Можу брикнути• 19 ноября в 09:38

Ознаки жінки-нищеброда в стосунках

Ознака перша: така жінка завжди чимось невдоволена
Женщина-нищеброд в стосунках постійно чимось невдоволена: у сусіда машина краща, квартира більша, та і сам він, чесно кажучи, не пара раздолбаю-мужу. Викликати задоволення такої пані украй складно: навіть якщо її "нікчемний" партнер викладеться на все сто і приготує їй карколомний сюрприз у вигляді комплекту дуже дорогої техніки або шикарної поїздки на Канари, вона все одно знайде до чого чіплятися.

І справа тут навіть не в якійсь реально існуючій в стосунках і браку недосконалості: звичка скаржитися і бути невдоволеною триста шістдесят п´ять днів в році — це істинний стиль життя женщини-нищеброда.

У такої жінки входить в звичку постійно, з перманентною наполегливістю ставити одвічне питання, від якого безліч більш менш адекватних людей вже відмовилася: "А що люди скажуть"?.

Купити машину вартістю в сорок зарплат в кредит під божевільні відсотки, щоб сусіди припинили морщити носи всякий раз, коли старенька, але ще цілком робоча іномарка стартує з дворової парковки? Легко! Придбати абсолютно не потрібну, не відповідну ні за розміром, ні по виду шубу, яку навіть носити важко, — аби колеги перестали дратувати "дівчинкою" із-за куртки і кросовок? Запросто!

Саме це питання, загалом, частково пояснює незадоволення партнером, стосунками і усім іншим. Підсвідомо женщина-нищеброд приймає рішення, які позитивно позначаються на її іміджі перед оточенням, але не на ній самій.

Зрозуміло, на стосунки або брак така звичка позитивно впливати не може: навіть сліпо закоханий чоловік коли-небудь втомиться орати на трьох роботах, щоб задовольнити капризи другої половинки, яка його ні в що не ставить. Розлучення в такій ситуації, швидше за все, вийде дуже скандальним, і добре, якщо хоч би одному чоловікові згодом не знадобиться допомога психолога.
автор Можу брикнути • 19 ноября в 09:38
Ознака друга: женщина-нищеброд любить вимагати, вважає, що їй усі повинні, а сама при цьому не може нічого запропонувати ні своєму чоловікові, ні що оточує
Ще одна ознака, що найчастіше зустрічається у дам-нищебродок, — гіпертрофована вимогливість до партнера і що оточує в прекрасному поєднанні з відсутністю особових позитивних рис і якостей. Женщина-нищеброд може люто вимагати уваги або поваги до себе, навіть якщо не заслуговує цього від слова ’зовсім’.
При цьому уся драматичність ситуації полягає в тому, що зрозуміти невідповідність завищених запитів і власних якостей такій жінці не дано: вона може абсолютно щиро вважати, що гідна принца на білому коні і престижної роботи з хорошою зарплатою, навіть якщо сама є істеричкою, що не стежить за собою, на додаток категорично не бажає вчитися чомусь новому.
Така ’гра в одні ворота’, як ви розумієте, нічого хорошого не обіцяє ні браку, ні стосункам, але в першу чергу шкодить самій пані. У неї, приміром, запросто може зіпсуватися самооцінка, опустившись нижче плінтуса: ну а який ще підсумок може бути, якщо бажані ’принци’ роками не квапляться штурмувати фортецю женщини-нищеброда?
Як бачите, досить образливий термін ’нищеброд’ далеко не завжди означає нікчемне матеріальне становище(бідність, врешті-решт, не вада): у ряді випадків таке найменування цілком може відноситися до недалекої людини, жебрака не матеріально, а духовно. Мислення нищеброда — річ досить небезпечна: при певних обставинах воно може зашкодити навіть тим сферам життя, які, здавалося б, з грошима взагалі ніяк не пов´язані.
Втім, подібне ’неправильне’ мислення — не єдине, що може видати в людині нищеброда: окрім образу думок є ще і певні сталі звички. Саме звички нищеброда не лише видають його з головою, але і не дають йому вибратися з убогості: витрачаючи на них час, людина іноді сам не помічає, як занурюється в порочний круг.
Розкажіть, що із цього приводу думаєте ви: які ще ознаки женщини-нищеброда, на ваш погляд, ми не вказали? Як ви розумієте поняття ’нищеброд’? Чи актуальний цей термін для стосунків? Чому?
Фісташкова кава• 19 ноября в 09:40
И не лень столько писать, надеюсь это ИИ придумал.
Да будет так• 19 ноября в 09:42
Я люблю свою жену,
Никогда её не брошу.
Это со мной она стала плохая,
А брал-то я её хорошей (с)
Соня-сонятко• 19 ноября в 09:42
Це стьоб з трансів. Не звертайте уваги.
Да будет так• 19 ноября в 09:42
Ответ дляМожу брикнути
’Ми’ - це хто? У вас там колективний розум один на всіх?
И_В_офигительных_штанах• 19 ноября в 09:48
Ответ дляМожу брикнути
Мама рідна яка дурня...хто суддя і автор цього неймовірно непрофесійного, безглуздого тексту?
Кукусики• 19 ноября в 09:47
а кто заслуживает на уважения - на ваш взгляд?
И_В_офигительных_штанах• 19 ноября в 09:49
Ответ дляКукусики
Автор звичайно. вона точно не ніщеброд ні моральний, ні фінансовий
Кукарачка• 19 ноября в 09:50
Признаки мужика-нищеброда:строчит нудные тексты, обвиняя женщин, вместо того, чтобы работать
как тебе такое илон маск• 19 ноября в 09:50
О, знову недомужик-чмошник почав свої обідки виписувати. Прям обридалися всі від його некчемного життя.
Кукусики• 19 ноября в 09:50
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
мне эта фраза понравилась - Женщина-нищеброд може люто вимагати уваги або поваги до себе, навіть якщо не заслуговує цього від слова ’зовсім’.
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
То недомужик автор
Сладкий лимончик• 19 ноября в 09:53
Бред дибила
И_В_офигительных_штанах• 19 ноября в 09:55
Ответ дляКукусики
Це мені нагадало. Заслужити треба...
Кукусики• 19 ноября в 09:55
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Це мені нагадало. Заслужити треба...
мда... прикольно
Колгоспниця• 19 ноября в 09:56
Ответ дляФісташкова кава
Так видно ж, що чат писав
Фима Собак• 19 ноября в 09:56
Вихваляєтесь доскональним володінням Ctrl+C/Ctrl+V?
И_В_офигительных_штанах• 19 ноября в 09:57
Ответ дляКукусики
мда... прикольно
Ще можна тацю взяти з горілочкою і бутером з чорною ікрою, а в зубах тримати капці.
Кукусики• 19 ноября в 09:57
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
можно, только вряд ли ее и в этом случае уважать будут
Вилосипедниця• 19 ноября в 09:57
Ответ дляДа будет так
Я люблю свою жену,
Никогда её не брошу.
Это со мной она стала плохая,
А брал-то я её хорошей (с)
Отож-то! Ммммудак... Бачив, яка машина у сусіда?!
Гл. Амурная• 19 ноября в 10:00
Нищеброд, что женщина, что мужчина - это люди из не богатых и не обеспеченных семей, у них и окружение будет соответствующее, потому они могут мечтать и много чего хотеть чего у них нет, и быть вечно не удовлетворенными и злыми.
И_В_офигительных_штанах• 19 ноября в 10:01
Ответ дляГл. Амурная
Тоб то все населення окрім олігархів, успішних бізнесменів і зірок?
Червона рута• 19 ноября в 10:06
Фазилет?
Гл. Амурная• 19 ноября в 10:06
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Да, в основном да.
Богатые тоже плачут, но там другие запросы и маштаб другой.
У меня подруга замужем за богатым, и он ей купил машину, которую она не хотела, но так как деньги его, то ездит на ней, а была бы сама богатая и обеспеченная, то купила бы сама ту машину, которую хотела, но не может.
Вообще не факт• 19 ноября в 10:06
То что вы описали, это старуха у разбитого корыта и бытовая хамка.
Червона рута• 19 ноября в 10:07
Ответ дляДа будет так
Я люблю свою жену,
Никогда её не брошу.
Это со мной она стала плохая,
А брал-то я её хорошей (с)
Зеленский про жену?
Червона рута• 19 ноября в 10:07
Ответ дляФима Собак
Вы с Харькова?
И_В_офигительных_штанах• 19 ноября в 10:10
Ответ дляВообще не факт
Які розбиті корита якщо вона має гроші на Канари, шуби і нове авто, за текстом? Старухою вона також не може бути за сюжетом.
Червона рута• 19 ноября в 10:09
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Це мені нагадало. Заслужити треба...
Первые попытки внедрить культуру семейных отношений.
Это лучше чем когда орут сразу с порога
Замороженная селедка• 19 ноября в 10:11
’Всю жизнь мамка говорила что я просто олух.
А я взял чат GPT и решил что теперь психолуХ’