Сумка з негодою• 21 ноября 2025
У кого теж вічна дилема, тепла шапка є, але в ній виглядаєш як гриб?
Що робите?
Мороженная курица• 21 ноября 2025
Ответ дляТишком_нишком
Ну да одна вы изобрели колесо))) полно людей которым любая шапка не идет еще и укладку портят
Не бывает людей, которые заморачиваются укладкой и при этом не могут себе шапку подобрать. В любом случае, еще и капюшоны существуют
Мороженная курица• 21 ноября 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Платки туда же, куда и шапки. Единственное , что идёт это кепки.
Если для вас жто старье образец, то вам уже сильно за 50. Кому оно надо, в шапке вы или без? Охранникам в АТБ?
Последний вагон• 21 ноября 2025
Кашемир и меринос. Туда же и перчатки. У нас морозных дней зимой пару недель.
неДодекаэдр• 21 ноября 2025
Авторе, а ви помічали, що будь-яка шапка не личить тільки вам, інші нормально в шапках виглядають?
Одягаєтеся грибочком, посміхаєтесь і йдете щаслива від того, що вам тепло))
Балаболка• 21 ноября 2025
У мене худі з капюшоном і капюшон від куртки ) мені норм )
От ще думала капор ( чи як отой «окремий капюшон-шапка» називається?) купити.. але вживу щось не трапляються, що б приміряти )
Сколько_мне_лет?• 21 ноября 2025
У меня меховая шапка малахай, в любую погоду прекрасно выглядит))
Божа кульбабка• 21 ноября 2025
Ответ дляДуб береза
Капор шарф теплиц платок. Кашемір і тп.
Тільки ржіть, я не переношу, щоб щось огортало шию, я не ношу гольфів і навіть светрів з круглим вирізом, лише V подібний, шарфів, хусток і капор туди ж. Але дякую за бажання допомогти та ідеї.
Дуб береза• 21 ноября 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Я теж гольфи не ношу. Але меринос с вілтним горлом светр ношу. Там вільно огортає шию не тисне. У вас щось психологічне? Куртку чи ще щось теж не носите? Я не ржу, цілком серйозно питаю..
Дуб береза• 21 ноября 2025
Ответ дляБалаболка
Худі з капюш.тед гарний спортовий варіант
Божа кульбабка• 21 ноября 2025
Ответ дляДуб береза
Думаю, так. При чому воно розвилося до 40 років. Я і ланцюжки, і обручки і навіть сережки зняла.
А от у мого батька і сина таке з народження
Куртку можна терпіти, вона ж не щільно прилягає + я 3-4 см до кінця не застібую.
Свідок Перемоги• 21 ноября 2025
Ответ дляМороженная курица
Что вы мелете, эта картинка просто юмор.
Бесбардак• 21 ноября 2025
Ответ дляБожа кульбабка
В мене гірше - великий розмір голови, всі шапки давлять, після 10 хв голова болить.
я на Тему малій купила шапку недавно зимову, поміряла собі (у мене теж голова велика). вільна, наче не тисне.
в наступне замовлення і собі таку куплю
Мороженная курица• 21 ноября 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Удалено администрацией...
Свідок Перемоги• 21 ноября 2025
Ответ дляМороженная курица
Удалено администрацией...
Баррикадница• 21 ноября 2025
Про лікувала один раз отит, та двічі гайморит
Вклала в ліки та обстеження купу грошей
Дихати не могла місяць
Мені всерівно тепер, що мені йде чи ні!
Це все почалася після 35 років
До цього носила капішон
Вклала в ліки та обстеження купу грошей
Дихати не могла місяць
Мені всерівно тепер, що мені йде чи ні!
Це все почалася після 35 років
До цього носила капішон
Мороженная курица• 21 ноября 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Удалено администрацией...
Не судите всех по себе
Свідок Перемоги• 21 ноября 2025
Ответ дляМороженная курица
Не судите всех по себе
Тогда бы я о вас что-то хорошее написала.)
Мороженная курица• 21 ноября 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Вы озлобленная, лькься из вас ваше содержимое. И оно явно не хорошее
Свідок Перемоги• 21 ноября 2025
Ответ дляМороженная курица
Конечно нехорошее, что хорошего о вас можно сказать, ничего.