Невісточка ж• 21 ноября 2025

Аэрогриль посоветуйте

Смотрела ниндзя и Филипс
автор Невісточка ж • 21 ноября 2025
Эти модели
Нагайна• 21 ноября 2025
у меня тефаль на две чаши
КапитанльнаЯ• 21 ноября 2025
У меня тефаль, хотела филипс. Но там не было решётки, кажется.надо было докупать. И окошко побоялась, так как было много отзывов, что с ним проблемы.
Телефон Рубика• 21 ноября 2025
Советую не чаши а один большой противень чтоб сверху крышка поднималась
Ацетилсалициловая кислота• 21 ноября 2025
В мене перший Нінзя, я задоволена. Єдине, що, якщо м´ясо з кісткою, то як на мене не дуже пропікається. Капець, 4500, я за 8000 його купувала(((
автор Невісточка ж • 21 ноября 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А ничего не пригорает? Если честно шла за ним , а там на этот Филипс перемкнуло
Копуша• 21 ноября 2025
В мене Філіпс щоправда не такий як на фото. модель XL якось так називається. цілком задоволена. Використовую постійно. Але готую на 2 двох чи сама для себе (мені з-за проблем зі шлунком не можна смажене). Дуже швидко. З духовкою не зрівняти. АЛе якщо родина велика то не знаю чи підійде. Багато туди не впихнеш навіть за умови що в мене велика
автор Невісточка ж • 21 ноября 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Там можно самой выставлять температуру и время? Вручную или только то, что предлагают программы
автор Невісточка ж • 21 ноября 2025
Ответ дляКопуша
2 взрослых и ребенок
Копуша• 21 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
2 взрослых и ребенок
Нас 2 дорослих. Я ще докупила окрема ’етажерку’ щоб в яруси запікати - не сказати щоб це вай-вай як зручно, але можна. От зараз доречи запікала філе курки - шматочки замаринувала напередодні і 11 хв в аеро - все готово. Гарніри типу картоплі чи каш там не готую - в мене газ, немає сенсу.
Оскорбляю всячески• 21 ноября 2025
Ответ дляКопуша
И у нас большая , нас трое, нам хватает
Холодная каша• 21 ноября 2025
В мене як раз ця Філіпс.На трьох вистачає, до прикладу вміщається три стейки з шиї. Також ідеально вміщається форми люмінарк для запіканок.Але ті решітки, що продаються додатково підходять до моделі ХЛ, в не влазять.А так задоволена на 100%.