Рожайтретьего• 20 ноября 2025
Розмір трусів
Якщо бедра 95 см. А розмір трусів 96 - 102 см. будуть великі?
Знайшла дуже класні але найменший М з такими замірами.
Зараз напишуть, що вже трусів сама не можу купити)) нехай пишуть
Хочу наколоти губи• 20 ноября 2025
Ответ дляСкользкая
Ой, там те 6 см и незаметно будет. Не спадут
На крайний случай резиночку можно вшить
Скользкая• 20 ноября 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
На крайний случай резиночку можно вшить
Как раз впереди новогодние праздники, как раз жопку наест
Коленная ложечка• 20 ноября 2025
Вони ще розтягнуться і стануть великі. Хоча спочатку буде комфортно, не тісно. Ну і часом виробник сам допускає похибку на замір +-
ЗновЗдоров• 20 ноября 2025
Ответ дляСкользкая
а вы милая
Рожайтретьего
• 20 ноября 2025
Ответ дляСкользкая
До 102 см. сподіваюсь не наїм
Дую на вітер• 20 ноября 2025
я покупаю себе труселя на размер больше. не люблю чтоб резинки мяли мои булки
Миссис Буркул• 20 ноября 2025
Ответ дляСкользкая
Ой, меня так пугали во время беременности, что распухну после родов во время кормления. Набирали вес все знакомые, подруги
Я носила на тот момент р-р М, накупила дорогих трусов в размере Л)
Надо говорить, что через 2 недели после родов я их все выбрала и купила С, потому что весила 49 кг?
Аристократка-тунеядка• 20 ноября 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Думаю, наоборот будет удобно. И не давят и не спадут
В мене якраз завдають, якщо великі. Розмір м, але большемірять. Є такі
Аристократка-тунеядка• 20 ноября 2025
Ответ дляСкользкая
Ага, якби. Всього її немає, то і не наість. Воно відкладається в інших місцях. На трюселя не впливає:)
Аристократка-тунеядка• 20 ноября 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Я тоже после родов похудела на 6 кг от добеременного внса. Но у меня это генетика.
Аристократка-тунеядка• 20 ноября 2025
Автор, напишіть,яка фірма. Тому що те,що пишуть, то таке. Наприклад Mark&Spenser м-ка на такі бедра нормальна мені. Що б там не було в замірах і розмірній сітці. Л-ка велика. Але знову ж дивлячись яка модель. Якщо високі, то може і більші треба. Якщо слім і бікіні, то будуть спадати ,якщо більший розмір. Резинка також дивлячись яка. Якщо мереживна, то точно будуть великі на вас .