Зайченя• 21 ноября в 12:46
Була на цьому місці родимка коричнева, сьогодні помітила
Помітила , що родимка чорна , раніше була темно-коричнева років 10 точно . Візуально вона по розміру така , як була . Вона гладка , не випукла . Тепер переживаю , начиталась , збираюсь вже записуватися до лікаря . Може у когось таке було , заспокойте 🥺
ПлакалаВАвто• 21 ноября в 12:49
Як на мене, то ви її травмували, там навіть трохи запалення є навколо. Не переймайтесь та не накручуйте себе, тим більш що вже записалися до лікаря
Зайченя
• 21 ноября в 12:52
Ответ дляПлакалаВАвто
Я її не могла травмувати , вона ж була раніше , як пляма темно-коричневе . А зараз чорне . Вона не була випукла ніколи і зараз так само . На фото здається так .
Цветов Мне срочно• 21 ноября в 13:05
Автор, не знаю чи заспокоїть це Вас. Вибачте якщо ні. У мами була схожа ситуація. Виявилась онкологія по аналізам. Видалили і забули. У онкодиспансері призначили процедуру. Місцевий наркоз. 10 хвилин. Було це років 10 тому. Такі штуки як правило не мають наслідків після видалення.
Зайченя
• 21 ноября в 13:15
Ответ дляЦветов Мне срочно
Краще перевірю. Все ж таки років 10 була родимка маленька , як пляма темно - коричнева . А сьогодні вона мені кинулась в очі і чорна .