Я-ваш шанс• 20 ноября 2025

Завтра свет будет 3 часа,видели?

ЛеньГуглить_правда• 20 ноября 2025
Ответ дляЧумачечая_
Боже..люди..не тупіть так...електроенергії в нас виробляється достатньо....але перетворювати і доставлять до споживача немає як повного обсягу. Беріть пакет і йдіть набирайте, щоб не продавали
Та в темах про світло 90% ботів, ви ж знаєте .
ПочтальЁнша• 20 ноября 2025
Днепр, сегодня свет 3,5 часа был
Да, я блондинка!• 20 ноября 2025
Ех група 1.1 ви вже теж світла?)
Відчуй себе кротом називається)
Чумачечая_• 20 ноября 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
В сентябре 2025 года Украина достигла рекордного уровня экспорта электроэнергии с момента интеграции с европейской энергосетью ENTSO-E. За месяц было поставлено 635 тыс. МВт*ч, что на 41% больше, чем в августе, сообщает ExPro Consulting.

Главным направлением экспорта стала Венгрия, на долю которой пришлось 40% всех поставок. Существенный рост зафиксирован и в направлении Польши - 97,3 тыс. МВт*ч, что почти в пять раз превышает августовские объемы
І??? Це те що я писала...енергії в нас достатньо, але ми не отримуємо те що виробляється, там ціла система її генерації, перетворення на шляху доставки до кінцевого споживача...саме це не є зараз можливим через руйнування...нам що їх в мішках носить???
автор Я-ваш шанс • 20 ноября 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Ех група 1.1 ви вже теж світла?)
Відчуй себе кротом називається)
ага, точно кроты и на улице так мерзко ещё
Да, я блондинка!• 20 ноября 2025
Ответ дляЧумачечая_
Как тут многие пишут обычным людям: а что власти не знают что у 4 год война, уже должны были подготовится, а не вот это всё….
АдеКВАтная• 20 ноября 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Газ є і добре
Тащіте свій газ. Бо в мене нема
Клептоманка• 20 ноября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
За почти четыре года войны можна было те доставляющие подстанции закопать в землю или сделать много небольших мобильных.Не будет раша на каждый трансформатор ракеты тратить.Но тогда у Запада бабла на воровство не выпросишь
Не можна підстанції ховати під землю. На житлові будинки раха ракети витрачає, не лишень на тансфопматори. Це дороговартісне обладнання, а не просто трансформатори
автор Я-ваш шанс • 20 ноября 2025
Ответ дляЧумачечая_
Так то оно так, но нам немножко брешут ещё
Я тертий жук• 20 ноября 2025
Ответ дляРанковий базар
Завжди дивують такі теми. Скоро пʼятий (!) рік війни. Ви планували просидіти у лайт режимі? 😬
Поясніть, що для Вас зміниться від сотні таких тем?
Удалено администрацией...
ЖующаЯКонфету• 20 ноября 2025
Ответ дляЧумачечая_
А як же цих три години,поки є світло,його доставляють,якщо все розбито? КАМАЗами возять?
Чорт і Шо• 20 ноября 2025
Ответ дляАдеКВАтная
Тащіте свій газ. Бо в мене нема
Несіть трубу
автор Я-ваш шанс • 20 ноября 2025
Ответ дляКлептоманка
Меньше бы пи&₽или, все было бы по другому
Чумачечая_• 20 ноября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
все рівно треба пару великих...от їм ппц і толку тоді з маленьких??? Ви бачили колись великі енергетичні об´єкти? Закопать їх в землю мабуть не є можливи. Питання захисту цих об´єктів вам не скажу, тут не розумію.
Гуляю босоніж• 20 ноября 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
А нечего обсуждать особо. Одно и тоже: выехали/не выехали, работающие/не работающие, рожать после 40 или на кладбище пора итд.
Прошло то время, когда девушку на качелях обсуждали,теперь хочу свет обсудить
Я вам могу про мужика на качелях рассказать. Каждый раз когда вечером выключают свет на качельку приходит дчдечка лет 50 килограммов 100 и катается.
автор Я-ваш шанс • 20 ноября 2025
Ответ дляЧумачечая_
Так величайшие же говорили, что у нас трёхуроаневая защита
Да, я блондинка!• 20 ноября 2025
Ответ дляРанковий базар
Отож бо скоро 5й рік, як наші власті думали, що в лайт режимі просидять?
Можна було б вже подумати, що треба було б зробити
Королева спама• 20 ноября 2025
Та чого три. Девять.
Тут как тут• 20 ноября 2025
Ответ длямладокошкина
Оо,покорных взращивают и у них получается
Це вам в рашу.
Там пАкорно дивляться, як сусідів вбивають, зате зі світлом по ТВ щовечора скрепно закликають вбивати хАхлов, чи, хоча б, енергетику їм роздовбати...
Женщинас• 20 ноября 2025
Подякуємо міндічу і всій мерзотній шайці
Гомосноб• 20 ноября 2025
А сьогодні у вас хіба більше було/є?
Да, я блондинка!• 20 ноября 2025
Ответ дляТут как тут
Це вам в рашу.
А у нас пакорно дивляться як своїх вбивають, та ще й без світла
Це вже перемога?
Чумачечая_• 20 ноября 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ну йдіть та питайте в тих, хто вам там що казав....Я зараз вам про фактичну ситуацію. Немає як нам те світло доставити ...як би ми тут зараз не плювалися
Да, я блондинка!• 20 ноября 2025
Ответ дляЧумачечая_
Ахметов - це ты?
Женщинас• 20 ноября 2025
Ответ дляЧумачечая_
Удалено администрацией...
Хтомолодець? Я!• 20 ноября 2025
Ответ дляЧумачечая_
В нас також те ж саме....але грієте бутилку, одягаєтеся, грілку можна, можна хімічні грілки багаторазові купити.Це не відновлення енергетики в полі цілодобово, не порівнюйте
Де нагріть бутилку?
Чумачечая_• 20 ноября 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Ахметов - це ты?
Так, а що? Як мене впізнали?
Княгиня пітьми• 20 ноября 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Удалено администрацией...
Я вже зробила холодильник у коробці на балконі. Балкон не утеплений.
У звичайному тільки в морозилці щось є.
Бо як виймати? Нагріється все.
От з електроплитою незручно.
Тут как тут• 20 ноября 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Це вже перемога?
Які пропозиції?
Лягаєм під рашу і віримо, що Буча і Ізюм були випадковістю? Або краще вигадкою Голівуда?
Чумачечая_• 20 ноября 2025
Ответ дляЖенщинас
Удалено администрацией...