Клин_Кляйн• 18 ноября 2025
Чи можна батькам бути на святах у садку ваших дітей?
Нас попередили, що буде свято зимове, але без батьків, бо діти плакатимуть. Це перше свято в дитини, хотіла б бути( у всіх так?
Амбасадор щастя• 18 ноября 2025
Что за бред, это как раз для родителей и устраиваются представления
Чаклунка-ведунка• 18 ноября 2025
я не спрашиваю. Мои знают, что я юрист и знаю свои права и законы, и я приду на свято, разрешают они кому-то или нет. были приколы с тем, что типа 10 родителям только можно... фу блин
Пукимончиг• 18 ноября 2025
Если дети маленькие, то не стоит, говорю как воспитатель. Они часто отказываются участвовать, сидят на ручках или плачут, что не пускают к маме. Ну это 2-3 года. Для детей постарше не вижу проблем в присутствии родителей
Цукрові вишні• 18 ноября 2025
Піднімайте питання.
Заборона бути батькам пішла з часів карантинів. Ковід закінчився, заборона лишилась
Насправді дуже зручно керівництву садочків та шкіл, щоб ви не бачили треш, який вони приховують. По цій причині і камер досі ніде нема. Хоча технічно це вже доступно і недорого
Файна цьоця• 18 ноября 2025
Якщо ясла чи молодша група - то так, діти зірвуть виставу. Краще відео подивитися.
Броніки для Моніки• 18 ноября 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Піднімайте питання.
І до ковіду у молодшій групі були вистави без батьків. Одне почне плакати побачивши маму і всі ревуть. Буде свято сліз.
Само_достаточная• 18 ноября 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
При чем тут права, господи..
Лялькодзьоб• 18 ноября 2025
Завжди так було)
Потім через штору показували, але й так бачили діти і зависали)
П с Від юристів коменти
Броніки для Моніки• 18 ноября 2025
Навіть натягували ширму із сітки під кінець молодшої групи і все одно ревли діти, бігли за неї бо побачили батьків.
Лялькодзьоб• 18 ноября 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Піднімайте питання.
На майдан?)
Броніки для Моніки• 18 ноября 2025
Ответ дляСамо_достаточная
При чем тут права, господи..
Юрист до мозга костей просто
Само_достаточная• 18 ноября 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Піднімайте питання.
Это было задолго до карантина, родителей прятали за шторкой, чтоб артисты не разбежались. Какой треш вы увидите вдруг на утреннике, вот фантазеры.
Шлях до зірок• 18 ноября 2025
Во время короны нас не пускали, когда была старшая группа, я поняла что я так и не увижу своего ребенка на утреннике, напросилась прийти в частном порядке, и когда пришла - увидела что человек 15 пришло, таких же как и я. Получается если ты наглый, то можно🤷🏻♀️ Бред
Забагаловка• 18 ноября 2025
Діти плачуть, бо ще дуже малі. Десь садять за шторку. Ми відео замовляли. Потім вдома всі дивились і дитина ще довго танцювала під нього
Мой завтрак• 18 ноября 2025
Вам нравится на такое ходить?
Ребёнок в старшей группе, этой осенью первый раз пригласили, потому что то корона, то война. Пришлось идти и слушать стишки ещё 20 чужих детей. Мне было достаточно видео от воспитателя, где я на свого перемотала, посмотрела и все
Розбещена цяточка• 18 ноября 2025
Ответ дляМой завтрак
Вам нравится на такое ходить?
А хто зазвичай сидить у залі, перед ким діти виступають? Перед іншими дітьми?
Броніки для Моніки• 18 ноября 2025
Батьки, замовте фото та відео і буде вам памʼять . Вам, вашим дітям те не треба.
Цукрові вишні• 18 ноября 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
В нас в настільки малих не проводили. Який сенс? Я була на всіх виставах своїх дітей, з 3.5 років.
Мой завтрак• 18 ноября 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Да, приводят смотреть другие группы, там же и другие воспитатели.
Баррикадница• 18 ноября 2025
Нам ставили ширму с дырочками))), и родителей просили маски одевать, шоб если будут выглядывать дитя не узнало)))
Цукрові вишні• 18 ноября 2025
Ответ дляЗабагаловка
І що ж вони в стані вивчити, якщо настільки малі? Що за дурна показуха?
Броніки для Моніки• 18 ноября 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Я і за шторою була у 2,5 роки і на всіх інших. На першій - діти плакали одразу як хтось з них помітив за тою шторою маму. Всі фото в сльозах. Свято весни трохи ліпше було, троє ревли, але не вся група 27 ?!
Мой завтрак• 18 ноября 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Это входит в учебный план. Если воспитатели не сделают вид, что пытались, то получат по шапке. И ничего, что половина с тех детей даже говорить не умеет, главное, чтоб вышел и что-то промукал. А заведующая потом отчёт в районо подаёт.
Ms. Искренность• 18 ноября 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Вам бы к юр образованию еще хоть бы какую-то книгу почитать по педагогике.
Цукрові вишні• 18 ноября 2025
Ответ дляМой завтрак
Та понятно. Видимость деятельности.
Мамзелькіна• 18 ноября 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Піднімайте питання.
Моєму сину 18 і на першому святі нового року те ж було заборонено бути батькам. І я розумію чого. Коли їхня група вийшла з актового залу і він побачив мене - він розплакався.
В меншого вихователі організували свято де участь приймали і батьки. Дітки разом з мамою їхали в поїзді новорічному, разом танцювали, співали. Це було прикольно. Але це була ясельна група з року до двох.
ЖаннаНеАгузарова• 18 ноября 2025
Мой ходил в ясли с 2 лет, на утренник новогодний пускали, плакала только одна девочка, но она все время плакала, что на утренниках, что просто в обычные дни .
Кстати, я до сих пор помню свои эмоции на том утреннике, это было очень трогательно))
Само_достаточная• 18 ноября 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Та понятно. Видимость деятельности.
Детям может быть интересно, костюмы, сказка, атмосфера праздника.