Админко• 19 ноября 2025
Чай якщо іноді хвилює шлунок
іноді буває, що шлунок трохи хвилює, спазми , болі. не смертельні та все ж неприємно, особливо коли на роботі сидиш. а хочеться скрутитися в ліжку. іноді вздуття буває (мятний і ромашковий не допомагають лише гфрше роблять)
ковтала зонт - все добре, лише трохи запалення.
здавала аналізи - теж все гаразд.
харчування - рідко коли їм важку їжу чи хліб. в основному овочі, печені яблука, яйця, нежирний сир, гречка, рис, вівсянка.
цукор - ні. лише мед іноді
Знаю, що не буває ідеальних рецептів, та все ж чекаю на ваші поради щодо мого питання. напишіть назву чи киньте фото.
здавала аналізи - теж все гаразд.
цукор - ні. лише мед іноді
Зам. зав. Анонима• 19 ноября 2025
Ось такий порошок собі купила, ще в Таїланді користувалася і вражена дією. П´ю до їжі з водою. іноді раз зранку. Дуже добре допомагає шлунку. В мене часто якісь приколи, отруєння. На цьому вже довго все добре
Админко
• 19 ноября 2025
Ответ дляMilkis
Кислі фруктові чаї можуть подразнювати шлунок. Дуже міцний чорний містить кофеін може підвищувати кислотність. Краще неміцні натуральні чаї обирати. Ми купуємо різні види від Ріоба (натуральний листовий). Смачний.
я взагалі не вживаю чорні чи зелені чаї.
вважаю їх харчовим сміттям.ви не уважно тему прочитали, я шукаю чай для шлунку
Админко
• 19 ноября 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Овочі теж не всі підходять. Прислухайтесь до свого організму
тому вживаю тушковані овочі. не всі.
Яжбоматусяблін• 19 ноября 2025
Ответ дляАдминко
вам треба усунути причину, а не наслідки
Админко
• 19 ноября 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
молочку яку вживаєте?
лише нежирний сир. іноді йогурт, рідко дуже
молоко - рослинне тільки
Админко
• 19 ноября 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
вмерти ))?
я писала, що в лікарів нема питань.
це просто іноді буває. не кожного дня.
стрес нерви - куди це подіти.
я писала, що в лікарів нема питань.
це просто іноді буває. не кожного дня.
стрес нерви - куди це подіти.
Шукаю трусики• 19 ноября 2025
Ответ дляАдминко
вмерти ))?
я писала, що в лікарів нема питань.
це просто іноді буває. не кожного дня.
стрес нерви - куди це подіти.
я писала, що в лікарів нема питань.
це просто іноді буває. не кожного дня.
стрес нерви - куди це подіти.
Мятно-ромашковый. Не обязательно покупать в аптеке. Можно ’Карпатский чай’. Обязательно в теплом виде. Можно пить всю жизнь.
Ширли-Мырли• 19 ноября 2025
От вздутия есть укропная вода.
Есть фиточаи специальные для кишечника. Там сбор разных трав в составе.
Вроде ключи здоровья такое делает. Я поджелудочной всегда покупаю.
Ответ дляАдминко
Вибачте, неправильно зрозуміла.
А ви перевіряли лише шлунок? чи підшлункову, жовчний, кишечник також?
є таке поняття ’синдром подразненого кишківника.