АгатаХристя• Изменено 20 ноября в 16:02
Хочу объестся роллов после родов
Всю беременность себя ограничивала, несколько раз покупала запечённые, но я не фанат. И вот моя мечта, как рожу - стребую с мужа огромный сэт для себя любимой.
Но вот думаю, если будет ГВ, то можно их есть, питание как-то влияет на молоко или нет. Ато одни говорят одно, другие - противоположное
Ответ дляАгатаХристя
Я днем не сплю вообще, не хочется. Как будто бы слишком большой заряд энергии и сон точно так же отрывками, не знаю что это такое. По 2-3 раза ночью просыпаюсь и верчусь по пол часа, муж в восторге)
Я ела запечённые суши, но мне они не очень нравятся, так что терплю, жду когда можно будет объестся Филадельфии
Я засыпала в 2-3 в 8-9 просыпалась.но дремала днем. Все время плохо спалось. Теперь же - сон мое любимое занятие, но спать получается мало. Днем у нас няня, но дочка на все сны признает только меня и уложить и лежать рядом. Даже папе не дает себя уложить.
Фиктивная• 20 ноября в 17:05
Ага, а потом родишь и опять ничего нельзя,если грудью кормить. Иначе у ребенка будет аллергия на все. Только когда грудью не кормила, только тогда и ела что захочу.
И_В_офигительных_штанах• 20 ноября в 17:24
Ответ дляАгатаХристя
Листерии, я и рыбу красную не ем по этой причине
Лістерії ??? в суші???? Ви хоч почитайте що це за паразити і як потрапляють. то ви їх скоріш від картоплі з морковою підхватите, ніж від суші.
АгатаХристя
• 20 ноября в 17:27
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Мне сказали нельзя я и не ела. Врач рекомендовала отказаться на время беременности, про гв ни слова
И_В_офигительных_штанах• 20 ноября в 17:29
Ответ дляАгатаХристя
ви просто з такую впевненістю пишите слово ЛІСТЕРІї.
Як можна заразитися?
Тварини виділяють лістерії в зовнішнє середовище з випорожненнями, сечею, носовим слизом, молоком, навколоплідною рідиною.
Зараження людини може відбуватися при контакті з інфікованими тваринами та птахами, доглядом за ними, при вживанні м’ясної чи рибної продукції без термічної обробки (сире молоко, сирокопчені ковбаси, сир, особливо придбаний на стихійних ринках), через овочі і фрукти. Причому кількість лістерій у забруднених продуктах харчування може бути набагато більша, ніж у зовнішньому середовищі.
Від людини до людини лістерії можуть передаватися фекально-оральним шляхом, тому дуже важливо дотримуватись правил гігієни і ретельно мити руки.
Як можна заразитися?
Папобус• 20 ноября в 17:30
Ответ дляАгатаХристя
Та я понимаю, но всё равно страшновато. Уже месяц потерплю, наверное, потом буду есть всё что хочется, главное не всё за раз
Ага, что захочется))
Если кормить грудью не будете, то да. В обратном случае - здравствуйте диатез, колики, расстройство, запор у малыша)
И_В_офигительных_штанах• 20 ноября в 17:30
Де може бути небезпечна бактерія?
У м’ясі, рибі, овочах, фруктах, воді відкритих водойм, ґрунті, піску, молоці, на посуді носія чи хворого (в тому числі на дверних ручках, меблях, унітазі, яких торкався хворий або носій).
Як уберегтися від хвороби?
Важливо всі продукти харчування піддавати належній термічній обробці (варіння, смаження, запікання), яка на 100% знищує лістерії. При вживанні сирих овочів і фруктів ретельно їх промивайте, адже лістерії можуть бути на їх поверхні. Також не варто вживати пошкоджені овочі і фрукти (падалиця, тріщини, розломи) – лістерії, якщо вони були, можуть проникнути всередину. Розігрівання у мікрохвильовій печі, бланшування, розморожування при кімнатній температурі не вбиває мікроорганізмів.
Мити овочі і фрукти потрібно відразу, як ви принесете покупку додому. Особливістю лістерій є їх здатність розмножуватися у харчових продуктах навіть в холодильнику і морозильній камері.
При приготуванні їжі не розміщуйте сирі і готові продукти поруч. Не можна різати варені овочі для салату на дошці, де ви тільки що розрізали сире м´ясо. Сирі та готові продукти не можна зберігати на одній полиці в холодильнику.
Не купуйте продукти на стихійних ринках, де ви не можете бути впевнені в їх якості та належних умовах зберігання, транспортування, приготування.
Дотримуйтесь заходів особистої гігієни, мийте руки після відвідування вулиці, туалету та громадських місць. Мийте руки перед вживання їжі. Використовуйте воду з перевіреною якістю. І доброго вам здоров’я!
Як уберегтися від хвороби?