Вірю, я повірив• 20 ноября в 15:50
Вода со скважины. Можно ли пить?
Глупый вопрос, знаю) сняли квартиру а Киевской области, владелец говорит что вода со скважины + фильтры, мол можно пить прямо из под крана. Для меня слегка даже дико, жили в Киеве и вода из под крана с запахам хлора и ржавая частенько была. Не со скважины естественно. Но тем не менее. Безопасно ли на такой воде готовить? Привыкла покупать, но это было бы существенной экономией
Трактор Віка• 20 ноября в 15:52
В санстанцію на аналіз
У мене в заміському будинку свою скважина - спокійно на тій воді готую. Дехто і знайомив навіть і пʼє таку воду. Для пиття купую моршинську
Околовита• 20 ноября в 15:57
А з колодязя? В пртватних будтнках часто сважини бурять, щоб потім пити ту воду
Патріотка з дивану• 20 ноября в 15:58
Відвезіть воду на аналіз. Скважини різні бувають і вода різна. В нас на дачі зі скважини гарна по всім показникам окрім заліза, його забагато. Але батьки чоловіка роками ту воду пʼють і готують на ній. Щоправда не цілий рік, але в дачний сезон часто. Ми не пʼємо і не готуємо на ній, тільки миємо посуд, купаємось (дачі поруч)
Трохи злякана• 20 ноября в 16:01
Смотря какие фильтра. Если грубой очистки, то там глину песок , остальное всё прёт в трубы. Если доп колбы или система умягчения обезжелезивания, то можно. Но она считается бытовой. Возможно у него стоит фильтрация углем и пеной, можно пить.
Щебетуха• 20 ноября в 16:03
В київському водопроводі більш безпечна - це точно.
Треба знати які фільтри і як часто їх міняють, який шар води, багато нюансів.
От ви в приватному секторі, ви ж не знаєте яким чином у сусідів організрвана каналізація. Якщо старі побудови, то деякі робили відстійники без дна.