Жерица ночи• 21 ноября 2025
Генератор и хитрож*пое правление осбб
Члени украли резервный фонд, после чего требуют платить деньги на генератор.Протокол собрания подделан.
Это все тянется уже 2 года. За это время глава и его жена купили квартиры в других домах, подали в суд на местных пенсионеров, теперь угрожают остальним. Мой муж ( собственник) против финансировать мошенников,ввиду того что деньги на покупку генератора на сяету гсбб были, но по работе суды не очень ему нужны. Как поступить вы поступили н в той ситуации? Возможно были в похожей
Жерица ночи
• 21 ноября 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Якщо він ветеран, то чого переховується? Ви вже там розберіться, бо у вас повний хаос в думках
Кто сказал что он переховується? Он чиновник, некоторые люди за решением своих вопросов приходят к нему домов, в выходные, думая что застанут врасплох
Саджу все зарання• 21 ноября 2025
Ответ дляЖерица ночи
Тобто навіть без судових рішень люди знають, де він живе. І звідки ж? Якісь казочки пишете. І як чиновник він подає щорічну інформацію, через яку можна теж багато дізнатися) То ж не пишіть маячню. Подавайте ви до суду
Саджу все зарання• 21 ноября 2025
Ответ дляЖерица ночи
Удалено администрацией...
Судячи з вашої мови, то манька це як раз таки ви. Досі мову не вивчили? Чоловік чиновник теж мовою не володіє?
Жерица ночи
• 21 ноября 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Удалено администрацией...
Саджу все зарання• 21 ноября 2025
Ответ дляЖерица ночи
Удалено администрацией...
Яке хворе на голову
Я не тону• 21 ноября 2025
Ответ дляЖерица ночи
Хапуга не хоче ділитися взятками, буває))
Зрозуміло чому судів боїтесь
Саджу все зарання• 21 ноября 2025
Ответ дляЖерица ночи
Удалено администрацией...
Жерица ночи
• 21 ноября 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Удалено администрацией...
Саджу все зарання• 21 ноября 2025
Ответ дляЖерица ночи
Удалено администрацией...
Я про себе інформацію в соціальних мережах не зливаю, на відміну від вас. Тупість у всіх її проявах)
Жерица ночи
• 21 ноября 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Удалено администрацией...
Саджу все зарання• 21 ноября 2025
Ответ дляЖерица ночи
Удалено администрацией...
Біполярочка? Манія переслідування? Вам би до психіатра
Жерица ночи
• 21 ноября 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Удалено администрацией...
Саджу все зарання• 21 ноября 2025
Ответ дляЖерица ночи
Удалено администрацией...
Ой,яка ви кумедна. Все, можете спокійно йти вже до суду, про вас і про вашого чоловіка ви ж самі злили інфу на всю Україну і не тільки)
Жерица ночи
• 21 ноября 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Удалено администрацией...
Саджу все зарання• 21 ноября 2025
Ответ дляЖерица ночи
Удалено администрацией...
Та вже було. У вас ще й амнезія?
Жерица ночи
• 21 ноября 2025
Ответ дляLediBlac
Я не готова судить ситуацию автора, потому что это ’одна сторона медали ’, но тел.канал смущает набором реакций исключительно позитивных, даже дизлайка нет, не говоря уже о комментах
Вы правильно подметили. Дизлайки запрещены настройками, дизлайкальщики забанены. А, да, к них есть еще один секретный канал, откуда удалили всех кто что-то спрашивал😂
Жерица ночи
• 21 ноября 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Та вже було. У вас ще й амнезія?
Удалено администрацией...
Саджу все зарання• 21 ноября 2025
Ответ дляЖерица ночи
Удалено администрацией...
То й передайте, то ж ваші сусіди, не мої. Дивачка притрушена
Жерица ночи
• 21 ноября 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Им все передадут
Саджу все зарання• 21 ноября 2025
Ответ дляЖерица ночи
Удалено администрацией...
Але можу адмінамт вашої групи скинути посилання на вашу тему, хай знають своїх сусідів)
Жерица ночи
• 21 ноября 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Удалено администрацией...
Жерица ночи
• 21 ноября 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Еще сюда скинь , тут тебя ждут
Саджу все зарання• 21 ноября 2025
Ответ дляЖерица ночи
Удалено администрацией...
Тьотю, ви самі на загал скинули інфу про себе. Таке чудило. Ваше питання вирішується виключно в суді. Оці ваші руки по соцмережами, взагалі ні на що не впливають. Але ж у вас такий поважний чоловік чиновник, я´через якого ви до суду подати не може е, бо чогось боїтеся. Мабуть ще більший хапуга ніж ваше ж ОСББ)
Саджу все зарання• 21 ноября 2025
Ответ дляЖерица ночи
Еще сюда скинь , тут тебя ждут
Стільки сил на цю писанину, що вже ю давно позов до суду написали. Але думаю, що до суду скоріш за все подадуть на вас. Судячи з документів в вашій же групі, вже є позитивні судові рішення і окрім боргу, на людей ще НАК нули судовий збір. Успіху. Хоч чоловік може має мати більше розуму,як з дружиною хабалкою не ровезло
Саджу все зарання• 21 ноября 2025
Ответ дляЖерица ночи
Удалено администрацией...
Чукча. Мій чоловік загинув, на ищаючи таких як ти і твій чоловік ухишянт. Кончене. Хай там тобі впаяють по максимому
Жерица ночи
• 21 ноября 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Удалено администрацией...
Саджу все зарання• 21 ноября 2025
Ответ дляЖерица ночи
Удалено администрацией...
Ти, кончене чувирдло. До психіатра звернися. Мій чоловік загинув в травні цього року,я взагалі не ваша сусідка, ти недолуге кончене створіння
Жерица ночи
• 21 ноября 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Удалено администрацией...
Саджу все зарання• 21 ноября 2025
Ответ дляЖерица ночи
Удалено администрацией...