Аль де Барановна• 19 ноября в 13:51

Чи вірно я вчинила чи потрібно було проявити людяність?

Подруга мешкає в ЖК-Лікоград, 2 чи 3, не памʼятаю. Сьогодні телефонує і починає жалітися, що під час відключення світла в них немає водопостачання, опалення, навіть їжу не може приготувати собі, наче збиралася купувати газовий балон чи електро-плитку маленьку. Але все одно їй незручно, плюс високий поверх 15. Починає натяками говорити, щось типу «в тебе добре, не так як в мене.» А потім «Можу я в тебе пожити пару днів?» В мене очі по пʼять копійок…Я мешкаю в звичайному старенькому панельному будинку на Лівому березі. Так, під час відключення в мене є все, окрім світла. Але до цих труднощів, вона жартувала про мене і моє життя. Агітувала мене на те, що потрібно проживати тільки в нових ЖК. Якщо ти проживаєш в старому фонді, то це не життя, а виживання. А тепер я думаю, в кого ж почалося виживання? І я відмовила, сказала, що мені незручно буде. Хоч є вільні кімнати в квартирі, але чим думала людина коли винаймала там житло? І винаймала квартиру на 15 поверсі? Як то кажуть, очі бачили, що брали. Я тут до чого?
a.ostroverh• 19 ноября в 13:53
Такая себе вы подруга
Меня мои готовы с тремя котами и подростком если что принять
Василина Семеніч• 19 ноября в 13:54
Надеюсь, что вы -троль
автор Аль де Барановна • 19 ноября в 13:55
Ответ дляa.ostroverh
Такая себе вы подруга
Ну то не потрібно було для початку знецінувати мене, моє життя, мою домівку, а після того проситися пожити.
Кидаю курити• 19 ноября в 13:55
Ну в ее случае пару дней вопрос не решат, все равно нужно думать, что делать дальше. Но соглашусь с коментом выше, подруга вы так себе.
Твоя космішна• 19 ноября в 13:55
Нормальна у вас реакція. Не перший день відключення. Треба наперед думати і планувати.
Запароленое одеяло• 19 ноября в 13:55
Ответ дляa.ostroverh
Такая себе вы подруга
Обещать не значит жениться
Дівчина Гілмор• 19 ноября в 13:58
Ну ок, пару днів. А що за пару днів зі світлом стане все норм? Те ’пару днів’ затягнеться до весни. Я б її агітувала на балон.
Ще може дозволила б їсти приготувати, але як вона каструлі з супом чи борщем додому потягне, чи випере одяг, а далі буде катати його по всьому місту мокрий в пакеті...
ИграйМойГормон• 19 ноября в 13:57
То питання до їх ЖК. У мами моєї теж води не було, але склалися і купили все що треба.
Булькаю• 19 ноября в 13:57
Ответ дляАль де Барановна
Розходьтесь. Ніякі ви не подруги
Капуста Маша• 19 ноября в 13:58
Ответ дляАль де Барановна
Так Вы и не подруги вовсе.
автор Аль де Барановна • 19 ноября в 13:58
Ответ дляТвоя космішна
Ось і я про це, я коли була у пошуках квартири, то дивилася старий фонд спеціально, тому що розуміла, що відключення світла будуть і треба буде якось до цього адаптуватися. А тут, людина винаймала квартиру нещодавно. Тобто, вже потрібно було розуміти, що зимою може бути складна ситуація.
Мати драконів• 19 ноября в 14:00
Квартира у подруги сьёмная(судя по тексту)?
За пару дней ничего в её ситуации не измениться. Может предложить поискать другое жильё?
Твоя космішна• 19 ноября в 14:00
Ответ дляАль де Барановна
Все вірно ви кажете. Доросла людина повинна вміти подбати про свій побут виходячи з ситуації в країні.
автор Аль де Барановна • 19 ноября в 14:01
Ответ дляДівчина Гілмор
Я сказала, що до весни ситуація не зміниться і відключення будуть і надалі. Порадила знайти, щось не в новому будинку з газом, та й фінансово буде вигідніше.
Кusalochka• 19 ноября в 14:01
Я не понимаю, женщина без детей. Какие могут быть проблемы подняться на 15ый этаж? Да и еду себе приготовить не успевает? Бред. Со светом сейчас +- нормально и что-то мне слабо верится в тему. Это старые обидки видимо.
автор Аль де Барановна • 19 ноября в 14:03
Ответ дляКusalochka
Там проблема не в тому, що потрібно постійно підніматися на 15 поверх, а те що під час тривоги, у людини паніка, тому що високий поверх, більша вірогідність, що туди потрапить шлюхед.
Застряла• 19 ноября в 14:04
Ну отказали и отказали, ваше право
Даже молодец Вы, умеете свои границы отстаивать
Я бы тоже отказала
Тётя Хрюша• 19 ноября в 14:04
Звучить не дуже правдоподібно)
автор Аль де Барановна • 19 ноября в 14:04
Ответ дляКusalochka
Ну не знаю, де у вас ситуація зі світлом нормальна. В мене по графіку, вимикали вночі світло, потім вдень і стоїть відключення з 20:00-24:00.
Железобетон• 19 ноября в 14:05
Ответ дляАль де Барановна
Какая разница, что она думала, вам неудобно, єто главное, с какой стати ві ее упрекаете в недальновидности, єто уже не ваше дело.
автор Аль де Барановна • 19 ноября в 14:05
Ответ дляТётя Хрюша
Звучить не дуже правдоподібно)
Чому ж?
Тётя Хрюша• 19 ноября в 14:06
Ответ дляАль де Барановна
Чому ж?
Не знаю, прям казочка про зайчика та лубяну ізбушку на новий лад 😁
a.ostroverh• 19 ноября в 14:07
Ответ дляТётя Хрюша
Вот и мне тоже так кажется
Кавуся• 19 ноября в 14:09
Тобто вона конкретно хоче у Вас пожити на 2 дні? А що змінять ці 2 дні?
Через 2 дні вона знову поїде до свого жк? Що вона буде робити далі?
Може взяти балон, може винаймати інше житло і ТД.
Кusalochka• 19 ноября в 14:11
Ответ дляАль де Барановна
Это глупость. У меня в доме влетел шахед в высокий этаж, а через дорогу 200м снесло кусок хрущевки шахедом начиная со 2 этажа. Разницы нет. Рендомно прилетает боится - там есть подземный паркинг. В старом фонде и такого нет
Кusalochka• 19 ноября в 14:15
Ответ дляАль де Барановна
У меня сегодня так. Нормально. Я все успеваю. До 13.00 приготовила обед. Вчера перед обстрелом все помыла и постирала если бы я жила одна то вопрос готовки вообще бы не стоял
ВыФсеВрете• 19 ноября в 14:20
Ответ дляАль де Барановна
Это она уже в течение полномасштабной туда забралась? Или до?
Залатавая• 19 ноября в 14:23
Вы абсолютно правы в том, что смогли твердо сказать ’нет’ и отстояли свои границы. Подруга, мягко говоря, обнаглевшая. Вы не обязаны впускать кого-то в свой дом и имеете полное право даже не озвучивать причины.
На крайний случай, есть гостиница.
Грушки-яблочки• 19 ноября в 14:24
Ваша подруга в цій ситуації не пропаде, це точно, люди і з дітками маленькими, і з родичами лежачими дають собі раду. Все правильно ви зробили, не переймайтеся так
Залатавая• 19 ноября в 14:26
Ответ дляГрушки-яблочки
Тим більше що подруга не в якійсь екстремальній ситуації. В неї, слава Богу, не згоріла квартира після прильоту, її не вигнав чоловік-тиран босу посеред ночі.