Триндичіха Байрактар• 19 ноября в 13:49

"Зачиніть вікна": мешканців Тернополя закликали не виходити з дому

Навіть після того, як загроза ворожого обстрілу зникла, у місті попередили про небезпеку.
окно, последствия атаки на Тернополь
Внаслідок атаки на Тернопіль у повітрі виявили перевищення допустимого рівня токсичного газу / Колаж: Главред, фото: ua.depositphotos.com, Главред
Головне:

Після атаки на Тернопіль, у місті зафіксували підвищення вмісту хлору у повітрі
Тернополянам радять поки не виходити на вулицю
У ніч на 19 листопада країна-агресорка Росія масовано атакувала Україну дронами і ракетами. Під удар потрапив і Тернопіль, де вже відомо про руйнування, загиблих і поранених.

Та навіть після відбою повітряної тривоги для мешканців міста небезпека не минула. У Тернопільській ОВА попередили, що за попередньою оперативною інформацією, вміст хлору в повітрі у Тернополі перевищує в 6 разів.

відео дня
"По можливості не виходьте з дому, зачиніть вікна. Бережіть себе та своїх рідних", - йдеться у повідомленні.

Чим небезпечний підвищений вміст хлору в повітрі
Головна санітарна лікарка Тернопільщини Оксана Чайчук після одного з масштабних обстрілів Тернополя минулого року вже пояснювала, чим небезпечний хлор.

Підвищений вміст хлору у повітрі може загрожувати отруєнням за тривалого перебування на вулиці. Особливо небезпечні низини і водойми. Через скільки часу речовина розсіється - буде залежати від вітру і опадів.
ВетерВполе• 19 ноября в 13:56
Ничего страшного
Черный Ловелас• 19 ноября в 14:13
якогда то травонулся хлором в больнице херонула уборщица в унитаз хлорки я зашел и офигел, так шо не нехтуйтэ будьте обережни.