Білий Лосик• 19 ноября 2025
У кого такая лампа? сколько часов держит заряд ?
Даю справку• 19 ноября 2025
Дуже складно сказати, бо в мене вона в тамбурі, в коридорі і над робочою зоною на кухні. З тамбура заряджаємо раз на два тижні приблизно, в коридорі також, на кухні трохи частіше, але там є ще інші джерела світла. Загалом ми ними задоволені.
Пукимончиг• 19 ноября 2025
В мене три такі, тільки 30 см довжиною. Зарядка від ЮСБ протягом години приблизно.
Повісила в ванній, туалеті та коридорі як датчики руху. Важко сказати на скільки вистачає, бо залежить від частоти включань. В коридорі ходимо частіше, то днів на пять начебто. В ванній взагалі довго не треба заряджати. В цілому-задоволені та купили ще подібні, тільки кругленькі, бо площа велика
andrey_spec• 19 ноября 2025
Брав різні довгі на Алі без датчиків, не зрозумів їх, пороздавав. Не тримаються толком ні за що, не зручно довгі тягати заряджати, не зручно переносити, не зрозуміло як закріплювати, якщо поставити, то падають. Брав би знову тільки, якщо можна було прикрутити стаціонарно до стінки чи меблів і там же постійно була підключена зарядка.
ПодругаМужа• 19 ноября 2025
Ответ дляandrey_spec
Йопсель, і це пише чоловік. Попросіть якусь жінку, вона покаже як закріпити
Шлях до зірок• 19 ноября 2025
Ответ дляandrey_spec
Магниты к стенке на липучке, вторая пара магнитов на липучке к лампе.
andrey_spec• 19 ноября 2025
Ответ дляПодругаМужа
Можете хоть усім КС-м сміятися, але якщо воно без нормальних кріплень, то воно так і є. А захерчати перфом дірку в бетоні і прикрутити на неміряний дюбель я і без КС можу, але не хочу. Просто пояснюю, що всі довгі світильники повинні мати десь недалеко розетку і зарядку в ній, і кріпитися стаціонарно назавжди. Якщо такого нема, то користуватися ними не зручно, це не ліхтарик. П.С. І акумулятори в китайських таких дешевих світильниках ніякі. Світло зараз виключають на 4-6 годин, а якщо купляти щось дешеве, то воно стільки ніяк не світить. Найкраще і найдовше світять всілякі ЮСБ світильники від нормальних пауербанків.
Пукимончиг• 19 ноября 2025
Ответ дляandrey_spec
Це виключно ваша особиста думка. Більшості якраз подібні світильники потрібні в якості зручного джерела світла, яке можна рухати. Я не збираюся дирявити стіни для кожного світильника. Магнітне кріплення надійно тримає. Схотіла -користуюся стаціонарним світлом від нього, схотіла- взяла в руки і перенесла туди, куди потрібно.
ПодругаМужа• 19 ноября 2025
Ответ дляandrey_spec
Значить пояснюю, там є такі незрозумілі для вас бамажки, а набамажкі ще більш незрозуміла залізячка, так от ота бамажка розділяється на дві і з´являється чарівний липкий шар. Отим липким шаром потрібно притиснути бамажку до поверхні. Рекомендую спочатку залізячку прикласти до магніту лампи (прикиньте, він там точно є), бо з вашим щастям ви промахнетесь в поклейці сантиметрів на 20. Потім знов чари, лампу можна зняти, бо ж магніт, і віднести до розетки.
andrey_spec• 19 ноября 2025
Ответ дляПодругаМужа
Дякую. Якщо не всі пороздавав, і десь знайду, то так і зроблю. В мене й так багато різних акумуляторних ліхтариків, і тому ці довгі не сподобалися ніяк.
Ответ дляПодругаМужа
Толком оно не держит, особенно если поверхность шершавая (обои и т.д.) и светильник имеет вес. Проблема решилась у нас как раз таки закрутить светильник шурупами.
В сан узле на двухстороннем скотче держится именно на вертикальной поверхности к кафельной глянцевой плитке не тяжелый светильник.
ША! я прийшла!• 20 ноября 2025
Ответ дляandrey_spec
Мой муж в такие светильники ставил аккумуляторы от айкоса и хватает на пару дней, магнитов к холодильнику, или просто стоят на столе.