Млинці зі смайликом• вчера в 17:46
Їм і сплю
Вдень зазвичай взагалі не сплю. А це вже три дні підряд весь час хочу спати .
Засинаю вдень , виспалась , до 22 вже знов лягаю і до 8-9 ранку.
Навіть при дефіциті віт Д такого не було .
Сил геть немає . Тренування стали дуже важко даватись . Чи може це через погоду бути ?
Млинці зі смайликом
• вчера в 17:51
Ответ дляБелая котичка
Через стрес може
Та ніби спокійна останнім часом
Млинці зі смайликом
• вчера в 17:51
Ответ дляАсобеннАя
Не працюєте?
Взагалі працюю , але зараз відпустка
Підмітайло• вчера в 19:30
І в мене ці три дні так. Просто валюсь з ніг і сплю вдень. Мабуть, погода так впливає.
Львів
Ума Палата• вчера в 19:31
Я бы вообще всю зиму вот так спала в берлоге как медведь
Реально постоянно хочу спать