ноют, считают, когда это всё окупится, если вдруг надумают установить
При чем тут окупаемость, если ты устанавливаешь себе для комфорта и автономности?
Потому что государство обязано предоставлять такие базовые удобства как свет, вода, газ, отопление, если не может - пусть выделяет деньги на то, чтобы БЕСПЛАТНО людям это предоставить
Потому что если государство не беспокоится об обеспечении минимальных удобств, с какой стати закрыты границы и объявлена мобилизация, чтобы что - на войне стать инвалидом, а дома тебя ждала разруха?
Банан-барабан• 18 ноября 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Никому нахрен не впало воевать чтобы сохранить это издевательство над людьми. Пусть шуруют и сами воюют те, кого это устраивает. А если при таких вводных, никто не хочет, то не хрен и дальше потужничать, пора адекватно оценивать соотношения своих сил и желания.
Скокмоно - стокнуно• 18 ноября 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Так чего вы о своём психическом здоровье не позаботились? Не очень умная или денег не хватило?
Ms. Доброта• 18 ноября 2025
Ответ дляБодіпозітівна
є спеціальні генератори, типу гелієві. з інверторами,
в мене такий стоїть на дачі. працює котел, холодильник. вартість питання 30 000 грн.
ну ви зараз так само скіглите, тільки з іншого проводу - що скіглять інші)
А я наприклад вашу печаль також не розумію, як і ви їхню.
З цього висновок - кожен скіглить про щось своє, і скіглити мають право всі))
Банан-барабан• 18 ноября 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Удалено администрацией...
Безсовісна кума• 18 ноября 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Начебто для вас це дивина,що українці полюбляють скиглити,при тому що є гроші.
Це ж класика нашої національності.😁
Банан-барабан• 18 ноября 2025
Ответ дляБодіпозітівна
«Ніхто нікого не тримає» - это сказки для Европы и партнеров. А по сути это тюрьма для мужчин в наше время, еще и с рандомным отбиранием жизни заключенных. Как результат и женщинам большинства этих мужчин, и детям их, приходится сидеть в этой тюрьме. Сделать опрос кого это устраивает, этих зомбированных (но особо громко кричащих и ничего не делающих лично) процентов 10-20% от силы наберется. 4 года было, чтобы осознать что к чему, даже недалекий бы уже разобрался при желании
Патріотка з дивану• 18 ноября 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Покажіть яками нормами дозволено будь який індивідуальний генератор чи котел в київських (наприклад) багатоповерхівках.
Смайлик• 18 ноября 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Теж вважаю що людина має право розпоряджатись своїми коштами як вважає за потрібне. А жалітись маємо право, бо нас намахують зі всіх сторін. Як податки платити то три шкури здирають, і та електроенергія коштує космос, а дати нормальні умови життя та праці то вибачте війна в країні.
Бибер-анонимер• 18 ноября 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Ці генератори воду також на 20 поверх дають і опалення?
Два-три тижні і фсьо• 18 ноября 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Ви мати одиначка, з нуля купили собі квартиру, дачу, обставили їх, купили техніку, самостійно утримуєте себе і дитину, і при цьому маєте невелику зарплатню? Фантастика якась!
Бибер-анонимер• 18 ноября 2025
Ответ дляосень харашо
Без свіжого домашнього тортика можна обійтися.
А просту їжу можна зварити на туристичній газовій плиті.
У мене у квартирі електроплита, то така плитка і декілька балонів вже давно куплені.
А опалення іи теж на плиті собі зробите? Воду подасте?
Домовенок Кузя• 18 ноября 2025
Я подруге говорила в сентябре,что будут отключения света и мы будем все покупать.
Она сказала ,что не фиг ее пугать ,она живёт в моменте, а я тревожная. Ее муж тоже сказал ,что ничего покупать он не будет. Более того ,они сняли квартиру полностью на электрике на 18 этаже.
Перед этим, я ей говорила ,что поищите лучше с газом.
Сейчас жалуется ,что не может ни приготовить ,ни подогреть и едят всухомятку либо хотят в кафе. Плиту тоже не планируют покупать с баллончиками.
Сяду на шию, дорого!• 18 ноября 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Какой ’ваш чоловік’ и где он воюет? Вы в начале писали что мать-одиночка, все сама, дитину утримую сама, целое экофлоу купила и павербанк толже сама, не то что эти проклятые буржуи с тремя машинами? Хоть проверяйте, что врали пару страниц назад, прежде чем строчить гневные спичи про скыглення
любименькая• 18 ноября 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Каким образом ваш сосед сделал себе воду на 24 этаж? Скважину личную вырыл?
мої знайомі в кладовці поставили гідроакумулятор на 100л. тож в ньому є запас води доволі не маленький.
любименькая• 18 ноября 2025
Ответ дляосень харашо
А при тому, що на висоті заборонено використовувати інші балони, червоні, на 15 і більше літрів. Вони реально можуть вибухнути, якщо змінюється тиск.
Туристичні для походів бувають на 0,5 і на 1 л, вони інакше зроблені. І навіть газ, що у них всередині, у інших пропорціях змішано.
не несіть пургу....
туристичні балони ? взагалі є маленькі цангові балони - вони від 200г і використовують їх для портативних плит. вони вже наповнені газом з виробництва в продажу.
Інший варіант це металеві балони 5,8,10 і тд. літрів- їх на заправці газом наповнюють . а на заправці LPG газ.
щодо розміщення балонів на 20 поверсі - та нічого з ними не буде. Купуйте не китайський ноунейм, а балони сертифіковані. на металічних - маркування має бути. І буде все працювати.
осень харашо• 18 ноября 2025
Ответ дляСКИБИДЫШь
Фиг шо на туристической сваришь - всё горит((( Разве что сосиски и макароны. Ну, и подогреть готовое можно.
Нічого не горить. Вона ж регулюється.
Смажити так, незручно.
Лама_мама• 18 ноября 2025
Ответ дляБодіпозітівна
акумулятор і інвертор. чудово впораються. можна купити плитку на одну комфорку - її чудово тягне.
Акумулятор та інвертор впораються з ліфтами та опаленням? Я більш тупішої теми ще не бачила🤦♀️
осень харашо• 18 ноября 2025
Ответ дляБибер-анонимер
Вода банально у пляшках 6-літрових стоїть у коридорі і на балконі, штук 15 пляшок в сумі.
Опалення поки що справляється. Коли є електрика, то є й опалення, квартира нагрівається. Без опалення за 5 годин не встигає охолонути.
осень харашо• 18 ноября 2025
Ответ длялюбименькая
не несіть пургу....
Цангові циліндричні 200г часто буває, що підтравлюють. Тому їх туристи не люблять. То хіба якщо більше немає нічого, можуть купити.
Туристичні такого плану, як на фото. Вони теж продаються вже з газом.