Колгоспниця• 20 ноября 2025
Чи повернеться сьогодні Моня Абрамович
Дівчата, хто хоче перевірити свою інтуіцію чи свої містичні здібності Проголосуйте, як ви відчуваєте чи повернеться сьогодні з відрядження Моня Абрамович в наш рідний Дивокрай?
Результат:
вже голосів:
19 (65.52%)
Не повернеться
8 (27.59%)
Повернеться
2 (6.9%)
Свій варіант
Колгоспниця
• 20 ноября 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Он Вам родственник? Ждёте?
сумую за ним, хоча й не рідня)
Колгоспниця
• 20 ноября 2025
Може хто на таро чи на каві ворожить, що там видно по ньому, пишіть)
Просто болталка• 20 ноября 2025
А зеля дерьмаком повернуться? Чи також там справи знайдуться?
Гососую,що не повернуться
Чебураха з перцем• 20 ноября 2025
Ответ дляПросто болталка
Гососую,що не повернуться
Нам же лучше. Быстрее война закончится
Колгоспниця
• 20 ноября 2025
Ответ дляПросто болталка
Гососую,що не повернуться
Портрет повернуть у будь якому випадку
Просто болталка• 20 ноября 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Нам же лучше. Быстрее война закончится
Коливана назначать головнокомандуючим
Просто болталка• 20 ноября 2025
Ответ дляКолгоспниця
Портрет повернуть у будь якому випадку
Хоть би не в урні)
Тріль підпільний• 20 ноября 2025
Головне ,щоб автор добре жила після повернення довгоочікуваного. Дуже переживає, аж зуби цикотять
Тріль підпільний• 20 ноября 2025
Двом стало погано одразу, не переживайте, повернеться, чекайте біля ради
Пес Патрон• 20 ноября 2025
Ответ дляЖерица ночи
Про кого мова?
Коррупционный скандал. Тимур Миндич. У автора он прорисован во всех деталях)
Колгоспниця
• 20 ноября 2025
Ответ дляПес Патрон
ні, не він, а той, що обіцяв сьогодні повернутися з відрядження та з Портретом в Туреччині зустрічався вчора. Но малюнку просто носи схожі)
Жерица ночи• 20 ноября 2025
Ответ дляПес Патрон
Вони там всі схожі один на одного.
Пес Патрон• 20 ноября 2025
Ответ дляКолгоспниця
Ой, сорри. Не успеваю за всеми событиями)).
Но на ’фото’ типичный Миндич))
Колгоспниця
• 20 ноября 2025
Ответ дляПес Патрон
Но на ’фото’ типичный Миндич))
Просто носи схожі в них, горбаті та великі
Жерица ночи• 20 ноября 2025
Ответ дляКолгоспниця
Умєров?
Пес Патрон• 20 ноября 2025
Ответ дляЖерица ночи
Вони там всі схожі один на одного.
Да-да). С липкими руцями))
Пес Патрон• 20 ноября 2025
Ответ дляКолгоспниця
Это ковши для зачерпывания)
Свекруховна• 20 ноября 2025
Ответ дляПросто болталка
Гососую,що не повернуться
Возможно и нет... Американцы вроде только с Сырским пообщались...
Чебураха з перцем• 20 ноября 2025
Ответ дляdibrov
Странно что тема в ’развлечениях’ и под анонимом.
Почему не спросить в нужной ветке без анонима?
Вы чегото боитесь?
Не бойтесь, тут не так как у вас в рассии - вам за это ничего не будет.
Вы чегото боитесь?
Не так, конечно. Поэтому вы сразу начали с наездов и оскорблений
Колгоспниця
• 20 ноября 2025
Ответ дляdibrov
Вы чегото боитесь?
Бо тема для інтуітивних, ворожок або відаючих. Хто як баче через ворожіння або інтуіцію. А не для логічного аналізу. Я сама вчора зробила таро прогноз, цікаво, хто теж ворожив на цю фігуру будь яким способом, не тільки карти
Тішуся неперетішуся• 20 ноября 2025
Вернётся. За ним прикрыт тыл очень хорошо, поэтому не побоится мелких разборок (туз жезлов, Императрица, перевернутая 2 кубков). Дно перевернутая 4 кубков
Тішуся неперетішуся• 20 ноября 2025
Автор, вернулся Моня)
А что вам выпадало, поделитесь? Интересно т.к я политику почти не смотрю на Таро, интересно как проигрываются полит расклады
Тріль підпільний• 20 ноября 2025
Где ты автор у трапа самолета, небось. Приехал ваш долгожданный. Беги встречай! Так ждала
Колгоспниця
• 20 ноября 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Автор, вернулся Моня)
На Моню випадало, що повернеться, але по Дурню. На Алі Бабу - що протягом десь близько 6 місяців буде сильно обмежений в своїх впливах, потім Страшний Суд. Але я емоційно втягнута у тему, тому є певні сумніви в об’єктивності раскладу)
Тішуся неперетішуся• 20 ноября 2025
Ответ дляКолгоспниця
Понятно, спасибо.
Надо будет ради интереса посмотреть ситуацию с остальными, я в вашей теме отпишусь, если вы не против. Мне нехватает таких тем с обменом опытом, а в единую идти не хочу