Шотуткоїться?• 18 ноября в 16:50
Матрас топер на диван
Який вибрати матрас топер на диван для підлітка? Бажано ортопедичний, є проблеми зі спиною. Яких виробників можете порадити?
Шотуткоїться?
• 18 ноября в 17:26
Ответ дляMilkis
Удалено администрацией...
А який саме топер брали?
Шотуткоїться?
• 18 ноября в 17:42
Ответ длямаска Ілона
Велам обирайте
Вони ортопедичні? Подивилася на сайті, багато варіантів різних, який кращий? Дякую
маска Ілона• 18 ноября в 17:47
Ответ дляШотуткоїться?
Ортопедичні теж є, брала мамі, подобається. Назву не памʼятаю нажаль. Подзвоніть їм, вони все розкажуть який краще і кому
Відкушу все що стирчить• 18 ноября в 18:01
Ответ дляШотуткоїться?
Топер і ортопедічніть... це як ортопетичні в´єтнамки.
Максимум що там може бути з ортопедичного - кокосова койра.
Топер для вирівняти бугристость дивану.
Мамаша в бигудях• 18 ноября в 22:46
С кокосовой койрой, чем тверже, тем лучше. Говорю как человек с очень больной спиной
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Топер для вирівняти бугристость дивану.
Від душі правильно. Єдина толкова порада. Добавити можна, що ще можна зробити ром якшення жорсткого нового матрацу.
Рекламні тролі боти возбудились тут)
13чудоСВЕТА• 20 ноября в 19:59
Ответ дляMilkis
Його вже немає. Є оновлена модель aero memo
Удалено администрацией...
Шотуткоїться?
• 20 ноября в 22:16
Ответ дляМаТраСы
Рекламні тролі боти возбудились тут)
Немає на жаль можливості поставити ліжко і повноцінний матрас, тому розглядаю такий варіант на диван.