Колгоспниця• 20 ноября в 12:08
Чи повернеться сьогодні Моня Абрамович
Дівчата, хто хоче перевірити свою інтуіцію чи свої містичні здібності Проголосуйте, як ви відчуваєте чи повернеться сьогодні з відрядження Моня Абрамович в наш рідний Дивокрай?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Повернеться
Не повернеться
Свій варіант
Колгоспниця
• 20 ноября в 12:13
Ответ дляМаю декілька думок
Он Вам родственник? Ждёте?
сумую за ним, хоча й не рідня)
Жерица ночи• 20 ноября в 12:14
Ответ дляКолгоспниця
сумую за ним, хоча й не рідня)
Про кого мова?
Колгоспниця
• 20 ноября в 12:15
Може хто на таро чи на каві ворожить, що там видно по ньому, пишіть)
Просто болталка• 20 ноября в 12:17
А зеля дерьмаком повернуться? Чи також там справи знайдуться?
Гососую,що не повернуться
Чебураха з перцем• 20 ноября в 12:18
Ответ дляПросто болталка
Гососую,що не повернуться
Нам же лучше. Быстрее война закончится
Колгоспниця
• 20 ноября в 12:18
Ответ дляПросто болталка
Гососую,що не повернуться
Портрет повернуть у будь якому випадку
Просто болталка• 20 ноября в 12:18
Ответ дляЧебураха з перцем
Нам же лучше. Быстрее война закончится
Коливана назначать головнокомандуючим
Просто болталка• 20 ноября в 12:19
Ответ дляКолгоспниця
Портрет повернуть у будь якому випадку
Хоть би не в урні)
Оябунчик• 20 ноября в 12:23
Ответ дляПросто болталка
Хоть би не в урні)
не з нашим щастям((((
Тріль підпільний• 20 ноября в 12:24
Головне ,щоб автор добре жила після повернення довгоочікуваного. Дуже переживає, аж зуби цикотять
Тріль підпільний• 20 ноября в 12:25
Двом стало погано одразу, не переживайте, повернеться, чекайте біля ради
Пес Патрон• 20 ноября в 12:29
Ответ дляЖерица ночи
Про кого мова?
Коррупционный скандал. Тимур Миндич. У автора он прорисован во всех деталях)
Колгоспниця
• 20 ноября в 12:31
Ответ дляПес Патрон
ні, не він, а той, що обіцяв сьогодні повернутися з відрядження та з Портретом в Туреччині зустрічався вчора. Но малюнку просто носи схожі)
Жерица ночи• 20 ноября в 12:31
Ответ дляПес Патрон
Вони там всі схожі один на одного.
Пес Патрон• 20 ноября в 12:31
Ответ дляКолгоспниця
Ой, сорри. Не успеваю за всеми событиями)).
Но на ’фото’ типичный Миндич))
Колгоспниця
• 20 ноября в 12:31
Ответ дляПес Патрон
Но на ’фото’ типичный Миндич))
Просто носи схожі в них, горбаті та великі
Жерица ночи• 20 ноября в 12:31
Ответ дляКолгоспниця
Умєров?
Пес Патрон• 20 ноября в 12:31
Ответ дляЖерица ночи
Вони там всі схожі один на одного.
Да-да). С липкими руцями))
Пес Патрон• 20 ноября в 12:32
Ответ дляКолгоспниця
Это ковши для зачерпывания)
Свекруховна• 20 ноября в 12:34
Ответ дляПросто болталка
Гососую,що не повернуться
Возможно и нет... Американцы вроде только с Сырским пообщались...
Чебураха з перцем• 20 ноября в 12:49
Ответ дляdibrov
Странно что тема в ’развлечениях’ и под анонимом.
Почему не спросить в нужной ветке без анонима?
Вы чегото боитесь?
Не бойтесь, тут не так как у вас в рассии - вам за это ничего не будет.
Вы чегото боитесь?
Не так, конечно. Поэтому вы сразу начали с наездов и оскорблений
Колгоспниця
• 20 ноября в 12:59
Ответ дляdibrov
Вы чегото боитесь?
Бо тема для інтуітивних, ворожок або відаючих. Хто як баче через ворожіння або інтуіцію. А не для логічного аналізу. Я сама вчора зробила таро прогноз, цікаво, хто теж ворожив на цю фігуру будь яким способом, не тільки карти
Тішуся неперетішуся• 20 ноября в 13:04
Вернётся. За ним прикрыт тыл очень хорошо, поэтому не побоится мелких разборок (туз жезлов, Императрица, перевернутая 2 кубков). Дно перевернутая 4 кубков
Тішуся неперетішуся• 20 ноября в 16:04
Автор, вернулся Моня)
А что вам выпадало, поделитесь? Интересно т.к я политику почти не смотрю на Таро, интересно как проигрываются полит расклады
Тріль підпільний• 20 ноября в 19:03
Где ты автор у трапа самолета, небось. Приехал ваш долгожданный. Беги встречай! Так ждала
Колгоспниця
• 20 ноября в 20:15
Ответ дляТішуся неперетішуся
Автор, вернулся Моня)
На Моню випадало, що повернеться, але по Дурню. На Алі Бабу - що протягом десь близько 6 місяців буде сильно обмежений в своїх впливах, потім Страшний Суд. Але я емоційно втягнута у тему, тому є певні сумніви в об’єктивності раскладу)
Тішуся неперетішуся• 20 ноября в 20:15
Ответ дляКолгоспниця
Понятно, спасибо.
Надо будет ради интереса посмотреть ситуацию с остальными, я в вашей теме отпишусь, если вы не против. Мне нехватает таких тем с обменом опытом, а в единую идти не хочу